akazukr

Паркет, стільниця з плитки, торшер та ін., або як я займаюсь корисними речами для дому...

19 повідомлень у цій темі

Сиджу зараз вдома на добровільно-примусові відпустці (пишу резюме, ну ви зрозуміли...). Хочеться відпочити розумово, а роблячи всяку трохи творчу роботу, а ще й тим більше корисну я ловлю кайф. Як і в кожного назбиралось самої різної роботи з розряду на потім і на тим часом)) 

Першочерговими і основними виділив для себе наступні три мініпроекти:

1) Доставити паркет на місці де був колись п'єц;

2) Обкласти частину кухонної стільниці плиткою;

3) Зробити торшер в спальню;

Буду просити Вас шановні форумчани певних порад, тому і створив цю тему. Почнімо! 

 

Проект 1

Паркет 

В одному з кутів кімнати колись був п'єц, від нього залишилось тільки порожнє місце і де не де обвуглений паркет. В майбутньому планую поставити в цьому куті шафу на багато полиць. А поки це майбутнє прийде, пасувало б цей куток якось окультурити. 

Знайшов на хазяйстві дві вязанки нового паркету ним і буду закладати. 

Проблеми:

1. Паркет довший і ширший за той, що є на підлозі;

2. Паркет класти я не вмію. 

3. Старый паркет конкретно темніший, має нерівно обрізані краї. 

 

Плюси:

В майбутньому шафа це все закриє) 

 

Моє бачення як треба робити: обрізати старый паркет до однакового рівня з обох країв, а з нового паркету зробити квадрат і завтулити отвір) 

Можливо в когось виникнуть ідеї як зробити це краще, простіше, гарніше, буду вдячний за поради) Віддячусь речами з своєї обмінки:

 

 

IMG_20210310_150752.jpg

IMG_20210310_150653.jpg

IMG_20210310_150333.jpg

IMG_20210310_150424.jpg

IMG_20210310_150617.jpg

IMG_20210310_150401.jpg

IMG_20210310_150352.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@akazukr  ключевое слово в  посте, -"В майбутньому шафа це все закриє)  "

 Подберите  досточки подходящего размера и толщины. дёшиво , сердито и экономически оправдано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, akazukr написав:

1. Паркет довший і ширший за той, що є на підлозі;

2. Паркет класти я не вмію. 

3. Старый паркет конкретно темніший, має нерівно обрізані краї. 

 

Робить відразу шафу.

Чи хоча б рівно підріжте контур і уложить на клей рівні дошки, буде як основа під шафу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович, @Karmadon дякую, так в принципі і робитиму. Гарно підріжу старый паркет циркуляркою, а де не дістане то осциляторною пилою, цегляну площадку погрунтую выведу рівень клеєм до плитки, а вже зверху покладу паркет бо це єдині дошки на хазяйстві та й по висоті ідеальні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, akazukr сказал:

дякую, так в принципі і робитиму. Гарно підріжу старый паркет циркуляркою, а де не дістане то осциляторною пилою, цегляну площадку погрунтую выведу рівень клеєм до плитки, а вже зверху покладу паркет бо це єдині дошки на хазяйстві та й по висоті ідеальні. 

тут варіантів може бути багато. 1. Поставити керамічну плитку у формі паркету в рівень з паркетом і зазор між паркетом і плиткою заробити або фугою або герметиком, або шпаклівкою, або алюмінієвими стиками у будівельних продаються. 2. Якщо хочете поставити паркет і позволяє висота то на низ поставте фанеру або QSB плиту щоб паркет поставити на клей і прибити цвяшками, Всі шпари заробити шпаклівкою по дереву в колір паркету. Якщо нема можливості поставити фанеру або QSB плиту то можете поставити паркет прямо на бетон на клей-піну, але перед тим загрунтувати бетон. Шліфмашинкою шліфанути поверхню паркету якщо сильно виступає, або на крайняк УШМ лепестковим кругом, старатись не наробити раковин.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проект 1 завершений) 

Чому я хтів закласти цю виїмку пакетом? - бо я його мав, якраз тик впритик вистачило, залишилось пару обрізків см по 5ть.

З початку вивів рівень клеєм для плитки (ним бо мав залишки), після висихання клею поклав паркет, щедро вимацькуючи все клеєм для паркету. 

Результат: ідеально рівна монолітна поверхня, з красивим узором, який не ріже око) поки очікується шафа. 

IMG_20210319_111232.jpg

IMG_20210319_111239.jpg

Змінено користувачем akazukr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проект 2 Торшер

Є потреба в торшері біля спального місця, щоб бачити вночі свою кохану і мати можливість штудіювати слюсарну справа Макієнка, токарну і фрезерну справу Дєнєжного і Барбашова відповідно))) 

Вибвр торшері в в магазинах мене розчарував, від повного гівна по знижці за 850 грн ще й коцаного до більш менш адекватних по якості виробів за 4000-5000...

Після побаченого мені захотілось зробити Торшер самому, для азарту поставив собі наступні умови:

1) кінцева вартість не більше 500 грн. 

2) максимальне задіяння тих матеріалів які є в наявності;

3) не самий страшний вигляд кінцевого виробу);

4) мінімум зварки, рухомих з'єднань, максимальна простота та надійність конструкції. 

І так, чого досягнуто станом на зараз:

Куплена електрика (кабель, вилка, вмикач, патрон) і фарба - 130 грн. 

Найдені в запасах пара стальных кругів, обрізки труб, гвинтики, гайочки, ножки резинові скручені колись з радіо і саме головне плафон який був виміняний тут на форумі в обмінці. 

Порізано, посверлено, нарізано різьби, приварено вже все на 90%, доробити бракує пару годин часу.. 

 

 

IMG_20210315_181250.jpg

IMG_20210321_181630.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пару годин часу поняття відносне...

Торшер готовий) 

IMG_20210419_194143.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теперь надо: паркет убрать, печь построить назад!

Печь- это же вещщь! :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, softm сказал:

Печь это угореть "на ровном месте".

Печь-это тепло и уют, а для многих она ещё и кормилица. Ясен пень, что она нуждается в обслуживании и соблюдении техники безопастности.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думав я на початках, щоб відновити пічку, але там близько газова труба йде, дрова тримати нема де бо підвал сирий і ше дофіга причин проти. 

Пічка в даній ситуації це небезпечна забавка без толку( так романтично, но не більше... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Печку сломать не долго, а построить - целая наука. Если газовая труба не будет нагреваться больше 60 градусов - то ниче не будет. А с нынешними качелями с ценой газа....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, newengine написав:

а для многих она ещё и кормилица

Попробовав хоть раз варево из печи - никогда не забудешь вкус.

 

Однажды зимой, в 90-е, несколько часов чухал пешком по дороге между селами, автобусы тогда не ходили.

Перемерз сильно, в одной хате старенькая бабця угостила фасолевым супом.

Состав - присоленная водичка и белая фасоль-бомбочка.

Все, более никаких градиентов.

 

Но что-то в том супе было такое, что проняло меня так.

что потом, сколько ни пытался повторить,

сколько ни просил, чтобы разные умелые хозяйки сварили - все не то.

 

А секрет, думаю, - в двух вещах :

энергетика печи и душевная чистота хозяйки !

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

 

И СО из печки, тоже не забывается. Хоть лет прошло ...

Так и йxу стеклянный можно разбить....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мы о печке в доме говорили. Туристы тоже в доме были, или в палатке?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку