duhovik76

якого виробника якісних дискових щіток на зачісний станок сталевих труб порадите

13 повідомлень у цій темі

Вітаю! Допоможіть визначитись з виробником якісних дискових щіток на зачисний станок круглих та профільних металевих труб. Та який діаметр внутрішнього посадковаго діаметра щіток  краще 22,2мм чи 32мм. Буду вдячний любій пораді.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Sigma, Intertool.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брав собі Інтертул, посадка 32 діаметр здається 200, користуюся не дуже часто але служить вже більше 2 років - цілий не розлітаються дротики. Правда режим бережливий, моторчик 1500 об. На 3000 об. чистить звичайно краще але.... В комплекті йдуть перехідні кільця - оправки під різні вали (дюймової системи)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яка загальна ширина щіток?  фото можна?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також рекомендую спробувати щітку з крученого дроту, а не м'яку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Базар заполнен Интертулом или Верком (Werk) - посадка под болгарку 22,2, диаметры начинаются - от 55 вроде - дальше 65, 75, 85 мм. Чаще в хожу жесткие для труб небольшого сечения. Слишком большие не используем, так как надо уже 230 болгарку, малые болгарки сильно напрягаются. Используем её исключительно с регулировкой оборотов. Мягкие используем реже, в основном для чистки листа (от налета ржавчины), и для труб с большой площадью полки (80х80, 100х50, 100х100 и т.п.), она когда чистит "раскрывается" и захватывает бОльшую площадь. Цена у нас за щетку 75 мм - примерно 35-40 грн. и является расходником наряду с отрезными и лепестковыми дисками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я маю на увазі щітки які можна поставити на електромотор. знизу зробити упор щоб прижимав трубу до щітки. Який краще діаметр вала електромотору тобто який посадочний отвір щіток краще застосовувати виходячи з ціни і якості.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, duhovik76 сказал:

Яка загальна ширина щіток?  фото можна?

https://shoptool.com.ua/rashodnye-materialy/dlya-tochilnyh-stankov/schetka-kolcevaya-intertool-bt-6200.html 

Ширина по памяті 20-30 мм 

Змінено користувачем Жорик
доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Жорик написав:

Яку повщину чи длінну щіток на вал набирати рекомендуєте? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дивлячись яку трубу будете чистити. Є на ютубі такий канал АВТОРЕАНИМАТОР, там автор не так давно зробив доволі цікавий станочок. Там ще є друга частина де він кожух робить. Там в принципі елементарна конструкція. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Жорик написав:

дивлячись яку трубу будете чистити. Є на ютубі такий канал АВТОРЕАНИМАТОР, там автор не так давно зробив доволі цікавий станочок. Там ще є друга частина де він кожух робить. Там в принципі елементарна конструкція. 

 

Так так я вже перелопатив трохи ютуба по цьому питанню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

двигун в мене 1.1 кв. 3000об.  71 висота осі. ширину 10см шіток  думаю понягне?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потяне. Я поставив на двигун 1500 об. метал з металобази чистить відмінно. А коли вже корозія вїлася  (брухт) то трохи треба дерти, але щітки надовше вистачає.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку