duhovik76

якого виробника якісних дискових щіток на зачісний станок сталевих труб порадите

13 posts in this topic

Вітаю! Допоможіть визначитись з виробником якісних дискових щіток на зачисний станок круглих та профільних металевих труб. Та який діаметр внутрішнього посадковаго діаметра щіток  краще 22,2мм чи 32мм. Буду вдячний любій пораді.

0

Sigma, Intertool.

0

Брав собі Інтертул, посадка 32 діаметр здається 200, користуюся не дуже часто але служить вже більше 2 років - цілий не розлітаються дротики. Правда режим бережливий, моторчик 1500 об. На 3000 об. чистить звичайно краще але.... В комплекті йдуть перехідні кільця - оправки під різні вали (дюймової системи)

0

Яка загальна ширина щіток?  фото можна?

0

Також рекомендую спробувати щітку з крученого дроту, а не м'яку. 

0

Базар заполнен Интертулом или Верком (Werk) - посадка под болгарку 22,2, диаметры начинаются - от 55 вроде - дальше 65, 75, 85 мм. Чаще в хожу жесткие для труб небольшого сечения. Слишком большие не используем, так как надо уже 230 болгарку, малые болгарки сильно напрягаются. Используем её исключительно с регулировкой оборотов. Мягкие используем реже, в основном для чистки листа (от налета ржавчины), и для труб с большой площадью полки (80х80, 100х50, 100х100 и т.п.), она когда чистит "раскрывается" и захватывает бОльшую площадь. Цена у нас за щетку 75 мм - примерно 35-40 грн. и является расходником наряду с отрезными и лепестковыми дисками.

0

Я маю на увазі щітки які можна поставити на електромотор. знизу зробити упор щоб прижимав трубу до щітки. Який краще діаметр вала електромотору тобто який посадочний отвір щіток краще застосовувати виходячи з ціни і якості.

0

#278106 Posted (edited)

11 час назад, duhovik76 сказал:

Яка загальна ширина щіток?  фото можна?

https://shoptool.com.ua/rashodnye-materialy/dlya-tochilnyh-stankov/schetka-kolcevaya-intertool-bt-6200.html 

Ширина по памяті 20-30 мм 

Edited by Жорик
доповнив
0

, Жорик написав:

Яку повщину чи длінну щіток на вал набирати рекомендуєте? 

0

дивлячись яку трубу будете чистити. Є на ютубі такий канал АВТОРЕАНИМАТОР, там автор не так давно зробив доволі цікавий станочок. Там ще є друга частина де він кожух робить. Там в принципі елементарна конструкція. 

0

2 години назад, Жорик написав:

дивлячись яку трубу будете чистити. Є на ютубі такий канал АВТОРЕАНИМАТОР, там автор не так давно зробив доволі цікавий станочок. Там ще є друга частина де він кожух робить. Там в принципі елементарна конструкція. 

Так так я вже перелопатив трохи ютуба по цьому питанню.

0

двигун в мене 1.1 кв. 3000об.  71 висота осі. ширину 10см шіток  думаю понягне?

0

Потяне. Я поставив на двигун 1500 об. метал з металобази чистить відмінно. А коли вже корозія вїлася  (брухт) то трохи треба дерти, але щітки надовше вистачає.

0