Жорик

Балон для напівавтомата.

42 повідомлення у цій темі

Были в быту для домашнего пользования и 5 литров и 10, самый выгодный удобный 40 литров. Пока здоровье позволяет таскать 90 кг - пользоваться буду ими. Влезает три баллона в десятку со снятыми спинками сидений. И без сверхусилий. Один для углекислоты - на долго хватает, для ширпотреба. Смесь АргонСО2 - для ответственных красивых швов, хватает не надолго. И Аргон - пока осваиваю ТИГ. Если торкнет это дело то заправлю ещё балон. 

10 литров балон быстро заканчивается. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рабочее давление баллона 150 атм. Поверочное 200-225 атм. А теперь господа знатоки, ответьте какое давление у заправленного углекислотой баллона?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexson написав:

Рабочее давление баллона 150 атм. Поверочное 200-225 атм. А теперь господа знатоки, ответьте какое давление у заправленного углекислотой баллона?

А що ви цим хотіли сказати?  Тиск в балоні може змінюватися  частково від вмісту  та температури навколишнього середовища. Але  не дивлячись на це часом вибухають навіть ресівера повітряних компресорів з тиском повітря до 10атм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для не сведущих поясню. Давление в правильно заправленном углекислотном баллоне 60-70 атмосфер. Т.е. налицо трехкратный запас до поверочного, это раз. Второе, при заправке в домашних условиях жидкой фракцией, обязательно необходимо придерживаться двух правил: заправлять всегда пустой баллон (остаток стравить) и заправлять не более 5-6 килограмм для 10 литрового баллона ( с обязательным контрольным взвешиванием пустого и заправленного баллона). Если это соблюдать, то никаких проблем не будет.

Змінено користувачем Alexson
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вообще то есть формула расчета веса углекислоты исходя из объема баллона. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, sadam сказал:

Вообще то есть формула расчета веса углекислоты исходя из объема баллона. 

здається:  V / 3 x 2; (V - обєм) - виправте якщо не так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.02.2021 в 03:34, Дядя_Уеф сказал:

З віком зварювальника легкість заміни балону ,вагою 90 кг , значно зменьшується. Особливо якщо він здійсняє виїздне обслуговування.

Згоден, але шановний дядько Олександр  ще надто молодий 9_9, щоб думати про вік! 90 ще не розміняв!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.02.2021 в 09:53, Жорик сказал:

здається:  V / 3 x 2; (V - обєм) - виправте якщо не так

Похоже на то. Для 10 литрового получается 6.67 кг. Кто нашел доказательство правильности формулы, подайте, будьте так любезны. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Дядя_Уеф сказал:

Похоже на то. Для 10 литрового получается 6.67 кг. Кто нашел доказательство правильности формулы, подайте, будьте так любезны. 

На паспорте, выбитом на баллоне есть буква "Е" и рядом с ней выбита цифра, обозначающая емкость баллона, к примеру: на баллоне выбито Е2, это означает, что емкость баллона 2 литра.

При заправке пустого баллона, значение "Е" ВСЕГДА УМНОЖАЕМ НА 0,6 (любое значение "Е"). По нашему примеру, Е2 * 0,6 = 1,2. 

Полученная цифра обозначает количество углекислоты, измеряемое в килограммах, которое нужно заправить в данный баллон с учетом, что он аттестован, не имеет внешних повреждений и соответствует ГОСТ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброї ночі всім, раз пішла така балачка, діліться досвідом, хто обмінював кисневі балони на вуглекислоту і мікс, бо я купив два кисневі балони і стоїть питання, перефарбовувати самому в чорний і сірий колір, чи залишити як є ?(але тоді вроді потрібно буде доплатити + 300грн)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Zmiy сказал:

Доброї ночі всім, раз пішла така балачка, діліться досвідом, хто обмінював кисневі балони на вуглекислоту і мікс, бо я купив два кисневі балони і стоїть питання, перефарбовувати самому в чорний і сірий колір, чи залишити як є ?(але тоді вроді потрібно буде доплатити + 300грн)

Полтава, заміна вуглекислого балону на мікс коштує заправка 500грн + 300 грн за балон мікс. Якщо кислородний замінити на вуглекислоту то платиш 450грн за заправку і все. В обох випадках балони повинні бути повірені, а то ще 150грн за повірку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Zmiy сказал:

залишити як є 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Zmiy сказал:

Доброї ночі всім, раз пішла така балачка, діліться досвідом, хто обмінював кисневі балони на вуглекислоту і мікс, бо я купив два кисневі балони і стоїть питання, перефарбовувати самому в чорний і сірий колір, чи залишити як є ?(але тоді вроді потрібно буде доплатити + 300грн)

Лучше оставить как есть, ценность кислородного больше. Я так подозреваю, что баллоны просрочены, и если вы их перекрасите, то придётся всё равно доплачивать за поверку, а так могут поменять 1 к 1 и заплатите только за углекислоту. По крайней мере у нас так.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Alexson сказал:

По крайней мере у нас так.

А у нас есть конторка, так тем пофиг просроченный или нет., меняют любой . Ну а кислородный на углекислотный вообще молча.

Правда недозаправленные баллоны отгружают аж на ура, если сам не контролируешь наполнение. А какой  же ж пацан его контролирует то ?:P

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexson написав:

 Я так подозреваю, что баллоны просрочены

Так і є

Всім дякую за відповіді, поряд є 2 пункти з газом, буду дзвонити дізнаватись,що конкретно в них  і як роблять)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Zmiy написав:

Так і є

Всім дякую за відповіді, поряд є 2 пункти з газом, буду дзвонити дізнаватись,що конкретно в них  і як роблять)

 

 Краще не дзвонити, а їхати і безпосередньо домовлятись, бо по телефону розмова може й не вийти.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рік потому.

Для скептиків. Неможливо переповнити малий балон якщо заправляти його методом переливання з 40 літрового в 10 літровий, якщо поставити їх вертикально вентилями донизу. Закон сполучених посудин відмінити ще нікому не вдалося, навіть цій владі, яка гвалтує закони України на раз.

 В моїй практиці (27 років) попадались два балони вуглекислоти,заправлені на фірмі по фасуванню техгазів, в яких тиск влітку сягав 125 атм, 11 кг вуглекислоти в 12 літровому балоні, та 225 атм в 40 літровому балоні. Масу останнього засікти не вдалося бо не було вагів під рукою. Є фотки  тиску в балонах. Якщо кому цікаво, можу відшукати.

Тому можу з упевненістю сказати "кохайтеся чорнобриві, та не з москалями", або іншими словами немає чого боятися переливати рідкий вуглекислий газ з великого балона в малий.

Змінено користувачем yurybka
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку