San1084

Краска для шабрения

66 повідомлень у цій темі

Всем доброго здоровья. У меня возник вопрос. Пересмотрел кучу информации и видео о шабрении. Смотрел как делают краску из сажи. Решил по эксперементировать. И случайно вспомнил, что у меня есть банка 0.5 тонера для лазерного принтера чёрного цвета. И по 100 грамм синего, жёлтого и розового. Отсыпал в стаканчик и добавил масла. На метал ложиться хорошо. Вот подумал можно ли её использовать как краску для шабрения. Наносил просто на метал. Под рукой небыло ни линейки ни ровной плоскости где можно проверить. Может посоветуете, где купить не дорогую краску. За ранее благодарю за совет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порошок Stenly чёрного цвета продаётся на рынке. Лучше любой сажи и синьки.

Тонер никогда не пробовал

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, aleksey vlad сказал:

Порошок Stenly чёрного цвета продаётся на рынке. Лучше любой сажи и синьки.

Тонер никогда не пробовал

 

Понял. А то я решишил на Влада фрезере проверить направляйки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, San1084 сказал:

Понял. А то я решишил на Влада фрезере проверить направляйки.

Вы уже линейками разжились?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я покупаю в магазине для художников, газовая сажа для линейки и лимонную для направляющей.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aleksey vlad сказал:

Вы уже линейками разжились?

Есть возможность взять на проверку. И столы тоже))) Можно и с последующим выкупом. 

11 минуту назад, vaycartana сказал:

Я покупаю в магазине для художников, газовая сажа для линейки и лимонную для направляющей.

Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В тутешній барахолці лежить "сажа газовая". Дешево й ефективно. Одного пакета вистачить на роки любитильського шабріння.  Сам користуюся. Як на мене, то для шабріння навіть краще, ніж загальноприйнята берлінська лазур, бо дає більш контрасний відбиток. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для наглядности.

10CEE71B-DCF0-43A9-8050-A86DB0503C03.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

уже лет десять используем для шабрения вот такую краску "берлинская лазурь". цена была года два назад - в пределах 50грн. делают у нас в харькове.

IMG20210126092040.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, savelich сказал:

В тутешній барахолці лежить "сажа газовая". Дешево й ефективно. Одного пакета вистачить на роки любитильського шабріння.  Сам користуюся. Як на мене, то для шабріння навіть краще, ніж загальноприйнята берлінська лазур, бо дає більш контрасний відбиток. 

 

А чим і як іі розчиняти? Пропорціі які? Розчин сажі в закритій тарі добре зберігається?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

разводится просто маслом, естественно чистым. наносится кусочком войлока. все просто, не заморачиваясь. хранится в плоской баночке, долго не сохнет. А почему "берлинская лазурь" ??? спросите Вы. потому что в ее производстве используется очень мелкая фракция красителя , поэтому и подходит.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Iгрек сказал:

 

А чим і як іі розчиняти? Пропорціі які? Розчин сажі в закритій тарі добре зберігається?

Розчиняти  мінеральним мастилом, краще рідким, типу І-5 до стану не дуже густої сметани. Наносити шматком войлоку, бажано потім  для більш рівномірного шару розкатати резиновим валиком. В закритій тарі зберігається роками. Щабруй - не хочу... :) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем за такую информацию. Буду эксперементировать. Ребята, ещё один маленький вопрос не по шабрении. Купил димексид, чтобы почистить внизу станок от старого масла. Открыл помыл и через неделю достаю бутылку, а он закресталезировался. Будто бы наливал на тряпку. И он в пузырьке был чистым. Почему тогда застыл?

20210126_172810.jpg

Змінено користувачем San1084
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, San1084 сказал:

. Открыл помыл и через неделю достаю бутылку, а он закресталезировался

 

Нагрійте трішки - розтане. Він гусне при меншій ніж здається 26град. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кристалізується від температури і повітря. Попробуйте нагріти в теплій воді, в більшості випадків знову стає рідким. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж саме, якщо ємність станка холодна, то навіть розігрітий розчинений з наприклад теплою солярою попаде воно в холодне розділиться тута ж і димексид загусне вже там. 

 І димексид, попавши на шкіру ,легко просочується через неі в організм далі. Будьте дуже обережні з ним!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще мити гарячим розчином лабоміта. Ні запаху майже ніякого, ні небезпечних випарів, для шкіри безпечний ( навіть без гумових рукавиць). Він бруд абсорбує на себе і звертається.в осаді.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.01.2021 в 08:37, savelich сказал:

 "сажа газовая"

В эпицентре продается газовая сажа как пигмент для бетона. Также продается много других цветов.

 

В 26.01.2021 в 11:19, Iгрек сказал:

А чим і як іі розчиняти?

Один "Шабровщик" когда еще делился информацией кажется рекомендовал разводить вазелином.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, Чертенок №13 написав:

Один "Шабровщик" когда еще делился информацией кажется рекомендовал разводить вазелином.

Чисто моє ІМХО, вазелін занадто густий. Звичайне моторне мастило гарно розводить. Кілька десятків грам фарби вистачить на все "життя". Хоча чим густіше розчин, тим менше розмазується при чорнових проходах. З густим розчином не отримаєте достатньо тонкий шар фарби, щоб адекватно оцінити стан поверхні. Може статись так, що шар фарби стане грубший за реальну кривизну поверхні, якщо наносити грубо. Для себе виробив правило: товщина фарби в 2-3 рази менша за знімаючий шар за один прохід. Сама товщина шару відбитку автоматом підбереться за 8-12 проходів емпіричним методом. Лише почати треба. ?. 

P.S. Мені дуже подобається розводити маслом. Основна перевага: не засихає навіть за кілька тижнів. Можна не змивати, просто розкатав валиком, накрив стрейчем, і стоїть собі, чекає нового підходу, при цьому не окислюється поверхня. 

P. P. S. Одного нанесення вистачає на 3 відбитки на поверхні. Тобто, раз нанесли фарбу, далі 3 рази лише розкатуєте залишок валиком по повехні. Дуже швидко приходить розуміння реального стану поверхні. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покупал по рекомендации одного форумчанина, который много шабрит. Я, конечно, так себе шабровщик, но она мне понравилась.

https://permatex.com.ua/permatex-80038/

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

Краще мити гарячим розчином лабоміта. Ні запаху майже ніякого, ні небезпечних випарів, для шкіри безпечний ( навіть без гумових рукавиць).

Я б не був такий категоричний, бо в описі таке (лабомід 203):

Рекомендации по безопасности

Хранить средство рекомендуется на специальных складах для химических веществ, не допуская попадания прямых солнечных лучей и каких либо осадков. При попадании средства в глаза или на кожу необходимо сразу же промыть пораженный участок под проточной водой и незамедлительно обратиться врачу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.01.2021 в 12:41, Чертенок №13 сказал:

Также продается много других цветов.

Универсальные колеры для красок.Разводится с маслом и подсушиваеться.Цвет на ваш выбор.Очень мелкотертые пигменты.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Шевченко Дмитрий сказал:

Универсальные колеры для красок.Разводится с маслом и подсушиваеться.Цвет на ваш выбор.Очень мелкотертые пигменты.

Пробував колери, пробував типографську фарбу, порошок з картріджа лазерного принтера, навіть порошок синьки з господарчого магазину... Але кращих за  загальноприйняті барвники для шабріння - порошка берлінської лазурі і сажі газової - не виявив. Ті порошки час від часу продаються на тутешній барахолці за смішні гроші, а одного пакетика в кілька десятків грамів вистачає на місяці, а то й роки, якщо шабрити час від часу... 

Змінено користувачем savelich
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я остановил свой поиск на краске Canode синего цвета.

Раньше использовал берлинскую лазурь в порошке (гексацианоферрат железа).

Пробовал газовую сажу, типографские краски, масляную берлинскую лазурь.

Не важно что будете использовать, в любом случае достигнете нужного результата. Главное брать и делать.

Могу бесплатно отлить красной типографской краски, если что - пишите в личку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо за советы. Куплю в магазине лазурь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку