31 повідомлення у цій темі

, инженер написав:

Беларусмаш

 

Це китайці?

 

Загуглив, такі китайці :)

Це ж тільки вони можуть так нагло стиріти дізайн (у дремеля)

Змінено користувачем Karmadon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

надумаете оригинал брать- обращайтесь в личку.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Dremel  изготовленный не на родине бренда- полный ацтой.  Бор-машина била жутко. за набор в чемоданчике хотели 100у.е.  производство мексика. ЕNGRAVER - ударный гравер  изготовлен с месике, цена дороже американского,  Сменные бойки 1 штука, крепится в алюминиевом гнезде установочным винтом м4 на 2-2,5 витка. ал. срывается на 3-5 зажиме, бойки не держатся. Шурупы калёные специально сделаны что-бы нельзя было выкрутить и отремонтировать, сразу на вторичную переработку. В середине из метала только шток и транс., всё остальное  управление  из хлюпкого пластика. Переделал шурупы, выточил стальное гнездо. Клеевый  термо - пистолет этого же бренда сделаный в Индонезии переделывать не приходилось, но явно тех денег , что за него просят не стоит , можно за эти деньги купить 4 китайца. Сделал вывод;- красиво подано дерьмо за большие деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Karmadon сказал:

Це китайці?

 

5 часов назад, инженер сказал:

было  принято  решение  приобрести  недорогое  китайское  изделие.

 

4 часа назад, Karmadon сказал:

Це ж тільки вони можуть так нагло стиріти дізайн (у дремеля)

Та  вони  тирять  все  підряд,  і  в  усих  підряд.   Чесно  кажу,  я  навіть  не  підозрював,  що  у  мене  Дремель !  xD    То  я  маю  крутячий  інструмент ! xD    

  Коли  я  купував  "Дремеля",  то  на  сайті  продавця  було  фото  трішки  не  такої  машинки  Бєларусмаш.  Тому,  мабуть,  китайці  деронули  не  лише  Дремеля,  під  маркою  сябрів.  :)  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку