56 повідомлень у цій темі

48 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

сколько он вольт выдаёт? где в быту можно применить? 

 

И ещё самый главный вопрос. В какой местности ставили генератор? Территориально по Украине и непосредственно на местности: частный сектор в городе, пригорок или низина, село и тп. КПД какой получается? Как аккумулируете накопленную энергию? 

Вольт видає як і автомобільний. (14В постоянного струму) Далі існують інвертери, якими можна перетворити в 220В перемінного. Тобто "в быту" можна приміняти як завгодно. Працює від інвертера все що і від електромереж. Ставлю в сільській місцевості. Орієнтовочно в моїй місцевості середньорічна швидкість вітру 3,5-4 м/с. Це є дуже мало. Тому і обрав модель тихохідного восьмилопасного вітроколеса. Акумулювати буду в акумулятори. Надлишок буду скидати в бойлер і на освітлення двора.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Санёк. сказал:

Не хочу тебя расстраивать, но на сонцепёке летом, эти фериты быстро розмагнитятся. Пока не впёр его наверх-купи неодимы. Это просто совет.

Спасибо за совет, но я не перший хто їх використовує. По пять років їх експлуатують і нічого. Плюс в мене в обшивці буде тепло-звуко ізоляція разом з охолодженням. Радий що вас інтересує вітроенергетика.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Taras сказал:

Спасибо за совет, но я не перший хто їх використовує. По пять років їх експлуатують і нічого. Плюс в мене в обшивці буде тепло-звуко ізоляція разом з охолодженням. Радий що вас інтересує вітроенергетика.

Дело хозяйское. Я бы так не делал. На вкус и цвет-фломастеры разные.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Санёк. сказал:

Дело хозяйское. Я бы так не делал. На вкус и цвет-фломастеры разные.

Согласен )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт народ. Сьогодні вияснилось що хвіст вітряка заважкий. Прийшлося швидкоруч робити "модернізацію №2"

 

 

Змінено користувачем Taras
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Христос Рождається. Друзі, є нове відео. Ось-ось повноцінний запуск :)

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сталася біда. Згорів компоратор (((

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тарас, дуже важко критикувати людей, які щось роблять і найголовнуше доводять справу до результату, але і пройти повз також важко. Чому не "вертикал" я не питаю, хоча вважаю їх більш оптимальними для кулібіних, через простішу і менш вимогливу конструкцію, але ж можна було цього горизонтала підняти трохи вище, він же голову розбити може лопастями...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

20 минут назад, Curandero сказал:

 

21 минуту назад, Curandero сказал:

Тарас, дуже важко критикувати людей, які щось роблять і найголовнуше доводять справу до результату, але і пройти повз також важко. Чому не "вертикал" я не питаю, хоча вважаю їх більш оптимальними для кулібіних, через простішу і менш вимогливу конструкцію, але ж можна було цього горизонтала підняти трохи вище, він же голову розбити може лопастями...

Дуже влучне питання про висоту. В мене залято чотири бетонних опори. Якщо придивитися, то на деяких відео вони попадають в кадр. Я обов'язково довару ферму подібно високовольтному стовбі і підніму вітряк мінімум на 12 м. Зараз просто випробовую, визначаю швидкохідність, спружину на хвіст. Може прийдеться міняти передаточні числа. "Горизонтала" доведу до завершення і після підніму на висоту. ) 

Змінено користувачем Taras
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ясно, ну це вже заспокоює, якщо така ситуація, тоді удачі у роботі. Ну і користуючись нагодою - чому відкинув варіант "вертикала"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Основна причина, навіть не через параметри, потужність, простоту, а через те що я змалку захоплювався горизонтальними. Зараз прикріплю відео, мого старенького, першого вітряка. І зараз, коли вже подорослішав, розумію який він був небезпечний. Відео стареньке, без переглядів, без хорошої якості, так що строго не судіть.

 

15 минут назад, Curandero сказал:

Ясно, ну це вже заспокоює, якщо така ситуація, тоді удачі у роботі. Ну і користуючись нагодою - чому відкинув варіант "вертикала"?

Крім моєї "любові" до горизонтала, до причин також можна віднести й ту, що горизонтал на малих швидкостях вітру має більшу потужність. В мене середньорічна шв. вітру дуже низька. Тому я орієнтувався на горизонтальне восьми лопастне вітроколесо з великим діаметром.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на магнітах не пробували робити експериментальних замірів?, здається що там ефективніше має вийти але і дороще хз в скільки раз

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робота вітрогенератора на малому вітрі.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Результат на вітрі 1-3 м/с

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже важко підібрати клиновий ремень для мультиплікатора, так як клинова передача забирає на себе потужність вітроколеса. Це не замітно на великому вітрі, але при старті і малому вітрі - дуже замітно. Коротко постараюся пояснити у відео. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарно зроблено. На мій погляд щоглу вище( хоча-б 10м) треба. Чим вище - тим стабільніще вітровий потік. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2017 в 21:44, Куляста Блискавка сказал:

Гарно зроблено. На мій погляд щоглу вище( хоча-б 10м) треба. Чим вище - тим стабільніще вітровий потік. 

Я розумію, просто зараз досить зручно вирахувати передаточне число, подивитися на роботу, провірити хвіст і лопату. Після всіх допрацювань, обовязково підніму вверх.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не проходіть мімо. Друзі, варто подивитися. Вірш про нашу тему на чипмейкері. Вірш про вітрогенератор, написала досить молода, красива і талановита дівчина. Якщо вам не важко ставимо лайки. Особливо на її каналі хай буде її приємно. Вона старалась. По можливості і мені, я теж старався )))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім здоров'я. Провів тест вітряка на вітрі 4 м/с. Результатом задоволений, првда важко привикнути до "карлосона" з таким розмахом пропеллера в садку. Для всіх кому цікаво, зняв нове відео.

 

 

Змінено користувачем Taras
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Саме через те що дорожче не експерементував.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знову я зі своїм вітрогенератором )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось планую такі грузики використати для балансування вітроколеса. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

День добрый! Двухлопастному ветряку с такой маленькой ометаемой площадью будет очень трудно стартонуть при малых скоростях ветра. Кроме того профиль лопастей заточен на создание компенсационной тяги от воздействия несущего винта вертолета но не как на вращения от обдува потоком ветра. Ну а если все таки решите делать ветряк то маховые перемещения шарнира компенсируйте вылетом вала генератора..на вертолетах балку же винтом не рубит (ну или почти не рубит)....у меня в сарайке три лопасти от ми 8 лежат - аналогичная задумка была..потом проанализировав отказался от затеи)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, NightPilot сказал:

День добрый! Двухлопастному ветряку с такой маленькой ометаемой площадью будет очень трудно стартонуть при малых скоростях ветра. Кроме того профиль лопастей заточен на создание компенсационной тяги от воздействия несущего винта вертолета но не как на вращения от обдува потоком ветра. Ну а если все таки решите делать ветряк то маховые перемещения шарнира компенсируйте вылетом вала генератора..на вертолетах балку же винтом не рубит (ну или почти не рубит)....у меня в сарайке три лопасти от ми 8 лежат - аналогичная задумка была..потом проанализировав отказался от затеи)

Добрый день. Спасибо! Стартовий момент вроде хороший:

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку