Vituk

Хочу все продать. Депрессия и просто устал

114 повідомлення у цій темі

Господа всем Добрый вечер. Словом,все описано в теме. Может это новогодние праздники может, то что деньги ещё не закончились, не знаю... Что то трудно стало. Работаю сам,инструментальная мастерская. Токарные,фрезерные,шлифовка и прочее. Приходишь и грустно,лень. Работа приносит достаточно денег-не в них проблема. А просто хрен поймёшь. Кто как лечится?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всё  продать и бросить к еб,,ям! Возникло аналогичное желание сегодня у меня при нарезании резьбы м5 в пищевой нержавейке на глубину 8 мм xD

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, IgorChe сказал:

Всё  продать и бросить к еб,,ям! Возникло аналогичное желание сегодня у меня при нарезании резьбы м5 в пищевой нержавейке на глубину 8 мм xD

Олеиновая кислота?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я только мечтаю работать так как написано, станки и никого вокруг...а тут обратное...не панятнаааа

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Візьміть кредит в баксах під заставу житла - помагає....

28

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Дядько Максим сказал:

Візьміть кредит в баксах під заставу житла - помагає....

Дядько,я думаю що смалець на спуску також рятує))) Хотілось соплі серед мужиків пустить,а не дома,жінці  й дитині

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vituk написав:

Кто как лечится?

 Відвідайте  найближчий онкодиспансер, або просто лікарню і ви зрозумієте як вам все-таки добре.

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, IMP сказал:

 Відвідайте  найближчий онкодиспансер, або просто лікарню і ви зрозумієте як вам все-таки добре.

В мене є знайомий паталагоонатом. І я разок ризикнув. Вистачило надовго

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Vituk сказал:

Олеиновая кислота?

Впорався вже)): мінус два метчіки і велике бажання щоб ніхто в цей момент не трапив мені під руку. А під час нарізання, бажання закрити нафіг свою "багадельню" тільки зростало.

Я це до того пишу, що цей стан у вас мине.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, IgorChe сказал:

Впорався вже)): мінус два метчіки і велике бажання щоб ніхто в цей момент не трапив мені під руку. А під час нарізання, бажання закрити нафіг свою "багадельню" тільки зростало.

Я це до того пишу, що цей стан у вас мине.  

Думаю мине,і це відчуття з'являється у зв'язку з тим, що на роботі проводжу по 9-12 годин

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vituk написав:

В мене є знайомий паталагоонатом. І я разок ризикнув. Вистачило надовго

Так там вже ніхто ні на що не жалується.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Vituk сказал:

Дядько,я думаю що смалець на спуску також рятує)))

Були в мене такі думки колись, спродати то все і лягти під липкою ноги догори. Квартир купити, здавати і бавитися в художника з довгим шарфом..Попустило якось само...Але відчуття знайомі.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я лечусь разнообразием направлений деятельности. Надоело изобретать/паять/точить/фрезеровать/шлифовать - свинтил на рыбалку минимум на неделю.
За неделю - наловил рыбы. Спас одного...трёх утопающих/заблудших в плавнях (стандарт на неделю). Продал им наловленную ранее рыбу. 
Романтика! :)

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо перефразувати,то у всіх таке буває? 

І через скільки відпускає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vituk написав:

І через скільки відпускає?

Після свят і попустить. Роботи прибавиться, часу вільного убавиться..... і попустить:crazy_mini:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Vituk сказал:

то у всіх таке буває?

Колебания "настроения" зависят от психотипа индивидуума.
Есть вечно унылые, и вечно счастливые, например (и кто-то посредине).
Для уменьшения колебаний нужно разнообразить работу и быт.
 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, softm сказал:

Лечится, витамин д, бокс, прыжки с парашутом, стрельба стендовая, цвеиоводство, электроника.

@Vituk

- Доктор, доктор, помогите, у меня сын трудоголик!

- Мадам, не надо паники, терапия известна, апробирована и надёжна!

- ???

- Да как обычно, водка, бабы, наркотики. Потом вылечим и от этого.

@Vituk Езжайте отдохните, сходите с женой в театр, сыграйте в покер, перекапайте огород.

У всех бывает, иногда не то, что бросить всё хочешь, повесится хочется

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Vituk сказал:

через скільки відпускає?

коли в житті з"являються реальні проблеми, а не придумані.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

@Vitukперекапайте огород.

 

При морозе  -9 °С , должно помочь -_-

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гугліть термін "вигорання". Воно не лише в айтішніків буває. Тільки не ведіться на модні статейки на зразок "Как ізбавіцца от вьігоранія за 21 день." Це цілком медичне явище і відноситися до нього треба серйозно. Сам нарвався на подібне приблизно чотири роки назад. 

В якості простої рекомендації, спробуйте придивитися до стилю життя ДМ (який тут присутній). У нього якраз гармонійно виходить на мій погляд.

Так-так, собакен, мотоцикл і подорожі то воно. А ще сімейство, цікава робота і соціальні контакти. Окситоцин/дофамін/ендорфін.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Vituk сказал:

Дядько,я думаю що смалець на спуску також рятує))) Хотілось соплі серед мужиків пустить,а не дома,жінці  й дитині

То мабуть самий кращий вітамін салі та адреналін)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, IgorChe сказал:

При морозе  -9 °С , должно помочь -_-

Лучшее когда -15 и недельки три, потом вся иная  работа делается шутя.

Но как для начинающего -9 самое то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене поки не багато всього, поки мрію і йду до своєї мети так працювати, бо втомився на дядю тут питання навіть не тільки в грошах а морально( я роблю не зовсім те, що хочеться..... ну і також іноді пробігають такі думки, продати все що є, оснастку яку збирав довго, станочки які привів і далі  приводжу для себе в той порядок ( щоб гарно) та весь інструмент, а от потім сяду, подумаю і задаю собі питання, а що далі, а для чого я стільки часу та нервів витратив на все це ?? От попускає і йду далі до мети. ОТому що я люблю працювати головою та руками, я не можу нічого не робити. Але хочеться робити як каже Дядько( гарно) та своє, на своїй хвилі.
Останні роки просто їду на 2 тижні в Карпати, Закарпаття лажу по горах кайфую та  релаксую, люблю гори та природу, там і приходжу до тями.. Потрібен моральний дівпочинок, та нові ємоції!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vituk написав:

Кто как лечится?

Можна запропонувати дружині протягом тижня-двух щоденно прибирати в квартирі(будинку). Теж допомагає. Уже після 3-4 прибирань попускає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, F88 сказал:

В мене поки не багато всього, поки мрію і йду до своєї мети так працювати, бо втомився на дядю тут питання навіть не тільки в грошах а морально( я роблю не зовсім те, що хочеться..... ну і також іноді пробігають такі думки, продати все що є, оснастку яку збирав довго, станочки які привів і далі  приводжу для себе в той порядок ( щоб гарно) та весь інструмент, а от потім сяду, подумаю і задаю собі питання, а що далі, а для чого я стільки часу та нервів витратив на все це ?? От попускає і йду далі до мети. ОТому що я люблю працювати головою та руками, я не можу нічого не робити. Але хочеться робити як каже Дядько( гарно) та своє, на своїй хвилі.
Останні роки просто їду на 2 тижні в Карпати, Закарпаття лажу по горах кайфую та  релаксую, люблю гори та природу, там і приходжу до тями.. Потрібен моральний дівпочинок, та нові ємоції!!!

Мені як би "Ліпецький" завод також не впав на голову. Також збирав,підіймав. Може десь повезло і з станками та клієнтами. Але все на своєму горбі і своїми руками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку