kolish

У Вас також сніг?

50 posts in this topic

У звязку з останіми снігопадами , виникла необхідність прибирати сніг у досить великі кількості, і дивлячись на прогноз погоди ще як мін. тиждень буде сипати..... Можливо хтось має якісь цікаві варіанти прибирання снігу? особливо мокрого і злежаного... 

1

Снег это  хорошо, запасы влаги в почве и водоносных горизонтах, полноводные реки и водоемы. А  убирали его из покон веков лопатам , работа на чистом воздухе полезна для  здоровья. А нынче как посмотришь замбоящик то прямо проблема, все  сидят  ждут чтобы коммунальщики почистили.

А чтобы  убрать  снег во  дворе и получить удовольствие, можно просто выйти всей семьей и слепить большую снеговую бабу, или т.п., снег уберется на строительство и  детям радость.

7

27 минут назад, kolish сказал:

У звязку з останіми снігопадами , виникла необхідність прибирати сніг у досить великі кількості, і дивлячись на прогноз погоди ще як мін. тиждень буде сипати..... Можливо хтось має якісь цікаві варіанти прибирання снігу? особливо мокрого і злежаного... 

Якщо є залізний кінь ,то лопату простеньку зробити. А так тільки своїми двома, я вчора від гаража до дороги метрів 60 розчистив...

0

хз.. в нас вже стільки всипало що це з задоволення перетворюється на проблему... ще нюанс що в нас падав сніг ,а потім так званий "льодовий дощ" .така корка зробилась що по ній ходити можна.. а прибирається такий сніх дуже погано..

0

7 минут назад, Иванович сказал:

Снег это  хорошо, запасы влаги в почве и водоносных горизонтах, полноводные реки и водоемы.

В сусіда було в криниці 3м води, зараз менше метра, і так у всій окрузі. Тільки свердловини глибинні і рятують...

0

сьогодні зробив відвал на колесах.. свіжий згрібає класно,а той з коркою ніяк..

0

З осені думав про розчистку снігу.Маю культиватор Робік.Прикупив залізні колеса,розпиляв совдеповську бочку на отвал і на тому все скінчилось.Думав снігу не навале,вже весною закінчу бо по морозі якось не дуже кортіло зваркою і болгаркою працювати.А тут на тобі...намело:DХірячу лопатою по старинці:D

1

Зато работая лопатой, тщательно продумаете конструкцию агрегата снегоуборочного:)

2

такою машинерією (або подібною) ніхто не користується?

сн.JPG

0

1 час назад, kolish сказал:

Переезжать в Херсон, - тут +10 сегодня было... 

0

8 минут назад, kolish сказал:

такою машинерією (або подібною) ніхто не користується?

сн.JPG

Така машинка тільки для сухого снігу, мокрий та залежалий їй не  під силу.

0

У Кривому Розі снігу не було - рясний крижаний дощ і ожеледиця, в другій половині дня туман.

0

#276990 Posted (edited)

Фото вчорашні, сьогодні вже перестало сипати... і навіть сонечко зранку показується.. 

IMG_20210212_112302.jpg

IMG_20210212_112348.jpg

ранок1.jpg

Edited by kolish
1

На тому тижні купив собі снігоприбиралню) Давно хотів...купив.. дешеву, за 5к грн, від 220в. Попрацював неє, і що скажу.. кайф. да, є велика трабла тягати туди сюди переноску, це трохи харе..але..якщо вбирати з кимось( щоб просто подавали дріт) то норм. Двір в мене не вузький, але дуже длинний.. 4 автіки становиться, так ось сніг треба виносити повністю.. длопатою це три години..цією машиною 40 хивлин, без напрягу. Мокрий, звісно, не бере.. да й не хочу гвалтувати..а так.. трьох денний аж бігом. кидає перед собою десь на 3 метри. Я кароч лопату закинув одразу ггг

0

22 минуты назад, Alex_Shine сказал:

На тому тижні купив собі снігоприбиралню) Давно хотів...купив.. дешеву, за 5к грн, від 220в. Попрацював неє, і що скажу.. кайф. да, є велика трабла тягати туди сюди переноску, це трохи харе..але..якщо вбирати з кимось( щоб просто подавали дріт) то норм. Двір в мене не вузький, але дуже длинний.. 4 автіки становиться, так ось сніг треба виносити повністю.. длопатою це три години..цією машиною 40 хивлин, без напрягу. Мокрий, звісно, не бере.. да й не хочу гвалтувати..а так.. трьох денний аж бігом. кидає перед собою десь на 3 метри. Я кароч лопату закинув одразу ггг

З двором в мене схожа ситуація... взяв у посусідству на пробу таку машинку.. і напевне буду собі таку брати..Сніг "дує" на метрів 4-5 твердо.. В нього якась за 3600грн , недорога але мені сподобалась.. 

0

И у нас трохи на падало. На конец то можно испытать сани после ремонта))) и на на Ю2К  по кататься.

0

Мете кожного дня, снігу в достатку. 

Варіант чищення, може  не сильно й  цікавий, але дієвий. 

DSC_0222.JPG

DSC_0223.JPG

3

5 часов назад, kolish сказал:

З двором в мене схожа ситуація... взяв у посусідству на пробу таку машинку.. і напевне буду собі таку брати..Сніг "дує" на метрів 4-5 твердо.. В нього якась за 3600грн , недорога але мені сподобалась.. 

А какже чипмейкерская жилка? Может сделать(переделать) газонокосилку с возможностью сезоной смены "навесного"? 

Кто что думает по этому поводу? Может у кого-то есть подобные девайсы в эксплуатации - поделитесь с обществом?

0

Тоже вопрос задал себе, от чего бы взять круглую щетку с пластиковым ворсом, 60-100 см в ширину, 30-40 в диаметре.

0

3 минуты назад, softm сказал:

Тоже вопрос задал себе, от чего бы взять круглую щетку с пластиковым ворсом, 60-100 см в ширину, 30-40 в диаметре.

Можливо набіну, таку як для тракторів. 

https://hydromarket.com.ua/p1043357432-diskovaya-schetka-propilenovaya.html

1

1 час назад, softm сказал:

Не сочтите за рекламу (дал ссылку дляпонимания куда копать) https://strument.com.ua/product/brush-track-normal-grau-965mm-karcher-6906-5880/

0

Но щетки абсолютно не будут мести тяжелый снег. 

Я задумываюсь над снегоуборочной приставкой к газонокосилке что на калёсах. Коротко - использовать пару фреоновых балонов в качестве отвала-соберателя свареных в кучу со срезаными торцами (по одному на балон). Ось - бесшовная труба 20-21мм. "шнек" - использованые большие алм. круги по металлобетону с отверстиями по периметру. Их разрезаеш и свариваешь в шнек. Останеться зазор до стенки балонов 1,5-2см - можно накрутить узкую резиновую полосу, а можно и так. Передача цепная с редуцированием звездами. Привод от двигателя с нижним валом через косозубый механизм для поворота оси вращения в горизонтальное вращение.... 

Ну как-то так :)

0

Всі ці механізми для перекладання білого лайна з одного місця на інше.

А якщо іншого місця нема?

Як його випарити в атмосферу з притомними енергозатратами?

О це задача...

0

Сніг? Що це? Ех, у нас такого не бачив, ну хоч фото виклали, помилуюсь)))))

0