San1084

Шаберные пластины.

107 повідомлень у цій темі

1 час назад, Iгрек сказал:

 

 З "рукі" ви ніколи так не заточите твердосплав, як ці зі "знаком качєства". 

Тому що не треба дуже довіряти рукам, на таке приспособу треба, колись в інсті у буржуїв бачив...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подібні приспособи/станочки коштують абсолютно неоправданих коштів навіть для професійних шабровщиків. Тому цей варіант я відразу й не беру до уваги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, San1084 сказал:

Понятное дело. Но дороговато сейчас. Я оснастки накупил для станков на не маленькую сумму. Бюджет 500грн. Если бы я этим зарабатывал на хлеб, то и по 100$ можно было бы брать. Вы как раз задавали в барахолке вопросы по этой пластине. Мне хотелось бы знать оригинал или нет.

Тут может быть полезная информация...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сколько надо краски чтоб стереть такую пластину O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гелен спасибо. Значит Китай

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, San1084 сказал:

Гелен спасибо. Значит Китай

Я выводы не делаю. Я констатирую факты:)

В Ютубе тоже есть видео Ткача по поводу пластин...

Змінено користувачем Гелен
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Iгрек сказал:

одібні приспособи/станочки коштують абсолютно неоправданих коштів навіть для професійних шабровщиків.

 

Все относительно. Видели сколько стоят єлектрошаберы именитых брендов, + пластинки по 1000 + грн, так что при таких то расходниках, вполне можно купить, алмазнозаточной типа 3В622, даже тут в барахолке проскакивали - цена у них, как у точила в Єпицентре))), да хоть универсальнозаточной можно купить. И точи сколько хочешь. Да и оснастка какая б она не была, не шибко дороже будет єлектрошабера.

Если все дело в заточке, а не самой пластине, в смысле твердосплаве, то какой смысл покупать брендовые сандвики и прочие. Не лучше ли обеспечить себя качественным заточным с приспособами?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ру-Чіпі хтось писав, що використовував _сучасні_ пластини для фрез по дереву, виробника CERATIZIT, сплави типу, якщо не помиляюсь, KCR02+ (зерно від 0,5 до 0,8мкм, HRA=93,4) та KCR08 (зерно не більше 0,2мкм, HRA=95,0). Принаймні, після пошуків саме такі додав собі в закладки.

Але я не спробував сам, обійшовся якимось різцем. Хоча в планах спробувати.

 

Там пластинки L = 30,0 мм, W = 12 мм, T = 1,5 мм, є менші. І це при ціні 80-130 грн. Але я їх в руках не тримав, і не впевнений, що там шорсткість достатня ("шероховатость", тобто).

Ну і самі пластини з отворами - не відомо, як це вплине на іх міцність на практиці. У фрезі-то вони не так закріплені, як у шабері.

Але зерно дрібне, твердість висока - цікаво було б спробувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем большое спасибо за советы. Рискну взять эту пластину. Со слов продавца оригинал. Репутация у продавца хорошая. Смысл ему врать. Как куплю отпишусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, San1084 сказал:

Всем большое спасибо за советы. Рискну взять эту пластину. Со слов продавца оригинал. Репутация у продавца хорошая. Смысл ему врать. Как куплю отпишусь.

Отпишитесь  свой отзыв о пластине когда сравните  , людям интересно 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.12.2021 в 11:22, IvanR сказал:

алмазнозаточной типа 3В622, даже тут в барахолке проскакивали

 

В 01.12.2021 в 07:25, Iгрек сказал:

Подібні приспособи/станочки коштують абсолютно неоправданих коштів навіть для професійних шабровщиків. Тому цей варіант я відразу й не беру до уваги.

У вас юношеский максимализм, какие станки по тонне веса?

Приспособа к точилу ввиде наклоненного столика + ещё на нем поворотная пластина для закрепления шаберной

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, makks сказал:

 

У вас юношеский максимализм, какие станки по тонне веса?

Приспособа к точилу ввиде наклоненного столика + ещё на нем поворотная пластина для закрепления шаберной

 

Молодий чоловіче, нормальний заточний НАСТІЛЬНИЙ станочок (і навіть не один) є тут в барахолці і коштує 65-70тис.грн. А те що Ви проаонуєте "приспасоба к точилу" - то лютий калхоз. Такими приспособами хібащо різець з швидкорізу точити і то прямих профілів ну ще може обдерти якогось токарного різця з карбіду. Вище вірно людина підмітила пластині шаберній важлива навіть зернистисть для створення певноі шорсткості. Додам ще і кут в 2град. і лінійність радіусного закруглення. 

Не спорю чавун незакалений можна якось чухати і заточеним напилком. Але сил на подібну "шабровку" піде в десяток раз більше ніж класною шаберною пластиною і зручним шабером. А від зручності в роботі і бажання працювати не зникне. 

 

П.С. дивуюсь досих пір як раніше люди могли отримувати задоволення від подорожі на жигулю "копійці" довкола союзу, на тисячі-й-тисячі кілометрів. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Головне для правильної заточки пластини  , це зернистість діамантових кругів , бо вони дають чистоту кромки , а вона в свою чергу дає ''стійкість'' пластини до зношення !!!Приспособи для дотримання радіусу  та кута теж потрібні !

А от хороша державка дає стійкість рук до зношення ))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Iгрек сказал:

Молодий чоловіче, нормальний заточний НАСТІЛЬНИЙ станочок (і навіть не один) є тут в барахолці і коштує 65-70тис.грн

Я вкурсі  що по чому, і в курсі мілкозернистості, але людина зробила і заточувала

То універсальні станки на фрези і тд, можна ще обробний центр привести до прикладу за 30 к уе, але ж треба всього один тип кромки заточити

Змінено користувачем makks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, Iгрек сказал:

 

Молодий чоловіче, нормальний заточний НАСТІЛЬНИЙ станочок (і навіть не один) є тут в барахолці і коштує 65-70тис.грн. А те що Ви проаонуєте "приспасоба к точилу" - то лютий калхоз. Такими приспособами хібащо різець з швидкорізу точити і то прямих профілів ну ще може обдерти якогось токарного різця з карбіду. Вище вірно людина підмітила пластині шаберній важлива навіть зернистисть для створення певноі шорсткості. Додам ще і кут в 2град. і лінійність радіусного закруглення. 

Не спорю чавун незакалений можна якось чухати і заточеним напилком. Але сил на подібну "шабровку" піде в десяток раз більше ніж класною шаберною пластиною і зручним шабером. А від зручності в роботі і бажання працювати не зникне. 

 

П.С. дивуюсь досих пір як раніше люди могли отримувати задоволення від подорожі на жигулю "копійці" довкола союзу, на тисячі-й-тисячі кілометрів. 

Я ще не бачив, щоб шабровщики пластини на універсально-заточних точили. Всі на точилах з алмазом це роблять. Всі колгоспники?:o

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, am.ok сказал:

Я ще не бачив, щоб шабровщики пластини на універсально-заточних точили. Всі на точилах з алмазом це роблять. Всі колгоспники?:o

 

А я не бачив шабровщика (по крайній мірі поважаючого себе), щоб він заточував пластини. Шабровка, як платна послуга, цілком дозволяє користуватись новими якісними пластинами, відпрацьовуючі своі кошти до іх заточки. А далі вони йдуть на обдирку чого небудь, як правило підсобникам. Для приватного разового шабрування (я на собі це перевірив) цілком підходять нові пластини зі "знаком якості", досить якісно шліфовані поверхні і під вірними кутами. 

 Я не бачу аж ніякого сенсу для приватного фрагментального користування ліпити якісь " горбаті приблуди", щоб пару раз неправельно заточити якийсь твердосплав для разового шабрування. Точно так як і ліпити ту приблцду (гаяти час, кошти,...) для заточки пластин для комерційного якісного надання послуги з шабровки.... Не кажучи вже про Біякс і нові пластини до нього. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, am.ok сказал:

Я ще не бачив, щоб шабровщики пластини на універсально-заточних точили. Всі на точилах з алмазом це роблять. Всі колгоспники?:o

 

Ви вирвали з контексту)) Там писали про дорогу вартість приспособ для заточки і самих пластин. А я відповів. що враховуючи скільки професійні шабровщики витрачають коштів на електрошабровщики і фірмові пластини, то можна спокійно купити хоч універсально-заточного, приблизно по ціні одного фірмового електрошабера, або пару десятків фірмових пластинок. Тому при всіх витратах ціна станка буде майже немомітна. І точи скільки хочеш. Можна і на точилі із пральної машинки заточити.

Першим я згадав алмазнозаточні 3В622, 3В622Д, бо в них є осциляція заточного круга, в парі з приспособою для заточки по радіусу можна заточити не гірше фірмових. А жорсткість і точність станка дадуть дуже якісшу заточку.

P.S. Весною сам купив 3В622Д нульцевий за 11 тис. Вони в продажу часто проскакують, по 5 - 20 тис. В Епіцентрі за такі гроші можна купити хіба що рядове точило))

Грубо кажучи можна купити дуже якісний алмазно заточний по ціні 10-20 фірмових шаберних пластинок. І можна накупляти простих пластинок і точити собі все, шо треба. ВК6-М валом є, майже яких хочеш розмірів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, am.ok сказал:

Всі на точилах з алмазом

 Такі "шабровщикі" .., як і електрики, що на виізд до замовника мають лише контрольку чи штукатури, що виіздять до замовника лише з рулеткою і полутьором... від таких послуг відразу краще відмовлятись.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тримайте ще одного "колгоспника" - 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Zalizovskiy сказал:

Тримайте ще одного "колгоспника" -

 

Ну. я приблизно так і озвучив, тільки замість плоскошліфа - алмазно, чи універсально-заточний + приспособи.

P,S. Але не треба плутати Сенсея з новобранцями)) Дядько може і на глаз, тримаючи в руках заточити краще ніж "майстри-шабровщики" на приспособах.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Iгрек сказал:

 

А я не бачив шабровщика (по крайній мірі поважаючого себе), щоб він заточував пластини. Шабровка, як платна послуга, цілком дозволяє користуватись новими якісними пластинами, відпрацьовуючі своі кошти до іх заточки.

Ридаю. Тобто купив пластину -> затупилась -> викинув?!O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Iгрек написав:

 

А я не бачив шабровщика (по крайній мірі поважаючого себе), щоб він заточував пластини. Шабровка, як платна послуга, цілком дозволяє користуватись новими якісними пластинами, відпрацьовуючі своі кошти до іх заточки. А далі вони йдуть на обдирку чого небудь, як правило підсобникам. Для приватного разового шабрування (я на собі це перевірив) цілком підходять нові пластини зі "знаком якості", досить якісно шліфовані поверхні і під вірними кутами. 

 Я не бачу аж ніякого сенсу для приватного фрагментального користування ліпити якісь " горбаті приблуди", щоб пару раз неправельно заточити якийсь твердосплав для разового шабрування. Точно так як і ліпити ту приблцду (гаяти час, кошти,...) для заточки пластин для комерційного якісного надання послуги з шабровки.... Не кажучи вже про Біякс і нові пластини до нього. 

 

То для чого ж тоді задрипані капіталюги , роблять пластинки аж 30 мм на 30 мм !? ( правда я бачив і більші )

То напевно щоб нас жаба дусила , що вони такий цінний крам викидають в смітник !

А якщо серйозно , то їх завжди заточували/переточували , і напевно вже до скону будуть так знущатись з них !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IvanR сказал:

Дядько може і на глаз, тримаючи в руках заточити краще ніж

Світ зійшовся на дядьку... Тут я розумію ж свердло кожен може заточити з рук? Так чому і шаберну не заточити на точилі з правильним кругом , заправленим без биття , на зробленому столику під кут заточки ? А якщо напрягтися і зробити поворотний столик так зовсім зашибісь.. я хоч і не кожен день шабрю але вже в процессі зробити

І чому у не  проф майстрів ( забугорних) так багато різноманітних саморобних девайсів, мабуть все звикли робити акуратно і не на один раз 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, 032triton сказал:

То для чого ж тоді задрипані капіталюги , роблять пластинки аж 30 мм на 30 мм !? ( правда я бачив і більші )

То напевно щоб нас жаба дусила , що вони такий цінний крам викидають в смітник !

А якщо серйозно , то їх завжди заточували/переточували , і напевно вже до скону будуть так знущатись з них !

 

? Олег, розмір пластини не залежить від поривів та натхнень шабровщика до іх заточування. Це по-перше. По-друге, "капіталюги"/"піндоси" ніколи не заточували іх на точилі. В очевидь я не бачив але впевнений, що до такого маразму не дійшли. Якщо й заточують то на станках де можна адекватно зафіксувати пластину і надати в станку ій потрібних просторових переміщень. 

Все інше вважаю "від лукавого".

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, makks сказал:

я хоч і не кожен день шабрю але вже в процессі зробити

І чому у не  проф майстрів ( забугорних) так багато різноманітних

 

Коли воно до цього дійде )) ?

Якщо якісно робити, то це купа часу і додаткових витрат. Ви на шабровці чи заточці в подальшому плануєте заробляти?

 В "забугопних" розцінки на іх послуги в рази вища і платоспроможність іх клієнтів в десятки разів вища за наших "проточити шквориньнагазель".

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку