• Объявления

• softm

Изменения в правила   10.12.2018

В правила барахолки добавлен пункт 3.11   3.11 Ограничение количества забронированных и неоплаченных лотов - по сроку пребывания покупателя на форуме: до 7-ми дней от регистрации - 2 лота до 30-ти дней от регистрации  - 5 лотов

52 сообщения в этой теме

Пенсіонер з Тернопільщини, зробив свій будинок енергонезалежним. Максимальний репост, пенсіонер зумів, а ти зможеш?
Про нього не розкажуть місцеві телеканали, та не напишуть в газеті. Пан Ярослав з села Базаринці, що неподалік м. Збараж, незважаючи на свій вік, змайстрував два вітряки на основі тракторного генератора. Вони у вітряну погоду забезпечують будинок електроенергією. Надлишки енергії накопичуються в акумулятори, з яких при потребі можна вичерпати енергію у безвітряну погоду. 
Звичайно, що акумуляторів не настільки багато, щоб забезпечити будинок енергією повністю, тому Ярослав придбав декілька сонячних панелей. Вони працюють паралельно вітрякам. Тому такою системою: вітряк, сонячні панелі, акумулятор – сільський умілець зумів свій будинок зробити – енергонезалежним.
ВІДЕО 

-«Бог дав голову, розум, руки – значить треба працювати. Не думати, що завтра зароблю, чи буде субсидія, чи не буде. В мене навіть бойлер від свої енергії працює. Так, що я задоволений, задоволений… Вітер і сонце дає нам наснаги, щоб ми мали всьо. Але люди чомусь до цього байдужі. Перший вітряк робив, і було всяке, і падав але я і дальше і дальше. Мені казали -нащо воно тобі здалося, що ти з цього маєш? А я казав: а ти з того пива шо маєш?.... - Пішов на три години і нема його, а я таки шось з того маю. Дав вам Бог розум, значить маєте його використовувати. Щастя, здоров’я вам всім.»

DSCN7106.JPG

DSCN7113.JPG

2

Поделиться сообщением

Или поиграйтесь с безконтактными двигателями из самарий кобальтовых сплавов. Зиму не боятся.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас