lyo

Потрібні послуги плоскошліфу у Києві

6 повідомлень у цій темі

Шановні майстри.

Є десяток деталей типу сталевого кутника. Нарізані зі сталі десятки болгаркою вручну з відповідною точністю і рівністю. Тому розміри танцюють плюс-мінус одна трамвайна зупинка. На кресленні розміри орієнтовні. Але мені це не важливо. А от що важливо, і, власне, що я замовляю:

1. Поверхні (площини) всіх деталей повинні бути рівними. Всі деталі повинні мати однакову товщину з точністю принаймні в 0,05 мм. В якості матеріалу використовувалися обрубки з гільйотини, тому поверхні трохи нерівні.

2. Катети кутників повинні бути рівними. Різалося болгаркою і рубалося гільйотиною, тож, зрозуміло що там зараз.

3. Кут 90 градусів повинен бути саме 90 градусів. Зараз він приблизно 90 градусів.

Власне, все. Рівність гіпотенузи мене не цікавить, її можна не обробляти.

Розумію, що вирівнюючи площини, товщина зменшиться, але це не є критичним. Як я це собі уявляю, це робота для плоскошліфа.

Бюджет замовлення - $1 за одну деталь. Десять штук, тож округляємо до 300 грн.

Виконавця шукаю в Києві, платити 200 грн НП за пересилку туди-сюди 3 кг заліза не хочу. Бажано з можливістю зустрічі десь в районі станції метро.

Не поспішаю.

b_angle.pdf

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обрубки с гильотины имеют дикие внутренние напряжения, без "отжига" уважающий себя специалист шлифовать их не будет. Кроме этого из них от кривизны останется толщины 8мм  если все в одно согнать. Вашу болгарочную порезку придется сперва править на фрезерном станке, интересно кто будет такие шаровые заготовки  доводить до  деталей за такую цену.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, alex77 сказал:

Обрубки с гильотины имеют дикие внутренние напряжения, без "отжига" уважающий себя специалист шлифовать их не будет. Кроме этого из них от кривизны останется толщины 8мм  если все в одно согнать. Вашу болгарочную порезку придется сперва править на фрезерном станке, интересно кто будет такие шаровые заготовки  доводить до  деталей за такую цену.

да ну, тут даже пакетом катеты сделать уже дороже :)

а еще встретиться у метро. Не критикую, мысли вслух.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поправка: деталей не 10, а 12. Бюджет замовлення, відповідно, збільшується до 350 грн.

Щодо попереднього коментаря. Не знаю, звідки взялася цифра 8 мм, але вона перебільшена. Хоча, насправді, мене б і 8 влаштувало, Щодо відпалювання, фрезерування і ціни. Ну, я можу убити півдня, вирівняти катети вручну на наждаку, а поверхні шліфонути шліфмашинкою. Так, звичайно, я не отримаю бажану точність/рівність, Але для моєї задачі за великим рахунком піде. Просто, на мій хлопський розсуд, на плоскошліфі це можна було б зробити набагато якісніше і без марудної ручної праці. Плюс естетика. І під час зборки краща рівність поверхонь додала б додаткової зручності.  За що я і готовий заплатити вказану ціну.

Знайдеться виконавець - буду радий, а ні - робитиму руками.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Києві багато хто користується метро :-) Тож, є шанс, що комусь так теж буде зручно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрештою впорався сам. Обійшовся токарним (маємо що маємо).

Прошу закрити тему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку