6 повідомлень у цій темі

Пропонують мені купити такий, або принаймні допомогти продати.

Варить добре, хоч і жорстко. Але я не спец по напівавтоматах і сумніваюся чи потрібен такий транс мені.

Яка цінність (маю на увазі і цінність в майстерні і в ціні у порівнянні із інверторними ) цього монстра на сьогоднішній день?

IMG_20210204_194055.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це все залежить від профемійності використання.

 

А що по ціні хочуть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нормальний апарат (для пром. використання), основна серйозна несправність вихід з ладу діодного моста, рідше пускач (контактор), рідний міст дістати практично неможливо (виробництво Крим) але при елементарних переробках підходять інші подібні мости. Вчасно продувати та чистити - буде працювати довго.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Жорик написав:

Нормальний апарат (для пром. використання), основна серйозна несправність вихід з ладу діодного моста, рідше пускач (контактор), рідний міст дістати практично неможливо (виробництво Крим) але при елементарних переробках підходять інші подібні мости. Вчасно продувати та чистити - буде працювати довго.

Дякую за інформативну відповідь.

, RoMANIAC написав:

Це все залежить від профемійності використання.

 

А що по ціні хочуть?

Не зрозумів про використання. Заварювати хочу віз 2-х до 16мм чорну сталь.

Питання моє як раз про доцільність використання цього "монстра" в майстерні із 25А автоматом на весь будинок.

А от по ціні просять оцінити мене, але я не Копенгаген:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не піде, це ж трансформаторний апарат, згідно паспорта при номінальному зварювальному струмі споживання 17 кВА - це вже більше 25 А, також згідно паспорта - захисний автоматмаэ бути  з характеристикою D40 - 40 ампер, хіба що щось тоненьке варити

Змінено користувачем Жорик
доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отличный аппарат, на заводе таким котлы варили, не убиваемый практически. Варит отлично и тонкий металл и толстый, не требователен к условиям хранения и перепадам температуры. Для мастерской и быта - отличный вариант! Единственное слабое место - диодный мост. Если сдохнет то заменить можно на аналогичный ~100$ или на сборку из шести советских В200 ВЛ200 ВК200  за 50$, но надо будет подумать как его туда разместить. 

И к тому же плата управления протяжки прикольная- 2Т/4Т и еще режим сварки точками. Протяжка 2х или 4х роликовая? 

И за сколько продают? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку