kolish

У Вас також сніг?

47 повідомлень у цій темі

У звязку з останіми снігопадами , виникла необхідність прибирати сніг у досить великі кількості, і дивлячись на прогноз погоди ще як мін. тиждень буде сипати..... Можливо хтось має якісь цікаві варіанти прибирання снігу? особливо мокрого і злежаного... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

   Снег это  хорошо, запасы влаги в почве и водоносных горизонтах, полноводные реки и водоемы. А  убирали его из покон веков лопатам , работа на чистом воздухе полезна для  здоровья. А нынче как посмотришь замбоящик то прямо проблема, все  сидят  ждут чтобы коммунальщики почистили.

   А чтобы  убрать  снег во  дворе и получить удовольствие, можно просто выйти всей семьей и слепить большую снеговую бабу, или т.п., снег уберется на строительство и  детям радость.

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, kolish сказал:

У звязку з останіми снігопадами , виникла необхідність прибирати сніг у досить великі кількості, і дивлячись на прогноз погоди ще як мін. тиждень буде сипати..... Можливо хтось має якісь цікаві варіанти прибирання снігу? особливо мокрого і злежаного... 

Якщо є залізний кінь ,то лопату простеньку зробити. А так тільки своїми двома, я вчора від гаража до дороги метрів 60 розчистив...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хз.. в нас вже стільки всипало що це з задоволення перетворюється на проблему... ще нюанс що в нас падав сніг ,а потім так званий "льодовий дощ" .така корка зробилась що по ній ходити можна.. а прибирається такий сніх дуже погано..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Иванович сказал:

Снег это  хорошо, запасы влаги в почве и водоносных горизонтах, полноводные реки и водоемы.

В сусіда було в криниці 3м води, зараз менше метра, і так у всій окрузі. Тільки свердловини глибинні і рятують...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні зробив відвал на колесах.. свіжий згрібає класно,а той з коркою ніяк..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зато работая лопатой, тщательно продумаете конструкцию агрегата снегоуборочного:)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такою машинерією (або подібною) ніхто не користується?

сн.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kolish сказал:

У звязку з останіми снігопадами , виникла необхідність прибирати сніг у досить великі кількості, і дивлячись на прогноз погоди ще як мін. тиждень буде сипати..... Можливо хтось має якісь цікаві варіанти прибирання снігу? особливо мокрого і злежаного... 

Переезжать в Херсон, - тут +10 сегодня было... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, kolish сказал:

такою машинерією (або подібною) ніхто не користується?

сн.JPG

Така машинка тільки для сухого снігу, мокрий та залежалий їй не  під силу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Кривому Розі снігу не було - рясний крижаний дощ і ожеледиця, в другій половині дня туман.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото вчорашні, сьогодні вже перестало сипати... і навіть сонечко зранку показується.. 

IMG_20210212_112302.jpg

IMG_20210212_112348.jpg

ранок1.jpg

Змінено користувачем kolish
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На тому тижні купив собі снігоприбиралню) Давно хотів...купив.. дешеву, за 5к грн, від 220в. Попрацював неє, і що скажу.. кайф. да, є велика трабла тягати туди сюди переноску, це трохи харе..але..якщо вбирати з кимось( щоб просто подавали дріт) то норм. Двір в мене не вузький, але дуже длинний.. 4 автіки становиться, так ось сніг треба виносити повністю.. длопатою це три години..цією машиною 40 хивлин, без напрягу. Мокрий, звісно, не бере.. да й не хочу гвалтувати..а так.. трьох денний аж бігом. кидає перед собою десь на 3 метри. Я кароч лопату закинув одразу ггг

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Alex_Shine сказал:

На тому тижні купив собі снігоприбиралню) Давно хотів...купив.. дешеву, за 5к грн, від 220в. Попрацював неє, і що скажу.. кайф. да, є велика трабла тягати туди сюди переноску, це трохи харе..але..якщо вбирати з кимось( щоб просто подавали дріт) то норм. Двір в мене не вузький, але дуже длинний.. 4 автіки становиться, так ось сніг треба виносити повністю.. длопатою це три години..цією машиною 40 хивлин, без напрягу. Мокрий, звісно, не бере.. да й не хочу гвалтувати..а так.. трьох денний аж бігом. кидає перед собою десь на 3 метри. Я кароч лопату закинув одразу ггг

З двором в мене схожа ситуація... взяв у посусідству на пробу таку машинку.. і напевне буду собі таку брати..Сніг "дує" на метрів 4-5 твердо.. В нього якась за 3600грн , недорога але мені сподобалась.. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И у нас трохи на падало. На конец то можно испытать сани после ремонта))) и на на Ю2К  по кататься.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мете кожного дня, снігу в достатку. 

Варіант чищення, може  не сильно й  цікавий, але дієвий. 

DSC_0222.JPG

DSC_0223.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, kolish сказал:

З двором в мене схожа ситуація... взяв у посусідству на пробу таку машинку.. і напевне буду собі таку брати..Сніг "дує" на метрів 4-5 твердо.. В нього якась за 3600грн , недорога але мені сподобалась.. 

 

 

А какже чипмейкерская жилка? Может сделать(переделать) газонокосилку с возможностью сезоной смены "навесного"? 

Кто что думает по этому поводу? Может у кого-то есть подобные девайсы в эксплуатации - поделитесь с обществом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, softm сказал:

Тоже вопрос задал себе, от чего бы взять круглую щетку с пластиковым ворсом, 60-100 см в ширину, 30-40 в диаметре.

Можливо набіну, таку як для тракторів. 

https://hydromarket.com.ua/p1043357432-diskovaya-schetka-propilenovaya.html

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

Тоже вопрос задал себе, от чего бы взять круглую щетку с пластиковым ворсом, 60-100 см в ширину, 30-40 в диаметре.

 

Не сочтите за рекламу (дал ссылку дляпонимания куда копать) https://strument.com.ua/product/brush-track-normal-grau-965mm-karcher-6906-5880/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Но щетки абсолютно не будут мести тяжелый снег. 

Я задумываюсь над снегоуборочной приставкой к газонокосилке что на калёсах. Коротко - использовать пару фреоновых балонов в качестве отвала-соберателя свареных в кучу со срезаными торцами (по одному на балон). Ось - бесшовная труба 20-21мм. "шнек" - использованые большие алм. круги по металлобетону с отверстиями по периметру. Их разрезаеш и свариваешь в шнек. Останеться зазор до стенки балонов 1,5-2см - можно накрутить узкую резиновую полосу, а можно и так. Передача цепная с редуцированием звездами. Привод от двигателя с нижним валом через косозубый механизм для поворота оси вращения в горизонтальное вращение.... 

Ну как-то так :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всі ці механізми для перекладання білого лайна з одного місця на інше.

А якщо іншого місця нема?

Як його випарити в атмосферу з притомними енергозатратами?

О це задача...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сніг? Що це? Ех, у нас такого не бачив, ну хоч фото виклали, помилуюсь)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, A_leksandr сказал:

може  не сильно й  цікавий, але дієвий. 

А  що  у  Вас  за  пахтірець ?  Можете  ще  фото  добавити ?  Цікаво  поглянути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Karmadon сказал:

Всі ці механізми для перекладання білого лайна з одного місця на інше.

А якщо іншого місця нема?

Як його випарити в атмосферу з притомними енергозатратами?

О це задача...

 

То Ви так не любите сніг? Куди прибрати на присадибній ділянці завжди знайдеться. Є садок, город - ім волога додаткова точно піде на користь. Головне в величезні снігові кагати не нагортати, бо черешні зі сливами почнуть цвісти в серпні. 

 Топити і потім теплою талою водою поливати морожені корені дерев і кущів?.. Ви пробували сильно замерзлі руки відігрівати гарячою водою? Як відчуття? Кореням ще гірше - клітки розмерзаються, лопаються. Пластичність клітин в рослинах в рази гірша ніж в клітин людини. 

А взагалі для той кількості снігу і, який судячи з прогнозів, буде лежати ще мінімум з місяць механізація його прибирання вкрай необхідна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку