газовыйпартизан

Выбор хамелеона и расчёт прутьев.

16 повідомлень у цій темі

Доброго времени.
В обще два вопроса:
1) по каким критериям выбирать маску хамелеон?
ибо, обычное стекло С5-С6 защищает гарантированно, а вот в фильтрах хамелеона есть сомнение.
2) надо себе сварить несколько решеток и ограждения-заколебался считать расстояние между прутьями, есть ли какой нибудь калькулятор или формула.

Спасибо.
Всем здоровьица.

 

Доброго часу.

В загально два питання:

1) за якими критеріями вибирати маску хамелеон? бо, звичайне скло С5-С6 захищає гарантовано, а ось в фільтрах хамелеона є сумнів. 2) треба собі зварити кілька грат і огорожі-завагався вважати відстань між прутами, чи є який-небудь калькулятор або формула. Дякуємо.

Всім здоров'ячка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброї ночі, колись купував собі хамелеон фірми Кентавр, без регулювання ступеню затемнення та часу затемнення, загалом задовільняє, але в деяких ситуаціях не вистачає регулювання затемнення, і режиму для зачистки болгаркою, яки купував зараз, то нехай навіть і дешевшу, але з можливістю регулювання цих параметрів.

З повагою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@газовыйпартизан , вже скільки піднімається одне і те ж питанняxD

Дешевий хамелеон, - не надійно (можна нахвататься непомітно для себе), огляд мутно.

Норм буде, ІМХО, від 2х тис ₴. 

В мене, наприклад, немає зайвих таких грошей. Звик до звичайної. В хамелеоні що зручно, то ставити на ПА прихватки, швидко. В іншому випадку, мене дещо дратує оте бликання затемнення.

Щоб була зручність, якщо варить електродом, то краще підібрати путній апарат з напругою ХХ 70В+.  Бо понабирають отих китайців типу дніпро саб, і прочого ширпотребу, та довбуть тим електродом поки дугу "вловлять", та від стику змістяться, а тоді ще видивляються де вона горитьxD

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, газовыйпартизан написав:

треба собі зварити кілька грат і огорожі-завагався вважати відстань між прутами, чи є який-небудь калькулятор або формула.

Відстань має бути така, щоб кицька пролазила, а пес ні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@газовыйпартизан что конкретно не получается с расчётом? Шаг не одинаковый? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ширина решётки-L

Ширина выкладки-h

Количество прутков- х

Шаг заполнения -  Ш

Ш=(L- h)/( x-1)

  Для решётки без обрамления

Ш=( L-h)/(x+1)

Для решётки в раме

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маска хамелион выбирается от типа задач, так как если станет вопрос варить довольно точные, аккуратные и приличные на внешний вид вещи - вы сами дешёвой маски не захотите, из-за обзора самой оптики конечно же.

Частота прутьев в ограждении, скорее всего, зависит от того, от кого вы городиться собираетесь. То ли что бы мышь не проскочила или что бы грузовик между прутьями не протиснулся. Вот не знаю, нужна ли здесь какая-то формула расчёта?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пожалейте свое зрение, возьмите маску с обычным затемнённым стеклом.

Если всё же хамелеон - смотрите в сторону 3м или есаб. Тут конечно скажут что дорогой Китай тоже хорошо, но зрение ваше, вам и выбирать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, gesichtslos сказал:

@газовыйпартизан , вже скільки піднімається одне і те ж питанняxD

Дешевий хамелеон, - не надійно (можна нахвататься непомітно для себе), огляд мутно.

 

 

Брав хамелеон (Forte - дешевий) в комплекті з інвертором (акція - бонус)))) років 4 назад, задоволений нарікань немає. Користувався дорогою (відносно дорога - разів у 3 дороща за мою) - глючить, не рівномірне затемнення, батарейки міняли - всеодно. Я думаю з китайськими масками як пощастить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Georg_Adolfovich сказал:

Пожалейте свое зрение, возьмите маску с обычным затемнённым стеклом

Не большой совет по снижению вреда глазам от некачественного фильтра.

Если установть сзади фильтра защитное селикатное силикатное стекло от обычной маски    отсечём коротковолновую часть УФ, самую вредную, останется ближний диапозон.

Если с наружной стороны фильтра использовать защитный поликарбонат с УФ-стабилизирующим покрытием, то практически полностю отсечём   УФ

Что и сбережёт наши глаза.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Жорик сказал:

Брав хамелеон (Forte - дешевий

я таким дешевим forte mc 1000 на аргоннику чуть очі не вграв. На максимальному затемненні. Хоч там більше було схоже на недостатньо швидке спрацьовування. Вчасно замітив шо став недобачати. 

Єдине що використовую від тих хамелеонів, то полікарбонат для захисту світофільтра. Хватає надовго.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Stebium1 сказал:

Не большой совет по снижению вреда глазам от некачественного фильтра.

Если установть сзади фильтра защитное селикатное силикатное стекло от обычной маски    отсечём коротковолновую часть УФ, самую вредную, останется ближний диапозон.

Если с наружной стороны фильтра использовать защитный поликарбонат с УФ-стабилизирующим покрытием, то практически полностю отсечём   УФ

Что и сбережёт наши глаза.

 

На 100% согласен, но для себя давно сделал выбор в пользу обычных светофильтров, собственное здоровье - не площадка для экспериментов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене найдешевша китайська маска хамелеон Дніпро М (але з регулюванням). Колись давно купував в Епіцентрі за 300 грг. Після звичайної маски небо і земля. Там зайців ловив постійно. Варю, правда, не так часто.

 

Але останнім часом помітив, що зір почав псуватися. Далі 2х метрів втрачається чіткість, трохи все розмите. А на що грішити не знаю: чи на зварювальну маску чи на сучасні смартфони чи на Led лампочки чи ще на що..... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Reiter сказал:

В мене найдешевша китайська маска хамелеон Дніпро М (але з регулюванням). Колись давно купував в Епіцентрі за 300 грг. Після звичайної маски небо і земля. Там зайців ловив постійно. Варю, правда, не так часто.

 

Але останнім часом помітив, що зір почав псуватися. Далі 2х метрів втрачається чіткість, трохи все розмите. А на що грішити не знаю: чи на зварювальну маску чи на сучасні смартфони чи на Led лампочки чи ще на що..... 

Грішити на все і одразу + додати туди те, що ми не молодіємо, все робить свій внесок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в общем спасибо всем огромное.
но вот образовался новый вопрос.
сверху и снизу тонкая бетонная плита наверное ~100мм.
между балконами кирпичи
и вот как в таком случае крепить  перила и возможно козырёк.
ну в общем типывые советские пятиэтажки 70-ых
как я уже жалею, что согласился помочь

 

в загальному спасибі всім величезне. але ось утворився новий питання. зверху і знизу тонка бетонна плита напевно ~ 100мм. між балконами цеглини і ось як в такому випадку кріпити перила і можливо козирок. ну в загальному тіпивие радянські п'ятиповерхівки 70-их як я вже шкодую, що погодився допомогти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что старого ограждения нет? Я спиливал старое, оставляя мм 25-30 и к пенькам приваривал новый забор. К несущей стене анкерил.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку