andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Sebra написав:

Стосовно відгуків про товар. Як варіант, зробити автовідгук на 5 зірок, через 7-30 днів. Але відгук без ніка покупця, для інкременту рейтингу продавця.

Автовідгук, наприклад через 60 днів (як на ebay), але без оцінки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, MartVlad сказал:

Автовідгук, наприклад через 60 днів (як на ebay), але без оцінки.

Тоді відгуків ми не побачимо ніколи і ні від кого !

Я такого не хотів би !

 

П.С Вже зробили все , щоб залишити відгук було простіше за будь що , натисни пімпочку , і дядя робот зробить автовідгук , але є у когось принципи , через які вони тупо не переступають і бояться залишити хорошу чи погану чужу свою  думку про продавця чи про покупця !

Маразм і паранойя рулять !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да не переживайте вы так за покупателей. Если будет негатив у покупателя, то он отзыв точно напишет, и это простимулирует плохих продавцов. А то что у хороших продавцов будет на один хороший отзыв меньше - то есть не большая проблема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, -Pj- сказал:

Да не переживайте вы так за покупателей. Если будет негатив у покупателя, то он отзыв точно напишет, и это простимулирует плохих продавцов. А то что у хороших продавцов будет на один хороший отзыв меньше - то есть не большая проблема.

Саме через таку необов'язковість і починаються проблеми на торгових площадках , бо сьогодні відгук не залишили , завтра гроші , потім товар не відправили вчасно і покотилось все до сраки як снігова куля з гори !

Коли є порядок , то треба його підтримувати , якщо в одному місці насрати , то рознесеться по всій хаті !

Ця не обов'язковість тягнеться з совка , якого більшість ненавидить , але якась частина сумує за ним , бо там нічого не було , але це було стабільно , і думати не треба було бо думала за всіх КПСС !/)))

Я ЗА ПОРЯДОК !

П.С Крім прав , ще є і обов'язки !

Змінено користувачем 032triton
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

30 минут назад, -Pj- сказал:

Да не переживайте вы так за покупателей. Если будет негатив у покупателя, то он отзыв точно напишет, и это простимулирует плохих продавцов. А то что у хороших продавцов будет на один хороший отзыв меньше - то есть не большая проблема.

Саме через таку необов'язковість і починаються проблеми на торгових площадках , бо сьогодні відгук не залишили , завтра гроші , потім товар не відправили вчасно і покотилось все до сраки як снігова куля з гори !

Коли є порядок , то треба його підтримувати , якщо в одному місці насрати , то рознесеться по всій хаті !

Ця не обов'язковість тягнеться з совка , якого більшість ненавидить , але якась частина сумує за ним , бо там нічого не було , але це було стабільно , і думати не треба було бо думала за всіх КПСС !/)))

Я ЗА ПОРЯДОК !

П.С Крім прав , ще є і обов'язки !

!


Хайл ЧипМейкер!
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шота трошкі паламалась !/))

Титульна сторінка ''барахолки'' звузилась , а при відкриті лота і і на форумах все добре !

Screenshot_20200126-081035_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без офферов будущее и настоящее борахолки это тупик и деградация.

 

Продает, например, некто товар за 5000.С конца 2017 продает и еще будет столько же продавать.

Но тут вдруг неожидано я кидаю ему благородный солидный оффер на 3500, человек одумался, ударили по десн рукам, Товар закончился.

 

Можно мне за это предложение выдать премиум.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, woodshop сказал:

Без офферов будущее и настоящее борахолки это тупик и деградация.

 

Продает, например, некто товар за 5000.С конца 2017 продает и еще будет столько же продавать.

Но тут вдруг неожидано я кидаю ему благородный солидный оффер на 3500, человек одумался, ударили по десн рукам, Товар закончился.

 

Можно мне за это предложение выдать премиум.

А хіба зараз цього немає !?

Строчите продавцю в лічку , і якщо пройде ваша оферта , то повезло , а якщо ні , то обидвоє залишаєтесь при своїх !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, 032triton сказал:

Строчите продавцю в лічку

торг заборонено, лічка - не борахолка.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, woodshop сказал:

торг заборонено, лічка - не борахолка.

Де Ви прочитали , що в ''лічці'' неможна торгуватись !?

Зі мною покупці торгуються ще до бронювання , і ніхто їм того не може заборонити !

Торгуватись після бронювання , ось це неправильно !

Продавати через особисті повідомлення оминаючи ''барахолку''- ЗАБОРОНЕНО ! ! !

Торгуватись в ''запитаннях по лоту'' теж ЗАБОРОНЕНО ! ! !

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, woodshop написав:

Без офферов будущее и настоящее борахолки это тупик и деградация.

 

Продает, например, некто товар за 5000.С конца 2017 продает и еще будет столько же продавать.

 

 

Так, є таке в комерції - комерційна пропозиція - ОФЕРТА (oferta). Походить від іспанського глагола ofrecer - пропонувати.

Звісно булоб непогано придумати якісь механізм для оферт в барахолці. 

Або нехай би сам продавець вказував в своїх лотах , що він згоден торгуватися.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Я создал тему в Курилке (Разговорах, Куплю, Обменяю/Подарю) но ее нету в анонсе тем форума...

 

Не погорячились с разделом "Куплю"?

Разные курилки/болталки ладно, наxер надо, но в этом разделе вполне профильные темы.

А так как туда заглядывают регулярно только профпродавцы, то... мертві бджоли не гудуть.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Karmadon сказал:

 

Не погорячились с разделом "Куплю"?

Разные курилки/болталки ладно, наxер надо, но в этом разделе вполне профильные темы.

А так как туда заглядывают регулярно только профпродавцы, то... мертві бджоли не гудуть.

Мені теж здається , що теми розділу ''куплю'' мали би виноситись у топ тем !

Бо такі теми створюються для того , щоб швиденько знайти потрібну річ , а приходиться тему нишпорити по ''сусєкам'' !

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎30‎.‎01‎.‎2020 в 15:56, softm сказал:
В ‎30‎.‎01‎.‎2020 в 15:13, Karmadon сказал:

Не погорячились с разделом "Куплю"?

 

ok

@softm Спасибо!

На мой взгляд менялка-отдавалка тоже достойны вернуться в ТОП-лист

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раздел "Разговоры" переименовать в "Подарунки", а все темы оттуда перенести в раздел "Курилка".

Как вариант.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

К сожалению это стало местом для продаж мимо барахолки.

Увы, да!

И спасибо!

Ещё вопрос, а нельзя их разлелить отдам и поменяю?

Отдам как бы благотворительность, вот пусть и будут новые отдам в топе?

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Через те що досить важко ''розшукувати'' серед своїх призупиненних товарів , товари які закінчились , але можуть бути відновленні та підняті у загальному списку ''барахолки'' то, хочу запропонувати зробити для продавців у списку ''всі мої товари'', три ''підгрупи'' товарів :

''ЗАВЕРШЕНІ ТОВАРИ'' 

це товари які по терміну закінчились та потребують відновлення у списку товарів та підняття .

''ПРИЗУПИНЕНІ ТОВАРИ'' 

це товари які завершились через зменшення кількості лотів до ''0'' , і ще чекають поповнення кількості , та відновленню у загальному списку товарів .

''ЗАКРИТІ ТОВАРИ'' 

це товари , які вже не будуть відновлюватись , і підлягають повному видаленню з ''барахолки'' .

Сподіваюсь на розуміння !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку