vitalik

Вибір фрези для 676-го фрезера

30 повідомлень у цій темі

Добрий день всім , хочу прикупити собі фрезу під змінні пластинки (типу китай) для мого 676 фрезера , хотів би почути пораду або відгук якщо хтось таким інструментом користується на малих станках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробував користуватись такою фрезою , незнаю чому але вона в мене взагалі не працює

20210212_203406.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А докладніше? Як непрацює?  Які режими: оберти фрези, величина автоподачі, наявність змащування?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брав 0.5 мм , подача мінімальна , оберти 400 ( пробував збільшувати , результат одинаковий ) таке враження що станок розсипеться .

Шкодую що не зняв відео.

От думаю чи потяне мій станок таку чотириперу ?

Можливо вона буде мягше іти , а може такі фрези непризначені для таких станків як 675  , 676 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vitalik сказал:

Брав 0.5 мм , подача мінімальна , оберти 400 ( пробував збільшувати , результат одинаковий ) таке враження що станок розсипеться .

Шкодую що не зняв відео.

От думаю чи потяне мій станок таку чотириперу ?

Можливо вона буде мягше іти , а може такі фрези непризначені для таких станків як 675  , 676 ?

Щось тут не те... Я 4 і 6 перою на 675 працюю і норм..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там треба з оборотами побавитись щоб мякше йшла. І 6 пера мякше йде нвж 4 пера...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На сменных пластинах указана скорость резания. Придерживайтесь её хотя бы на 50%. Двахпёрая, диаметр около 20мм. Допускаю, что обороты должны быть около 2000, но это пальцем в небо по памяти. Обороты до 1000 это быстрорез.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Щось тут не те... Я 4 і 6 перою на 675 працюю і норм..

Вище описаний варіант для 2-перої , я власне і питаю чи фрезами 4-6 перовими працюють на таких станках , якщо можете то покажіть свої фрези , дякую.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, vitalik сказал:

Вище описаний варіант для 2-перої , я власне і питаю чи фрезами 4-6 перовими працюють на таких станках , якщо можете то покажіть свої фрези , дякую.

 

 

В мене теж 676, і така сама фреза 2 пера. Так вона дає вібрацію на малих обертах. Купив на Алі 3 перу під 3 пластинки ріже набагато мякше, і подачу можна швидшу поставити. А 4 та 6 взагалі отлічно буде 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що скажеье на рахунок такої фрези ?

Screenshot_20210213-003809_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, vitalik сказал:

Що скажеье на рахунок такої фрези ?

Screenshot_20210213-003809_Chrome.jpg

Те що фото не відповідає назві... на фото 5зубів в назві 4зуба, (при покупці уточняйте)  В мене схожа на 4 зуба д50мм ,пізніше скину фото.. Ще раз повторюся для неї потрібно підбирати оберти. щоб не було ударів/вібрації... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, vitalik сказал:

Пробував користуватись такою фрезою , незнаю чому але вона в мене взагалі не працює

20210212_203406.jpg

Доброго дня, цю фрезу Ви в мене брали?
Чи це інша?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якраз на днях пробував BAP-300-50-5T на старому армянину 675, моє враження - справа не в фрезі. Фреза геометрично точна, правильна. А от пластини АРМТ - ну не знаю, воно не ріже, а лиже, на станку вібрація, швидкість згідно мануалу, поверхня як полірована, але то не робота. Після цього ставлю ВК8 радянську - пісня, ставлю збірну з пластинами Т5К10 пятигранник - пісня, стружка летить на 2-3метри, подача 60 при зйомі 1.0 - станок не вібрує. Може пластини попались гівно, може потрібно інші (хочу спробувати АПКТ). Якщо хто знає, підкажіть, будь ласка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, kolish написав:

Те що фото не відповідає назві... на фото 5зубів в назві 4зуба, (при покупці уточняйте)  В мене схожа на 4 зуба д50мм ,пізніше скину фото.. Ще раз повторюся для неї потрібно підбирати оберти. щоб не було ударів/вібрації... 

Фото для прикладу , пятизуба буде 50 діаметр 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, MaksKo сказал:

Якраз на днях пробував BAP-300-50-5T на старому армянину 675, моє враження - справа не в фрезі. Фреза геометрично точна, правильна. А от пластини АРМТ - ну не знаю, воно не ріже, а лиже, на станку вібрація, швидкість згідно мануалу, поверхня як полірована, але то не робота. Після цього ставлю ВК8 радянську - пісня, ставлю збірну з пластинами Т5К10 пятигранник - пісня, стружка летить на 2-3метри, подача 60 при зйомі 1.0 - станок не вібрує. Може пластини попались гівно, може потрібно інші (хочу спробувати АПКТ). Якщо хто знає, підкажіть, будь ласка.

В пластинках дело. Попалась пачка с "заваленным" задним углом. Именно да, зализанная поверхность и прочие сопутствующие процессы и зрады.  

 

Себе приобрёл 50мм диаметром на 6 пластин 1135. И да, не забывайте что меньше двух зубов в зоне резания, это всегда грохот и насилие над трансмиссией станка. Ставьте маховик на шпиндель, весьма помогает. У меня в виде быстросьемного маховика патрон 160мм.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось мої фрези 

IMG_20210213_105514.jpg

IMG_20210213_105526.jpg

IMG_20210213_105543.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Константин Е сказал:

. Ставьте маховик на шпиндель, весьма помогает. У меня в виде быстросьемного маховика патрон 160мм.

Это вы сверху на шпиндель его цепляете?

Можно фото как это выглядит?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, AStorm сказал:

Это вы сверху на шпиндель его цепляете?

Можно фото как это выглядит?

Ну да, на хвост, прямо на пазы. При сверлении снимаю, а во всех остальных случаях, кроме обработки дюрали на высоких оборотах, там ремнем кручу, маховик только помогает. 

IMG_20210213_135152.jpg

IMG_20210213_135242.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навантаження на ВФГ не набто велике з таким "маховиком"?

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там на голове нет крышки, которая весит почти как этот патрон. Это шо касается статических нагрузок. А насчёт вращения, так патрон не ржавая болванка с дыркой, все же "отбалансирован" и не сотрясает станок. Ну и на оборотах от 800, я использую привод ремнем(на фото он есть, вместо маховика ставлю шкив и убираю шестеренку) хотябы потому что несоизмеримо тише, а ещё и мягче идет, хорошо для тонких концевых фрез.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Константин Е сказал:

. А насчёт вращения, так патрон не ржавая болванка с дыркой, все же "отбалансирован" и не сотрясает станок. .

 У меня на больших оборотах прям слишно как бьют шлицы чуть ниже того места где вы поставили патрон, вот думаю не усугубится ли этот эфект. Тем более что шлицевая часть за которую вы закрепили патрон (по крайней мере у меня) имеет люфт вправо-влево-взад-вперед, не большой но все же не будет ли разбивать шлицевую  посадку?..

 Насчёт балансировки: это не поляк и не гродно, баланс у такого патрона вещь относительная. 

 Но в любом случае спасибо за идею, буду экспериментировать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В моё случае шлицы тарахтели с самых малых оборотов, при этом, если полностью опустить пиноль вниз, то тарахтение исчезало, оно и понятно, на самом конце шпинделя шлицы целее сохранились. Сначала спасался ремнем, посадил его прямо на шпиндель, и все, проблему тарахтения как рукой сняло. Кстати мощи хватало на все, тока дисковые фрезы от 80мм уже могли буксовать. Потом накрылся мотор прямого привода, и однажды насадил маховик. И о чудо! Попробуйте, за пару часов ничего не раздолбается, а сравнить успеете. Единственное шо, это ниже сотни об/мин не очень спасает, не хватает инерции видать. 

 

 

А! Кстати.... Оно, на зуборезном, у Д.Максима стоит штатный маховик.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То есть с маховиком тарахтение исчезло?

И ещё, у меня стоит торможение шпинделя конденсаторами, получается его надо отключить при работе с маховиком чтоб не нагружать кинематику ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, тарахтение исчезло. Ну или практически исчезло, в зависимости от ситуации. Правда сателлиты в патроне иногда подстукивают, но то сильно от оборотов зависит, ну и в любом случае, звук от них тише чем от грохочущей трансмиссии.

Насчёт торможения да, есть нюансы, как говорится... Время торможения(та и разгона) заметно пришлось растянуть, а то такое чувство шо шестеренки повыплевывают зубы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.02.2021 в 21:01, vitalik сказал:

Брав 0.5 мм , подача мінімальна , оберти 400 ( пробував збільшувати , результат одинаковий )

По перше, оберти на цю фрезу треба порахувати по швидкості різання для пластин. Я беру 80-100 м/хв (фреза 20  1600-2000 об/хв)

По друге, подача має бути приблизно 0,1мм на зуб, якщо подачу дуже зменшити то фреза зализує а не ріже.

По третє - пластинки які?  Я брав ZCC-CT  тут в барахолці, вони ріжуть гарно. Можна брати і по 3мм за прохід. 

Найкраще 2 пера фреза працює в паз, ударів не чути взагалі.

Головка 50мм на 4 пластинки більш менш працює навіть на настольному  BF20  не те що на 675. Але ті китайські пластини типу міцубіші - то фігня. Використовую або ZCC-CT або фірмові Lamina Magia Pro (попалось випадково по хорошій ціні).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку