andrey_drabchuck

Подшипники Fersa

32 повідомлення у цій темі

Всем доброго времени суток. 

Был в магазине подшипников, выбирал разные для своих будущих станков. 

Продавец упомянул несколько производителей. 

Китай вообще не рассматриваю. 

Из более-менее нормальных были упомянуты :

  • японские (вроде KOYO. но они мне не нравятся из-за металлической защиты тел качения и, как следствие, невозможность заложить нормально смазки или каким-то образом их нормально промыть в случае чего)
  • SKF ( как бренд хорошего качества, не реплика)
  • Fersa (среднее между СКФ и КОЙО) http://www.fersa.com/ru

 

Вот как раз и хотел узнать отзывы про эти подшипники. Первый раз слышу про эту фирму. Никаких особых подшипников покупать не собираюсь. Обычные шариковые радиальные (203, 205  и им подобные)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.03.2017 в 21:45, andrey.drabchuck сказал:

Всем доброго времени суток. 

Был в магазине подшипников, выбирал разные для своих будущих станков. 

Продавец упомянул несколько производителей. 

Китай вообще не рассматриваю. 

Из более-менее нормальных были упомянуты :

  • японские (вроде KOYO. но они мне не нравятся из-за металлической защиты тел качения и, как следствие, невозможность заложить нормально смазки или каким-то образом их нормально промыть в случае чего)
  • SKF ( как бренд хорошего качества, не реплика)
  • Fersa (среднее между СКФ и КОЙО) 

Я бы не сказал что Fersa среднее между SKF и KOYO

подшипники Fersa на порядок ниже класом от выше упомянутых брендов.

На первом месте SKF (France)

потом я бы дал предпочтение Японцам NSK; KOYO;

Французам NTN,

FAG,

ещё неплохие подшипники Timken

Потом Словаки ZVL; KENEX

Поляки FLT, Чехи ZKL и к ним можно прировнять и Испонцев (Fersa)

 

Это я Вам пишу не по наслышке, а проверено опытом и временем (работаю главным инженером в крупном сельскохозяйственом предприятии) покупаю их за год сотнями на импортную технику и Fersa не сильно меня радует качеством, но нельзя сказать что это плохие подшипники - средний вариант

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то, SKF всегда была Швеция! А вообще, меня учили так: если обоймы подшипника имеют твердость меньше 60 единиц по Роквеллу, то такой подшипник, независимо от того, что на нем написано и за какие деньги его тебе продали,  есть Г**НО. А в наше время мы почему-то доверяем не критическому инженерному мышлению, а лейбочкам с названиями "разных известных фирм".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здається, навіть "легендарні" бренди вже випускають у Китаї, принаймні частину, своєї продукції?..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я думаю так примерно можно расставить ,https://vpk-podshipnik.com.ua/brend/all

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

SKF є і ті що збирають в Україні

@vbif30 , скажіть, а чому FAG поставили нижче за SKF ? Я вважав що вони десь на одному рівні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vbif30  "Потом Словаки ZVL; KENEX"

 

А не KINEX ?

У меня такой на шпинделе стоит. Претензий нет.

IMG_20170925_233625.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Chibis1986 сказал:

Вообще-то, SKF всегда была Швеция!

 

SKF изготавливает подшипники в Аргентине, Бразилии, Франции, Китае, Германии, Украине, Индии, Индонезии, Италии, Японии, Корее, Малайзии, Мексике, Нидерландах, Польше, Южной Африке, Испании, Швеции, Великобритании и США.

 

Основной завод в Швеции согласен

9 часов назад, Relax72 сказал:

А не KINEX ?

O.o сорри

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По роду профессиональной деятельности тоже имею часто-густо контакты с подшипниками.Моё мнение--шлак в большинстве случаев.Ферза не исключение--посредственный ничем не отличающийся подшипник.Редко попадали в руки нормального качества,как правило неплохого качества французы,американские,есть но не все шведы...Японцы в массе своей гуано,сопоставимое по качеству с поляками,а по цене с изделием изготовленным не в этой вселенной.Не поверите но старое совдеповское качество по уровню запаса прочности и ресурса ничем не хуже бОльшей части того новодела,который впаривают нам в нашей невесёлой действительности.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Шельма сказал:

Не поверите но старое совдеповское качество по уровню запаса прочности и ресурса ничем не хуже бОльшей части того новодела,который впаривают нам в нашей невесёлой действительности.

Раньше мелькали такие догадки, а вот сейчас я в этом уверен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, vbif30 сказал:

проверено опытом и временем (работаю главным инженером в крупном сельскохозяйственом предприятии) покупаю их за год сотнями на импортную технику

Добрий день,

@vbif30 Якщо ви не проти, цікаво в якому с/г підприємстві працюєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сегодня тоже был перед выбором и предложили один из вариантов - KYK , кто что скажет по ним??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

KYK - это японский бренд, делается в Тайване. Качество среднее, между ZKL и SKF. Здесь недавно наткнулся много таких

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что за подшипники EEBF MY 6202Z , кто знает?

IMG_5446.JPG

Змінено користувачем Hercules
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що скажете на рахунок "румунів"

А саме шпиндельний, nn3020.

Screenshot_2020-02-20-22-46-32.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сучасні URB завозили і продавали певний період, по якості і ціні недуже, ZKL якось краще сприймають, можливо через те що Чехія. Якщо у вас URB ще радянських часів, то вони якісні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, чи змінилась ситуація по підшипникам з моменту початку треду? Хочу собі пару 46205 (або 7205), кулькових радіально-упорних, і не знаю, кого вибрати. Показували каталог якогось німецького постачальника крупного, то там SKF коштує в півтора рази дорожче, ніж у нас. Враховуючи, що до цін за бугром треба б додати відсотків 30, щоб отримати нашу ціну - то така диспропорція натякає, що "SKF" в Україні палені, з вузько примруженими очима (ну, хіба може Луцькі, чи де там ніби SKF завод викупав). Тобто, заплати 1200 за пару - і отримай шлак.

Поки що в цій лотереї вибираю KINEX, але так, просто навмання.

 

Може хтось щось порадить з власного досвіду?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене маленькі підшипникі в основному, я беру Nachi.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

У мене маленькі підшипникі в основному, я беру Nachi.

Я так розумію, що раз берете - то вони нормально працюють?

У мене 52 мм по зовнішньому діаметру - теж не великі, якщо так подумати.

І Nachi коштують ще помірно, на фоні європейських, тому це цікаво :-) .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3 гпз не рассматриваете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, knife_life сказал:

Підкажіть, будь ласка, чи змінилась ситуація по підшипникам з моменту початку треду? Хочу собі пару 46205 (або 7205), кулькових радіально-упорних, і не знаю, кого вибрати. Показували каталог якогось німецького постачальника крупного, то там SKF коштує в півтора рази дорожче, ніж у нас. Враховуючи, що до цін за бугром треба б додати відсотків 30, щоб отримати нашу ціну - то така диспропорція натякає, що "SKF" в Україні палені, з вузько примруженими очима (ну, хіба може Луцькі, чи де там ніби SKF завод викупав). Тобто, заплати 1200 за пару - і отримай шлак.

Поки що в цій лотереї вибираю KINEX, але так, просто навмання.

 

Може хтось щось порадить з власного досвіду?

Луцькі позначаються як LBP-SKF

Вже придбав. Але ще не неможу нічого про них сказати (планував встановити на тв16). Ціна норм.

Можете глянуть https://bestbearing.com.ua/podshipniki/rolikovye-konicheskie/11909-podshipnik-6-7207-a-30207-p6

Бо на більш-менш нормальному по вибору товару vpk, купляю лише стопорні кільця, сальники, ремені більший вибір, а так ціни - космос.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та Будда його зна, ті ГПЗ. Самі росіяни пишуть, що їх заводи з китайських комплектуючих складають, в кращому разі, а то й просто продають маркований під ГПЗ китай.

У вас є позитивний досвід з ними?

 

І "с хранєнія" теж стрьомно брати - дуже вже чесним повинен бути продавець, щоб не купити поржавіле сміття.

Хоча, в принципі, ті радянські підшипники, які дожили до нашого часу в різних механізмах - явно були зроблені дуже гарно (ну, а гора тих, що не дожили - давно переплавлена на профільні труби, лол). Це я до того, що радянський підшипник може бути дуже надійним, якщо пощастить. Але знайти такий в живому стані - ну, майже диво.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для не надто відповідальних вузлів беру fbj. 

Хоча, вони в мене в болгарці 125й крутяться нормально. Там саме більше дістається тому що на роторі перед конічкою. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@knife_life , да, більша частина асортименту 3го гпз (звичайноі точності) не блискучі, а сірі. То хай не лякає))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найбільш насторожують ті, в яких клас точності нанесений не електроіскровим олівцем чи лазером, а відштампований.

Да, і в нас зустрічаються підшипники, просто "ГПЗ" за непомірну ціну. Но він жеж то не один))

Змінено користувачем gesichtslos
Дополнил
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку