54 повідомлення у цій темі

Друзья выручайте, хочу сделать плоскошлифовальный станок .Хочу услышать  ваши идеи , свои проекты , удачи и поражения .

 

1153267.jpg

1153382.jpg

1153572.jpg

P1010108.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Технические характеристики озвучьте. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, bioname сказал:

Технические характеристики озвучьте. 

Точных характеристик не назову ,простите, 
 Просто хочется смастерить настольный плоскошлифовальный .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

яка довжина ходу столу. щоб розуміти завдання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, ALTOS сказал:

яка довжина ходу столу. щоб розуміти завдання.

Думав , продольну подачу 400мм , поперечну 200мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все рішаємо. Ходи шпинделя вверх,вниз ; поперечна подача. Можна використати колону 2м112 чи дві, чи щось подібне,купити гвинта з якогось станка і беззазорну гайку.Поперечна подача теж без проблем ,можна використати малу поздовжню з великого токарного. Шпиндель і оправки можна пошукати з заточного станка ,чи фортуну.

Основна ,я так думаю ,проблема -  це ход стола. Як організувати смазку,або які використати лінійні підшипники,що не потребують мащення ? В дорослому станку організована система мащення,є маслостанція.Да і зібрати все точно потребує зусиль. А потім ще й треба зайнятись автоматизацією ходу стола. Підбивши всі підсумки ,виявиться,що це геть не бюджетний варіант, це не рахуючи потраченого часу та помилок.

Такщо,може краще купити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Основная проблема любых шлифовальных станков это защита направляющих от абразива. Не важно какие они эти направляющие от абразива сдохнет все, такчто советую начинать думать с этой стороны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

при такій умові довжина направляючих мінімум 700 а ширина 400. замучаєтеся робити. а ще вага при такій умові буде серйозна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Валера сказал:

Все рішаємо. Ходи шпинделя вверх,вниз ; поперечна подача. Можна використати колону 2м112 чи дві, чи щось подібне,купити гвинта з якогось станка і беззазорну гайку.Поперечна подача теж без проблем ,можна використати малу поздовжню з великого токарного. Шпиндель і оправки можна пошукати з заточного станка ,чи фортуну.

Основна ,я так думаю ,проблема -  це ход стола. Як організувати смазку,або які використати лінійні підшипники,що не потребують мащення ? В дорослому станку організована система мащення,є маслостанція.Да і зібрати все точно потребує зусиль. А потім ще й треба зайнятись автоматизацією ходу стола. Підбивши всі підсумки ,виявиться,що це геть не бюджетний варіант, це не рахуючи потраченого часу та помилок.

Такщо,може краще купити?

Розумієте , я люблю робити різні саморобки (пародії на оригінал ) , вдосконалювати навички , 
Мені це дуже цікаво ,купувати не хочеться  ,  дякую за такий широкий опис запчастин  по створенню

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись випускали дуже гарний , але дуже рідкісний станочок МИ-172 , добре якби десь знайти креслення того станочка і попробувати його повторити , або хоча б взяти за основу його рішення.

Нажаль не получається докинути фотографії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

єдине що прийшло на ум використати станину та салазки від твш.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На выходе нужна реально шлифованная плоскость или иллюзия оной? К примеру - привалочная, параллельки, или клинок ножа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, 032triton сказал:

Колись випускали дуже гарний , але дуже рідкісний станочок МИ-172 , добре якби десь знайти креслення того станочка і попробувати його повторити , або хоча б взяти за основу його рішення.

Нажаль не получається докинути фотографії.

Так ,знаю про такий станок , дуже гарний  ,буду шукати креслення  , ночами неспатиму 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, SkosarV сказал:

Розумієте , я люблю робити різні саморобки (пародії на оригінал ) , вдосконалювати навички , 
Мені це дуже цікаво ,купувати не хочеться  ,  дякую за такий широкий опис запчастин  по створенню

 

По шпинделю скажу. Якщо плануєте малі  круги ( до 150мм. ),то оберти шпинделя мають бути до  6000 об/хв. Я вже на цьому наколовся,бо купив моторчика з помпи СОЖ,він крутить 2800 з чимсь але має третю опору,тобто подовжений хвостовик,використовувавсь в токарному,як шліфприспособа.Все там зроблено добре і співвісно та тільки тепер до мене дійшло,що обертів буде замало.Зараз маю заточний і там є графік залежності обертів круга від його діаметру. Швидкість різання має бути 35 - 40 м/с. Вирішити можна збільшивши діаметр круга,але тут стає проблема вібрацій і балансування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, SkosarV сказал:

Так ,знаю про такий станок , дуже гарний  ,буду шукати креслення  , ночами неспатиму 

МИ -172 є в Ігора-кава. на цьому форумі, він може багато підсказати по ньому. Подивіться його відео.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Валера сказал:

По шпинделю скажу. Якщо плануєте малі  круги ( до 150мм. ),то оберти шпинделя мають бути до  6000 об/хв. Я вже на цьому наколовся,бо купив моторчика з помпи СОЖ,він крутить 2800 з чимсь але має третю опору,тобто подовжений хвостовик,використовувавсь в токарному,як шліфприспособа.Все там зроблено добре і співвісно та тільки тепер до мене дійшло,що обертів буде замало.Зараз маю заточний і там є графік залежності обертів круга від його діаметру. Швидкість різання має бути 35 - 40 м/с. Вирішити можна збільшивши діаметр круга,але тут стає проблема вібрацій і балансування.

Знайшов вдома шпиндель вже з кругом (Ф 250-300мм) ,також мотор 1.5кв ,шукаю характеристику ,фото скину на вихідних днях

1 минуту назад, Валера сказал:

МИ -172 є в Ігора-кава. на цьому форумі, він може багато підсказати по ньому. Подивіться його відео.

як раз зараз дивлюсь відео , спитаю що до креслень ми-172 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обов язково покажіть, цікаво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Валера сказал:

Обов язково покажіть, цікаво.

Я  відписав Ігорю що до моєї теми ,буду радий бачити його тут =)  
Професійна думка завжди цікава 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хотів зробити міні шліфувальний. придбав більший тепер до цього не відомо коли дійдуть руки. кому цікаво можемо поспілкуватися.viber image.jpgviber image1.jpgviber image3.jpg2.jpgviber image4.jpgviber image5.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, ALTOS сказал:

хотів зробити міні шліфувальний. придбав більший тепер до цього не відомо коли дійдуть руки. кому цікаво можемо поспілкуватися.

Дуже цікава конструкція  , з чого вона ,скільки часу втрачено ? 

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не знаю від чого. купив спочатку самий узел. потім докупив стіл і станину. в купу вроді ліпиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже подумываю над таким примитивным станочком, а ход стола я так придумал сделать по принципу механической пилы, через редуктор или шкивы с понижайкой, пусть себе таскает стол в зад перед, руками только поперечку подавать, а можно и шаговый моторчик на поперечку поставить.вот вам и аппарат

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тогда уже можно такой станок сделать с нгф-а!

Сделать только стол с ходом и все....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, moris12 сказал:

Тогда уже можно такой станок сделать с нгф-а!

Сделать только стол с ходом и все....

НГФ -а нет , хочу купить но точно не для плоскошлиф

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, SkosarV сказал:

НГФ -а нет , хочу купить но точно не для плоскошлиф

Ну можно просто найти колонну от нгф-а и стол...А дальше делайте! Творите!

Поставить высокоскоростной шпиндель это раз...

Сделать кривошип и стол начнет ходить туда сюда...

На оправку одеть Круг шлифовальный... И готово!

Плюс из такой заготовки можно сделать и долбежный...

А просто отдельно еще один нгф как фрезерный никогда не помешает))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку