Bruiser

Хто працював термо патронами і що про них скажите ?

20 повідомлень у цій темі

Потрібно думка про термо патрони .Хто ними парцював?

Кажуть інструмент в них живе в 4-5 разів більше чим в цанговому патроні як зручно змінити фрезу і тд. Одним словом вашу думку почути хочу чи варто їх купувати ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А

, softm написав:

 

Да відео я також бачив а хтось в живу ними працював ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я працював :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VldLg написав:

Я працював :)

І що скажите про них?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу что это оправдано когда надо залезть куда-то фрезой - тут конечно без вариантов, но стоимость устройства термозажима.... она все остальные плюсы невелирует. Я так понимаю что у вас на Хаасе нет 10т, тогда и не вижу смысла в термопатроне. Без устойства индукционного нагрева замена инструмента тот еще квест, да и быстрорез, однажды установленный в такой патрон уже не вытянуть. Сам не проверял, но слышал про это от продавцов.

Купите себе гидропатрон - там менять инструмент - одно удовольствие и из приспособлений  - гнутый шестигранник....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, VldLg написав:

Скажу что это оправдано когда надо залезть куда-то фрезой - тут конечно без вариантов, но стоимость устройства термозажима.... она все остальные плюсы невелирует. Я так понимаю что у вас на Хаасе нет 10т, тогда и не вижу смысла в термопатроне. Без устойства индукционного нагрева замена инструмента тот еще квест, да и быстрорез, однажды установленный в такой патрон уже не вытянуть. Сам не проверял, но слышал про это от продавцов.

Купите себе гидропатрон - там менять инструмент - одно удовольствие и из приспособлений  - гнутый шестигранник....

 

 

Ціна гідропатрона просто космос на даний час для нас  наприклад на 20мм гідропатрон коштує 320 евро 

А вбити гідропатрон можна ну дуже просто, вони довго у нас не поживуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bruiser а сколько стоит устройство термозажима? Мне называли 10к зеленых... Может что-то поменялось за это время? Фрезы и вытягивал и вставлял обычной горелкой - в принципе ничего сложного, но гораздо дольше чем в цанговом или велдоне фрезу поменять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VldLg написав:

@Bruiser а сколько стоит устройство термозажима? Мне называли 10к зеленых... Может что-то поменялось за это время? Фрезы и вытягивал и вставлял обычной горелкой - в принципе ничего сложного, но гораздо дольше чем в цанговом или велдоне фрезу поменять.

 

Я Думав для обробки дюралі вставити туди  6 8 10 12 16 20  і забути на пів роки або поки не зламаєм.

По сталі я сенсу не басу буває так що треба змінити 2 рези на зміну!

а прилад термозажима точно купувати не будемо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про гідро- з 33:20

https://www.youtube.com/watch?v=lEsCm9c1_dc

Про дешевий "термозажим" з 44:00.

Але, можливо, буде цікаво і про інші види патронів.

 

Якщо порівнювати термо- і гідро-, то у гідро- є особливість: він не допускає інструмент з лисками і т.п.(типу Велдона). Це призведе до деформації мембрани, а може і до розгерметизації (поломки) патрону. В цьому випадку термо- має перевагу над гідро-. Але обидва види вимагають хвостовики з високими допусками, простим дешевим інструментом працювати не получиться. Отже загальна ціна ще підніметься. Це не є недоліком, якісний інструмент - це якість виконаної роботи, швидкість її виконання. Але до цього треба бути готовим. Свердло із задирами в такі патрони ставити зась.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, при должной сноровке и ровных руках, инструмент в термопатроне можно и газовой горелкой поменять ? хотя, китайский индукционный нагреватель тоже неплохо работает)

Weldon поудобнее будет, но и подороже. Самый дешёвый вариант - цанги, но с точностью не особо. Инструмент в цангах дохнет на порядок быстрее, чем в остальных патронах.

Если инструмент хороший (YG1, Innotech, Kennametal и т.д.), то гидро/термо/Weldon. Так же использование термопатрона зависит от частоты использования инструмента и обрабатываемого материала. Для нержи нет смысла ставить в термо ??‍♂️ а для мягких ; самое то.

На истину не претендую, сугубо личное мнение)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Grinder написав:

Про гідро- з 33:20

https://www.youtube.com/watch?v=lEsCm9c1_dc

Про дешевий "термозажим" з 44:00.

Але, можливо, буде цікаво і про інші види патронів.

 

Якщо порівнювати термо- і гідро-, то у гідро- є особливість: він не допускає інструмент з лисками і т.п.(типу Велдона). Це призведе до деформації мембрани, а може і до розгерметизації (поломки) патрону. В цьому випадку термо- має перевагу над гідро-. Але обидва види вимагають хвостовики з високими допусками, простим дешевим інструментом працювати не получиться. Отже загальна ціна ще підніметься. Це не є недоліком, якісний інструмент - це якість виконаної роботи, швидкість її виконання. Але до цього треба бути готовим. Свердло із задирами в такі патрони ставити зась.

 

Так цю відяшку я бачив вже давно про патрони і відео з хааса також бачив. 

ТУТ в них є великий недолік як поставити свердло 8,7 наприклад  НУ чи зробити спец фрезу типу вівера чи щось з нестандартного грибка і тд. чи навіть просто зажати грибок Р6М5 його ж з термо патрона вже не дістати. 

 

Тому гідро патрони взагалі не розглядаю а тормо розглядаю суто тільки на стандартний інструмент і тільки дюраль, сенсу в них якщо чесно я більше не бачу.

тому і запитую як змінювати інструмент якщо не має термо машини для зміни. І я так зрозумів якщо не має машини і ти грієш горілкою то ресурс патрона вбивається в рази?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Bruiser сказал:

 

Так цю відяшку я бачив вже давно про патрони і відео з хааса також бачив. 

ТУТ в них є великий недолік як поставити свердло 8,7 наприклад  НУ чи зробити спец фрезу типу вівера чи щось з нестандартного грибка і тд. чи навіть просто зажати грибок Р6М5 його ж з термо патрона вже не дістати. 

 

Тому гідро патрони взагалі не розглядаю а тормо розглядаю суто тільки на стандартний інструмент і тільки дюраль, сенсу в них якщо чесно я більше не бачу.

тому і запитую як змінювати інструмент якщо не має термо машини для зміни. І я так зрозумів якщо не має машини і ти грієш горілкою то ресурс патрона вбивається в рази?  

Почему убивается?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Bruiser сказал:

 

 

ТУТ в них є великий недолік як поставити свердло 8,7 наприклад 

 

грієш горілкою то ресурс патрона вбивається в рази?  

твердосплавный инструмент нарезается  из заготовок стандартного диаметра, хвостовик у твердосплавного сверла будет стандартный, если конечно это не советское сверло со стальным хвостовиком.

Про ресурс - это скорее всего рассказы продавцов, иначе кто будет покупать термозажим? Я грел двумя горелками - в принципе ставятся фрезы нормально. Но мне и патроны достались по 15 евро и естественно не новые. Про установку фрезы с лыской - я бы не стал этого делать. Корпус патрона довольно мягкий - мне кажется что останется след...(это только мое мнение - я не проверял) Из плюсов конечно точность установки и отличная балансировка, из минусов - ну тут уже обсудили все.

купите на Ebey один б/у патрон и попробуйте. Новые вроде по 100 евро или долларов в Украине продают - будет жалко если купите и не сможете пользоваться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Sazan_Garage написав:

Почему убивается?

Не скажу чого, казали самі оператори які на них працювали тому і вирішив на форумі перепитати .

, VldLg написав:

твердосплавный инструмент нарезается  из заготовок стандартного диаметра, хвостовик у твердосплавного сверла будет стандартный, если конечно это не советское сверло со стальным хвостовиком.

Про ресурс - это скорее всего рассказы продавцов, иначе кто будет покупать термозажим? Я грел двумя горелками - в принципе ставятся фрезы нормально. Но мне и патроны достались по 15 евро и естественно не новые. Про установку фрезы с лыской - я бы не стал этого делать. Корпус патрона довольно мягкий - мне кажется что останется след...(это только мое мнение - я не проверял) Из плюсов конечно точность установки и отличная балансировка, из минусов - ну тут уже обсудили все.

купите на Ebey один б/у патрон и попробуйте. Новые вроде по 100 евро или долларов в Украине продают - будет жалко если купите и не сможете пользоваться.

У нас пропонують по 56 евро цінf ну дуже заманчика фірми SARA хочу спробувати 1 чи 2 штуки гляну як буде!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bruiser сказал:

Не скажу чого, казали самі оператори які на них працювали тому і вирішив на форумі перепитати .

У нас пропонують по 56 евро цінf ну дуже заманчика фірми SARA хочу спробувати 1 чи 2 штуки гляну як буде!

подозреваю что если нагревать с одной стороны, то действительно будет не очень хорошо. Поэтому  я и грел двумя горелками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VldLg написав:

подозреваю что если нагревать с одной стороны, то действительно будет не очень хорошо. Поэтому  я и грел двумя горелками.

ну да порада вірна спасибі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, VldLg сказал:

подозреваю что если нагревать с одной стороны, то действительно будет не очень хорошо. Поэтому  я и грел двумя горелками.

Им нужен спрос на них, вот и говорят) одной горелкой вполне реально) но это если 1-2 патрона. Если их целый парк - купи индукционный нагреватель в Китае) насчет быстрореза - враньё. Если нормальный шлифованный хвост инструмента - проблем не будет. А для пробы можно и в Китае взять или на барахолках. Попробовать хватит)

3 часа назад, VldLg сказал:

твердосплавный инструмент нарезается  из заготовок стандартного диаметра, хвостовик у твердосплавного сверла будет стандартный, если конечно это не советское сверло со стальным хвостовиком.

Про ресурс - это скорее всего рассказы продавцов, иначе кто будет покупать термозажим? Я грел двумя горелками - в принципе ставятся фрезы нормально. Но мне и патроны достались по 15 евро и естественно не новые. Про установку фрезы с лыской - я бы не стал этого делать. Корпус патрона довольно мягкий - мне кажется что останется след...(это только мое мнение - я не проверял) Из плюсов конечно точность установки и отличная балансировка, из минусов - ну тут уже обсудили все.

купите на Ebey один б/у патрон и попробуйте. Новые вроде по 100 евро или долларов в Украине продают - будет жалко если купите и не сможете пользоваться.

С лыской только в гидро нельзя, с остальными проблем не будет)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Grinder написав:

...Але обидва види вимагають хвостовики з високими допусками, простим дешевим інструментом працювати не получиться. 

Ви хотіли сказати з малими допусками, бо з великими хвостовик може або не затиснути, або ж він взагалі не влізе :)

Стосовно індукційного нагрівача - можна зробити самостійно, якщо дістанете або зберете ВЧ-генератор. Мідну трубку зігнути і пустити по ній воду не проблема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Генератор можна знайти і за 50-100 баксів, помпу для акваріуму за 10-20. 10к за індукційний нагрівач це для майстерні забагато, хіба що для серйозного виробництва є сенс брати, і то рукасті Ілони Маски місцевого розливу і не таке самостійно збирають.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку