andrey_drabchuck

Подшипники Fersa

32 повідомлення у цій темі

А десь же беруть підшипники виробники, скажімо, автомобілів. Вони собі точно не дозволять ставити шлак, як мінімум - міцного середняка.

І судячи з кількості автомобілів, що випускаються - ті підшипники випускаються у серйозних об'ємах. От де вони їх беруть? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нууу.... судячи з маси жалоб - то багато куди реально ставиться непоганий\посередній Китай. А там, де жаліються менше, і при розборці видно всякі SKF\NSK\NTN\FAG - то там, мабуть, за рахунок замовлень на мільйони екземплярів, виробники підшипників роблять автовиробникам добрячу скидку. А ми тут шо? Нас тут на їх фоні не видно, нам роздрібна ціна :-( . Ну, я так думаю.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.02.2020 в 22:50, Igor Shimanskjy сказал:

А що скажете на рахунок "румунів"

А саме шпиндельний, nn3020.

Screenshot_2020-02-20-22-46-32.png

Семь лет стоит такой на 1К62,еще ни разу не подтягивал.Правда смазка у меня переделаная

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А от нові румуни під власним брендом щось ніби не продаються. Можливо, їх викупили якісь європейські виробники, або, можливо, ті заводи давно порізані на метал та забудовані житловими кварталами і торговими центрами.

Шукати ж старі досить стрьомно, як на мене - в плані того, як вони дожили до нашого часу. Може, вони ще при СРСР були браковані, тому лежали "на хранєнії", може зберігались неакуратно, і реально отриманий товар буде зіпсований. Боюсь я таких покупок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрештою, взяв Nachi. Не сильно вірю, що вони японські, але спробую. Якщо швидко здохнуть - напишу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.09.2021 в 11:58, knife_life сказал:

Зрештою, взяв Nachi. Не сильно вірю, що вони японські, але спробую. Якщо швидко здохнуть - напишу.

как они там, не сдохли в итоге ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живі, але оцінювати буде потрібно хоча б годин через 100 роботи.

Десь годин 12-15 тільки крутились, замало для оцінки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку