Artem1ks

Как понизить напряжение

105 повідомлень у цій темі

@3121 а на катушке пускателя будет 60в ))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, kratmel написав:

В останній місяць сталось так що замінив на імпульсні блоки живлення більше десятка трансформаторних в різних пром. верстатах - основна причина - стрибкоподібні коливання мережевої напруги 160-240В (дякуємо енергомережам) приводить до зупинки роботи хаотично в процесі обробки. Особливо відчутно на старих системах з сіматіками S5. Просадка 24VDC до 20VDC - всі блоки гарно западають в аварію.

 

Найгірше з пресами в яких 24V змінного струму в керуванні. Хіба що ліпити стабілізатор до кожного...

 

Про спалені трансформатори мовчу.... Вчора міняв трансформатор 440/24VAC в ЧПК HAAS - 3 імпульсні блоки всередині вижили...

Якщо ваша організація не підпільні Кіндрати, можливо варто наїхати на енергетиків. Загалом по Україні діють ТУ на електроенергію, допуск по напрузі +10 -6% якщо не помиляюсь. Якщо зафіксували офіційно, що напруга не така, на електропостачальника легко падає відповідальність. Тема надто широка і глибока для чужої гілки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Наливайко сказал:

можливо варто наїхати на енергетиків.

Можливо, але довести складно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Наливайко написав:

організація не підпільні Кіндрати

це більше 10 спільних підприємств в межах львівської області які тримають в абсолютній справності свої підстанції...

 

2 години назад, Наливайко написав:

Тема надто широка

 

Я запропонував на мою думку найпростіше пряме рішення яке гарантовано дає 24В необхідних для правильної роботи муфти за справність якої переживає автор теми.

Відповідно мова зайшла про низьку надійність імпульсних БП. Навів приклад щодо надійності трансформаторного живлення в українських умовах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Один діод і більше нічого не треба.

Якшо там стояв селеновий випрямляч, то трансформатор розрахований на такий режим.

Там є достатній запас.

Схема ше з тих часів коли не шкодували потужності трансформаторів, але шкодували електроніки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, 3121 написав:

Можливо, але довести складно.

Я б сказав середньої складності завдання. Якщо світло раз на тиждень мигне, тоді так, а якщо кожного дня відбувається тоді проблем зафіксувати нема. 

3 години назад, kratmel написав:

Відповідно мова зайшла про низьку надійність імпульсних БП. Навів приклад щодо надійності трансформаторного живлення в українських умовах.

Я абсолютно не проти :)

 

Як я бачу виробництво - в станок обов'язково треба поставити надійний імпульсний блок живлення. Нові нормальні бувають вже від десь 700 грн. Він десь вбереже заготовку, десь нерви оператора, зменшить простої станка, а може в якійсь особливій ситуації збереже здоров'я. А якщо щось там з діодами нахімічите не те, підпалите одну єдину муфту, вграєте одну єдину фрезу чи різець чи чим там станок валить і будь яка ця ситуація завалить всю економію зі саморобними трансами на літаючій напрузі. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.01.2021 в 19:39, Artem1ks сказал:

Есть станок работающий на эл.муфтах которые требуют 24в постоянного тока, на заводском трансформаторе нету выхода на на 24 в. ,только на 36. Паспорт нам "пишет" не помню дословно но суть в том что подать 36в через селеновый выпрямитель и получить нужные 24) НО у нас уже стоят диоды (более современный вариант) и что то после диодов ничего не меняется как зашло так и вышло только постоянкой уже , что делать не знаю не охота спалить новые муфты( может есть электрики в чате ,подскажут что путнее дураку 

 

Я б на вашем месте не занимался колхозом, перемотками. и.т.д

На рынках, также в барахолке или о ел х продаются трансформаторы станочные, где уже есть входное 380 или 220

на выходе 24, 36, 127, 5в, мощность подходящую не ниже. Себе я искал и нашол под входное 220 

Я именно так сделал когда перешел на частотник, и чтоб сохранить работоспособность електромуфт, в коробке. 

Я когда покупал то на радиорынке их было как гною, на любой вкус и цвет. От любого станка

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Наливайко написав:

в станок обов'язково треба поставити надійний імпульсний блок живлення. Нові нормальні бувають вже від десь 700 грн.

Той кому таке треба, не буде питати на форумі. До такого і самому додуматись не важко.

Людина шукає дармовий варіант.

Голь на выдумки хитра.

А не голь ніяких видумок не потребує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.01.2021 в 19:39, Artem1ks сказал:

через селеновый выпрямитель и получить нужные 24)

в мене є якийсь блок безхозний, якщо підійде, можу віддати. 

Але я б ставив транса. Простіше в цьому ж зробити ще один вивод. Якщо потрібно тільки 24 - відмотати або замінити. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой максимальный ток потребления? Есть в закромах импульсники на 24 вольта. Может подберу подходящий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, Zpmservice сказал:

Какой максимальный ток потребления? Есть в закромах импульсники на 24 вольта. Может подберу подходящий.

заявлено в паспорте муфт  1А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Просто интересно а как вы определяете нормальность?

Вже не ноунейм перфорована коробочка, впізнавана марка із гарантією виробника, наявність якогось там не пам'ятаю якого сертифікату. По простому, так як осцилографу в мене нема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Artem1ks сказал:

 

заявлено в паспорте муфт  1А

А сколько там муфт? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Zpmservice сказал:

А сколько там муфт? 

Вопрос в том, сколько муфт там могут включаться одновременно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, softm написав:

а как вы определяете нормальность

Статистика роботи на обладнанні є за 21рік. По кожному випадку встановлення в нову систему, ремонту і заміни є фотки з датою.

Загальний % безпричинних відмов для MW які почав застосовувати десь 6 років назад  (всі блоки або на дін рейку різні або великі з вентилятором на 10+++А) десь на рівні 2% і це не відрізняється від інших більш відомих брендів.

Крім того ставив Autonics, Siemens, SchneiderElectric, PhoenicsContact - все за бажанням власників обладнання

 

Перенапругу в 380В і блискавки не враховуємо - виходять з ладу практично усі піддослідні.

Окремо залиті водою, засипані металевою стружкою і підключені власниками нові блоки живлення навиворіт :).

Китайські ноунейми принципово не ставлю, хіба що власники самі купують такі. Потім все одно міняють на щось нормальне.

 

Змінено користувачем kratmel
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Zpmservice сказал:

А сколько там муфт? 

5 штук . включение по отдельности же ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

во общем ничего не пойму( на схеме стоят диоды ПАРАЛЕЛЬНО , они только должны гасить эдс на катушках муфт ... последовательно же с трансформатора ничего н идет штатно ... и те 36 в никуда не деваются ... Во общем хз тупой я в этом 

рез.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На трансформаторі знайти виводи 35 і 24, заміряти між ними напругу.

Якщо 36 вольт то або не та версія схеми, або хтось шось міняв, або електромуфта включається на декілька секунд завищеною напругою.

І я би радив подивитись на скільки вольт лампочка, та котра паралельна муфті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Artem1ks сказал:

во общем ничего не пойму( на схеме стоят диоды ПАРАЛЕЛЬНО , они только должны гасить эдс на катушках муфт ... 

 

То резисторы, а не диоды, и да они для гашения самоиндукции, чтоб не пробило мост

Замеряйте напругу на выводах как уже говорили, чтоб понимать откуда плясать нада

И скиньте фото своего транса, я подскажу где взять такой 

Змінено користувачем Seregan35
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наконец то всё прояснилось, судя по схеме речь идёт о станке 1М63. B| В этом станке применяется трансформатор ТБС3-0,25 380/110/29/36 В 250Вт, от обмотки 36 вольт питается только лампа местного освещения, а селеновый выпрямитель подключен к обмотке 29 В.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть такие блоки питания

 

 

1 ампер по 24 вольтам должен без проблем вытянуть. Если надо - подарю пару штук на день рождения :)

1610966309616222313253.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, StatusQuo сказал:

Наконец то всё прояснилось, судя по схеме речь идёт о станке 1М63. B| 

 

Но для  этого потребовалось трое суток и 2 страницы,. Сов. секретно. Напряжение на выводах трансформатора наверное  узнаем на 4 странице обсуждения.

Змінено користувачем Иванович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Roma сказал:

На трансформаторі знайти виводи 35 і 24, заміряти між ними напругу.

Якщо 36 вольт то або не та версія схеми, або хтось шось міняв, або електромуфта включається на декілька секунд завищеною напругою.

І я би радив подивитись на скільки вольт лампочка, та котра паралельна муфті.

лампочка 24 вольта но горит очень ярко .. подход 36 вольт , после того резистора на 120 ОМ на муфте (тормозной 13 в) там я так понял должен быть подстроечный резистор для регулировки тормоза 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович а я не говорил что выходит 36 вольт ??!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резистор в радость диод в сладость . 

Добрался до станка замер сделал. После диодного выход уже в 40 в (с 36 трансформаторных . под нагрузкой на муфте 37-38 ...жопа ... В местот24 заявленных(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку