Славко

Підкажіть ТВЧ

14 повідомлень у цій темі

Підкажіть будь ласка де можна придбати ТВЧ нагрівач 220в 2.5-5 квт... дякую...

Змінено користувачем Славко
Помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Невже ніхто незнає де можна придбати ТВЧ?...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А Google отказывается работать?

http://ukrinductor.com.ua/ru/induktsionnye-nagrevateli

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexson написав:

А Google отказывается работать?

http://ukrinductor.com.ua/ru/induktsionnye-nagrevateli

Не можу знайти бо шукаю не дороге може бути б/у...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.02.2021 в 20:42, Славко сказал:

Не можу знайти бо шукаю не дороге може бути б/у...

 Вообще то, 2,5кВт это еще не дорогое, а 5кВт , уже дорогое. Термическое оборудование покупать "с запасом" может оказаться в несколько раз дороже. А "запас" будет использоваться, раз в пятилетку. Так, что лучше определитесь, что будете на этом ТВЧ нагревать и до какой температуры. Отсюда, получите оптимальную мощность и не переплатите, при покупке.

 БУ, не купите, это точно. Я имею в виду, рабочее. Хлам, какой нибудь, это запросто, но зачем он Вам. 

 Если руки, не крюки, то зайдите на "али" и соберите там по запчастям. Там продаются, по блокам индукционные нагреватели. 2 кВт, стоит около $200, если с блоком питания. А если есть трансформатор на киловатта 3, то блок питания можно сварганить самому и такое ТВЧ, получится, почти, на шару. Главное, собрать с умом. Надо, чтобы хватило мощности блока питания, была плавная регулировка напряжения, индикация тока и напряжения и хорошее охлаждение блока высокой частоты, и самого индуктора. Короче, приложение рук, при постройке ТВЧ, очень хорошо окупится. А, готовое, да еще на 5 кВт, Вас разденет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Nik а можно ссылочку на индукционные нагреватели на Али. Ну или название как их правильно загуглить?

Блок высокой частоты тоже покупать так понимаю нужно?

Трансы мощные есть где взять -всегда было интересно попробовать собрать - чисто из любопытства. Острой необходимости нет - по этому охота купить минимум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

брав 2.5квт тут
 

 



На даний момент доданий радіатор охолодження антифризу. і більший бак. виглядає так.
 1613241524189.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, dembelneizbezen сказал:

брав 2.5квт тут
 

 



На даний момент доданий радіатор охолодження антифризу. і більший бак. виглядає так.
 1613241524189.jpg

 Да, это он. Только, я установил водяной насос и радиатор с вентилятором. Радиатор, из печки ГАЗ-66, но его, то же, же можно купить здесь.  Компактные БП, здесь то же продаются. У меня стоит транс из старого, самодельного сварочника (разобрал). Напряжение регулирую через ЛАТР, который стоит на первичке.  Такого ТВЧ, для домашней мастерской, вполне хватает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, dembelneizbezen написав:

брав 2.5квт тут
 

 



На даний момент доданий радіатор охолодження антифризу. і більший бак. виглядає так.
 1613241524189.jpg

Є в мене така іграшка, описував у цій темі. Фактичну максимальну температуру деталі пробував міряти? Я своїх міряв, як тільки температура деталі підіймається до точки Кюрі, а це всього лиш в районі 750 С° струм різко падає і нагрівання зупиняється. Цього мало для гартування, не кажучи вже про кування. В цих іграшок надто низька частота роботи. Якби частота була достатня, мілкі деталі ти міг би розплавити. Дай вгадаю, що не можеш ;) Це можна зробити хіба що в тиглі, бо тигель можна розігріти вище 1300 градусів, а разом із ним його вміст. Мені продавець сказав, що для різних деталей треба мотати інший індуктор. Ще можна підбирати ємність конденсаторів - допаювати чи відпаювати з батареї. І сподіватись, що це щось дасть.

В мене склалось враження, що ця хрінь може бути використана для опалювання хати, не більше того. Просто треба на водяну трубу намотати індуктор, ввімкнути цю шайтан-машину і сподіватись, що вона не згорить через пару годин.

Китайські ТВЧ установки із регулюваннями з натяком на промислове використання починаються від 550 доларів на закупці. Додайте мито і транспортування.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Львові є виробник mig/mag, tig апаратів, знаю що також ролять під замовлення свч плавилки для металу. Думаю в них можна проконсультуватися

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Наливайко сказал:

В цих іграшок надто низька частота роботи

 Ви, вже поміряли? Яка, у Вас, частота? А індуктори пробували міняти?  

 Будь ласка, тільки не сприймайте мої поради, як прояви зухвальства. Але, все ж таки, я їх дам.

 При відсутності адекватних порад, зі сторони друзів, та колег, я би Вам порадив розібратись у всьому самому. Ви ж не думаєте, що тупіший за інших. "Який же Ви, тоді, чіпмейкер?" )))

 Шукаємо, яка частота на індукторі у найкращих українських установок ТВЧ. Але, чи є такі. Забиваємо в гугл.

 Звісно, є!

 Не буду рекламувати фірму, але назву однієї з таких установок буду вимушений привести. Це ВТГ-40-66 (вона промислова і я, на ній, маю щастя працювати. Інколи) . Забиваємо її в гугл і узнаємо, що робоча частота у неї 20...80 кГц. Це все, що нам треба. Скільки видає наша, китайська. Кажуть що під 90 кГц (але Вашу треба поміряти). Повинно бути достатньо. Значить грішити на китайську частоту не варто. І на точку Кюрі, теж. Доречі, у термістів, вона називається, точка Чернова (дуже, видатний вчений, не гірше Менделєєва). У різних сталей, ця точка може відрізнятись. Тоді, причина в чомусь другому, або третьому, чи четвертому. Думаю, що це друге, третє і четверте разом. Треба копати далі. Якщо не копати, то, навіть, опалення не запрацює ))).

 Намалюйте, зі шкільного курсу фізики, силові лінії в індукторі і буде видно, де, мінімальна напруженість електромагнітного поля. Як впливає частота на розміщення цих ліній. І, чим далі, тим цікавіше і не однозначніше.

 

 

 

 

 

Screenshots_2021-02-14-10-51-23.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Nik Я вирішив, що чіпмейкер я лінивий. Поліз в науку силової електроніки, відчув глибину проблеми. Нічого нездоланного нема, але розумію, що доведеться ще провести пару місяців за літературою, накупити жертвенної розсипухи, осцилограф і ще багато чого перш ніж почати. Відклав ці розборки, поки треба інші проблеми позакривати, наприклад фінансові. І поміряти частоту зараз не маю чим. Індуктори міняти всліпу, із нульовим розумінням наперед питання "запрацює не запрацює" от самі подумайте, ви б так працювали? Принесли деталь на термічку, треба загартувати, вам би захотілось приміряти по черзі 20 індукторів, поки один із них можливо не нагріє деталь вище 750 градусів? Потім по ходу виявляється, що треба ще гратись із конденсаторами. Я категорично проти такої роботи.

Точки Чернова це трохи інше. В точці, або краще сказати при температурі Кюрі сталь різко втрачає свою магнітну проникність і сприйняття вихрових струмів, в результаті деталь в цих домашніх генераторах абсолютно перестає нагріватись, як нею по індуктору не води, струм в контурі падає до холостого. Я міряв некаліброваним пірометром температуру, справді збігається.

Якщо пошукати в мережі інфу про ці модулі, є величезна купа людей, які зіштовхнулись із цією проблемою і ніхто не знає, як її долати. Я впевнений, що є велетенська кількість людей, для яких ці модулі - автогенератори, як відкрита книга. Але вони обертаються в інших шарах суспільства, і з нами не пересікаються.

Я можливо повернусь до глибокого вивчення цього питання, але на зараз я для себе вирішив, що це непродуктивно. Треба заробляти гроші своїми талантами і обладнанням, купляти чи орендувати установки які вже працюють і на них заробляти гроші, які зможуть купити інші установки. А не вивчати все під ряд, щоб все робити своїми руками.

Давніше зберіг в закладках цей канал https://www.youtube.com/channel/UCGqc2oRYheWtzKgq-h1RbCg

тут автор переробляє зварочні інвертори до стану індукційних пічок. Переробка доволі проста, головне з'являється хоч якийсь контроль частоти. Правда не знаю що у нього виходить із температурою. Може займусь як буде натхнення. Але зараз схиляюсь до нехай дорожчого, але готового працюючого настроюваного. Порахував, що китайські 15кВт виходять біля 1000$ із доставкою, якщо для себе везти. Мінусом тут є сервіс. Цікаво скільки коштують українські установки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку