56 повідомлень у цій темі

Пенсіонер з Тернопільщини, зробив свій будинок енергонезалежним. Максимальний репост, пенсіонер зумів, а ти зможеш?
Про нього не розкажуть місцеві телеканали, та не напишуть в газеті. Пан Ярослав з села Базаринці, що неподалік м. Збараж, незважаючи на свій вік, змайстрував два вітряки на основі тракторного генератора. Вони у вітряну погоду забезпечують будинок електроенергією. Надлишки енергії накопичуються в акумулятори, з яких при потребі можна вичерпати енергію у безвітряну погоду. 
Звичайно, що акумуляторів не настільки багато, щоб забезпечити будинок енергією повністю, тому Ярослав придбав декілька сонячних панелей. Вони працюють паралельно вітрякам. Тому такою системою: вітряк, сонячні панелі, акумулятор – сільський умілець зумів свій будинок зробити – енергонезалежним.
ВІДЕО 


-«Бог дав голову, розум, руки – значить треба працювати. Не думати, що завтра зароблю, чи буде субсидія, чи не буде. В мене навіть бойлер від свої енергії працює. Так, що я задоволений, задоволений… Вітер і сонце дає нам наснаги, щоб ми мали всьо. Але люди чомусь до цього байдужі. Перший вітряк робив, і було всяке, і падав але я і дальше і дальше. Мені казали -нащо воно тобі здалося, що ти з цього маєш? А я казав: а ти з того пива шо маєш?.... - Пішов на три години і нема його, а я таки шось з того маю. Дав вам Бог розум, значить маєте його використовувати. Щастя, здоров’я вам всім.»

 

DSCN7106.JPG

DSCN7113.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Или поиграйтесь с безконтактными двигателями из самарий кобальтовых сплавов. Зиму не боятся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мальовничі українські села, зачаровують своєю красою у зимову пору. Так, серед безкраїх полів, та невеликого лісу розташоване мальовниче село – Висипівці. Село розташоване на окраїні Зборівського району. За останніми  даними тут проживає 270 осіб. Далеке від благ цивілізації, воно живе своїм життям. До залізничної дороги 7 км., а до автотраси 10 км. Ця віддаленість не мішає сільським умільцям творити свою справу. Так, в’їжджаючи в село, кожен уже здалека може побачити три вітряки. Три залізні красені, які пан Ігор зробив своїми руками. Як говорить господар, спочатку це було захоплення, хобі, але воно переросло у справу життя і зараз дає змогу бути енергетично незалежним. Зараз з дозволу господаря, покажемо вам повітряних красенів, а їх у пана Ігоря аж три. Це напевно єдиний двір у нашій області, в якім на подвір’ї розташовано аж три вітряки.

 

DSCN7539.JPG

DSCN7540.JPG

DSCN7534.JPG

DSCN7531.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, я тоже таким балуюсь) Правда сейчас только один ветрячок, и маленький. Но потихоньку собираю поболее на базе тракторного гены.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво , а який рівень шуму? Сусіди не пристрілюются ще по  вітрогенератору ? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітрогенератори роблять ще із сегментів металевих бочок але необхідну кількільсть обертів можливо легше досягти на лопастному змінюючи кут атаки лопасті.

В таких невеликих поселеннях і в таких умовах проживання населення живе здебільша дружньо.Найкращі їм побажання!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку