andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Для Ігрек:

Щоб швидко пояснити модераторам, треба використовувати відповідну термінологію. Ті, хто працюють з базами даних термін "сортування за реквизитами" сприймають однозначно, тому мене зрозуміли. 

Для тих, хто не працює - умовний приклад: ви шукаєте в Пошуку "метчик". Пошук знаходить тисячу лотів. Дуже зручно подивитись на них в порядку, наприклад, від найменшої ціни до найбільшої.

В цьому прикладі Реквізит, по якому відбуваеться сортування - ціна.

Сподіваюсь, пояснив доступно.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А можно сделать такую функцию в личных сообщениях, что бы было видно что человек прочитал сообщение?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Ocean_UA сказал:

А можно сделать такую функцию в личных сообщениях, что бы было видно что человек прочитал сообщение?

Так вже ж є:

IMG_20171004_222940_599.jpg

Соррі, редагував на мобільному :)

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, softm сказал:

 

 

 

Спасибо за доработку вообще и оперативность в частности!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Sebra сказал:

Так вже ж є:

IMG_20171004_222940_599.jpg

Соррі, редагував на мобільному :)

это с телефона так? на компьютере не видел такого

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, Ocean_UA сказал:

это с телефона так? на компьютере не видел такого

 

19 минут назад, dimitriy_86 сказал:

 И с компьютера так же, смотрите внимательно, откройте сообщение и вверху увидите.

 

Є і на телефоні, і на ПК

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, dimitriy_86 сказал:

 И с компьютера так же, смотрите внимательно, откройте сообщение и вверху увидите.

понял, спасибо за пояснение

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень маленький размер фото в барахолке, делаешь  фото на телефоне вставить не возможно, нужно на компьютере уменьшать пиксели, современные телефоны уже не соответствуют размеру фото. Нужно увеличивать размер, идти в ногу со временем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, КВН сказал:

Очень маленький размер фото в барахолке, делаешь  фото на телефоне вставить не возможно, нужно на компьютере уменьшать пиксели, современные телефоны уже не соответствуют размеру фото. Нужно увеличивать размер, идти в ногу со временем.

У мене теж була така проблема , поки незкачав собі нову камеру "CAMERA MX" і стало все дуже навіть добре !

Фотографії в межах 400кілобайт , але дуже хорошої якості !

Тепер маю дві камери , одна для роботи тут , а друга для чогось дуже важливого !

Screenshot_2017-10-05-12-33-30-997_com.magix.camera_mx.png

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.09.2017 в 20:46, am.ok сказал:

Як на мене, то пункти 51 & 52 нічого не вирішили. Як вже писали люди вище: одне діло забронювати і потім через якісь причини відмовитись від броні (або ж продавець відмовить), інше діло - забронювати і пропасти взагалі, а потім ще й ставити якісь умови. Було б добре оці червоні написи робити тільки для тих, хто пропадає, іншими словами продавець мусить мати змогу якимось чином проставити негативний фідбек людині, яка забронювала & пропала, причому інші продавці (в яких ця людина в майбутньому буде щось бронювати) повинні мати можливість бачити цей негативний фідбек і вже на основі нього вирішувати: підтверджувати бронь чи ні. Якщо немає змоги цього зробити - краще взагалі відмовитись від пунктів 51 & 52 і залишити все як було.

Правило: "покупатель всегда прав!" Цитирую п51 "

Рекомендуется проанализировать количество отказов от сделок вашего покупателя за последние 30-ть суток и все время, и в случае отказа по вашей сделке, при начале торговле после бронирования товара, и других нарушениях правил - которые вас невероятно сильно и ужасно раздражают, нажимать кнопку Жалоба в начальном сообщении по сделке" + п53.. Не усложняйте жизнь другим!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принцип "один товар - одна тема" не всегда возможен: у меня несколько сотен разных шестерен. Мне, что, на каждую городить отдельную тему? Или функционально одинаковые, но несколько разные по внешнему виду товары с одинаковой ценой - тоже не вижу смысла плодить тем. Уместно вспомнить разборку оборудования или механизмов. Каждый узел, или деталь отдельно выставлять?  Тем более, что подъем темы возможен только с паузой в 2-3 мин, что напрягает.

С гарантией тоже не все гладко: я сейчас торгую китайскими флэшками и power bank дешевле на половину и на треть соотв., чем в магазинах. Я сам их беру без гарантии. Откуда она у меня возьмется?

Змінено користувачем Rat_stainless_steel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 032triton сказал:

поки незкачав собі нову камеру "CAMERA MX" і стало все дуже навіть добре !

Зачем что то скачивать!!! Меня и нынешняя полностью устраивает. Грузить смартфон лишними приложениями.

Достаточно просто увеличить размер фото для закачки согласно современных телефонов и камер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, softm сказал:

Смотрите п 1.1. правил сайта. 

Да ладно: масса всего продается без всяких гарантийных обязательств. В госмагазинах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton @КВН , тим паче що більшість телефонів мають вбудовану можливість "ужати" зображення.

Наприклад у мене так:

відкриваємо в галереї, і бачимо кнопку "редагувати", далі все зрозуміло по скріншотах.

01.png

 

 

02.png

 

03.png

 

Змінено користувачем Sebra
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, softm сказал:

А  как сами думаете - зачем это сделано?

Я не думаю. Не знаю. Мне это не удобно. Думаю многим тоже. У меня минимум на камере 1:1(4,7 Мп) и 16:9 (3,7 Мп) можно хотя бы до таких параметров поднять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Sebra сказал:

більшість телефонів мають вбудовану можливість "ужати" зображення

Большинство но не все. У меня не так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, КВН сказал:

Зачем что то скачивать!!! Меня и нынешняя полностью устраивает. Грузить смартфон лишними приложениями.

Достаточно просто увеличить размер фото для закачки согласно современных телефонов и камер.

У мене основна камера в смартфоні , меньше 1 мегабайта фото не робить , а друга може навіть 100 кілобайтне фото досить непоганої якості зробити ,  а додаток той цілу ф...ю по об"єму займає !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

softm

Я и не собираюсь нарушать: полно мест, где возможна продажа без гарантии. Все меняется. Вдруг и Правила тут изменятся?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Кардан сказал:

Не усложняйте жизнь другим!

Коли у Вас пара покупців поставить бронь & пропаде - подивлюсь на Вашу реакцію. Напевне, Ви будете неймовірно раді такому розвитку подій.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю,

Є пропозиція щодо оформлення сайту, а саме мови інтерфейсу.

Прохання додати українську. Трохи ознайомився з IPS4 і бачу, що можливості форуму це дозволяють зробити. Також розумію яких зусиль потрібно докласти, щоб це зробити, адже потрібно перекласти на українську і адаптувати кілька тисяч слів, назв та фраз. Технічну роботу по перекладу беру на себе.

Якщо вам це цікаво, дайте будь-ласка знати.

Дякую.

 

P. S. Доречі, мій тестовий форум виглядає так:

Screenshot_2017-10-05-21-23-43.png

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, softm сказал:

 

В таком случае надо подождать 48 часов, нажать "Жалоба", придет мародетор и снимет брони. 

Отлично! Это частично снимет головную боль продавцам. Что, нельзя сказать про модераторов.... 

Но раз висит в заказе разражающая красная надпись, типа такой:

Отказов от сделок у покупателя: 18 раз
Отказов от сделок у покупателя за последние 30-ть суток: 4 раз,

то обьективности ради и по-идее должна еще быть информация о колличестве броней, снятыми модераторами у данного покупателя. 

Такая инф-ция будет куда полезнее, чем та кот. сейчас высвечивается.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос по Барахолке.

Договорились с форумчанином об обмене его товара на мой. Я забронировал его, он - мой. Я должен был отправить мой (это был частотник), он - получить и проверить и, если его все устроит выслать свой. Если нет - вернуть назад мой. Его частотник не устроил, т.к. мануала на русском/украинском у меня не было, а нужно было изучать и менять параметры и т.п., ну  - не суть. Он мне прислал его назад, как договаривались. Но он ранее поставил статус "Оплата произведена". Оплаты не сложилось, а статус остался. На мои сообщения с просьбой изменить статус человек не отвечает, хотя сайт посещает.

Что мне делать с подвисшим лотом? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є пропозиція: "при зміні назви теми, має створюватись повідомлення, що модератор: <нікнейм> змінив тему з <стара _назва> на <нова_назва>", думаю так буде правильно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поясніть... Я хочу побачити всі непрочитані мною теми, або нові пости в темах. Наголошую - ТЕМИ і ПОСТИ. Тисну Активність->Непрочитане... і бачу серед десятка тем з, власне, форуму, пару сотень доданих ЛОТІВ в барахолці. Я не хочу читати барахолку, але і відфільтрувати її я теж не можу. Теж саме видає і "Вся Активність"... ну тут ладно, ЛОТИ (!!! не ТЕМИ) з барахолки, це теж активність, але в "НЕ ПРОЧИТАНЕ", мені здається не слід їх пхати. Лоти не обговорють і їх не читають в тому розумінні, як читають ТЕМИ форуму. Хто хоче читати ЛОТИ жме "БАРАХОЛКА" і я рахую, що коли я хочу найти непрочитане, то натиснувши "Непрочитане" не повинен бачити лотів. При тому що якщо я вибираю НЕПРОЧИТАНЕ-ТИП ПУБЛІКАІЇ-ТЕМИ я знову отримую ЛОТИ з барахолки. І це не просто побажання чи запитання, це реальна, принаймні для мене, незручність. Ті десять тем на головній сторінці не розкривають все те нове, що відбулося на форумі. Але і шукати активність серед сотень доданих за день лотів сильно напрягає - це не одна сторінка, їх дестки за день. Власне пропозиція а побажання забрати з "НЕ ПРОЧИТАНЕ" лоти з барахолки.

Чи я щось не розумію?

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

 

Активность - Мои Публикации.

Обратите внимание на "Отображать" и остальные 6-ть кнопок настройки ...

:13kisa:

 

так я хочу бачити не тільки свої публікаії, а й інших користувачів. А увагу я звертав на сві кнопки. Мої потоки не дають того,про що я писав вище

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку