andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

В 03.02.2020 в 17:02, sadmin сказал:

Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз.

 

Ребята-одмины, я понимаю что вы никому ничего не должны, вас сильно мало, нас сильно много. Тупых вопросов еще больше. Но вам нужна обратная связь или нет? Или тут сплошная анархия? Так о чем это я ? А-а-а, пожелание: не скатывайтесь до слоникового уровня...

По-сути: создал тему с указанием на глюк движка. (Дубляжи в Активности) Который влияет, по моему мнению, на удобство пользование системой. И вроде бы вполне адекватно написал. Ни ответа, ни привета, глюк как был так и остался (никто не требуеют сиюминутного решения), а тему тупо удалили. Написали б: "принято к сведению" или переместили куда нужно, если не там запостил. А так непонятно. То ли что-то не так сделал, толи просто игнор. 

 

Удобство пользования системой - это важный момент. От этого зависит будет пользоваться форум популярностью или скатиться на форум для ограниченного числа лиц. Все делают общее дело. Люди создают контент и отвечают на вопросы. Модераторы следят за порядком, админы отвечают за работу системы. Но связь между ними должна быть...

 

Вот. Вроде понятно написал. Еще раз пробовать не буду. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, sardonyx сказал:

Ребята-одмины, я понимаю что вы никому ничего не должны, вас сильно мало, нас сильно много. Тупых вопросов еще больше. Но вам нужна обратная связь или нет? Или тут сплошная анархия?

Таке враження , що коли включили ''робоЖоріка'' , та коли тему забрали з топа , то цю тему взагалі перестали читати як модератори так і прості учасники форуму , а читають нові пости тільки підписники , яких ''лише'' 50 , і це з 15 -25 тисяч учасників форуму !!!

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Да, Жорик жесть, реально. В лесу встретишь - грибы отдашь.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 032triton сказал:

 а читають нові пости тільки підписники , яких ''лише'' 50 , і це з 15 -25 тисяч учасників форуму !!!

Все потому что один ошибся в мировоззрении своем и народа.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виникла проблема !

Тільки виставив лот ''брусок абразивний'' як на протязі 30 сек з'явився вже ''лєвий'' відгук , до якого я не маю ніякого відношення , і доречі це вже неодноразово відбувається у моїх лотах !

Обіцяли розібратись , але....

 

Screenshot_20200205-191624_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, softm сказал:

 

была ошибка в коде, пофиксил ...

Дякую , але ще би забрати той відгук з того лоту !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm Вродє пропали ''агрєсори'' , але якщо знайду , то напишу !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"1.8 Запрещена реклама любого рода. В том числе запрещена реклама в лотах, - вроде "Смотрите все другие мои лоты" или "подпишитесь на мой профиль"."good.gif.

Как по мне то из подписей стоит убрать ссылки на каналы!

Реклама зло!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Stebium1 сказал:

 

Как по мне то из подписей стоит убрать ссылки на каналы!

Реклама зло!

Як на мене , то я теж так вважаю , що той підпис зовсім не є рекламою !

Якщо вже йти по такому шляху , то треба і нікнейми на фото та в лотах забрати , і взагалі анонімізувати будь що та будь де на форумі та у барахолці , бо нікнейм теж можна визнати рекламою )))

Реклама це коли би було написано , ''купуйте тільки у мене , як у найкращого '' , тим більше , що ті ж самі ''заборонені'' написи майже тиждень були у кожного продавця в лотах , і автором їх була адміністрація !/)))

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎06‎.‎02‎.‎2020 в 13:50, 032triton сказал:

то я теж так вважаю , що той підпис зовсім не є рекламою !

Якщо вже йти по такому шляху , то треба і нікнейми на фото та в лотах забрати , і взагалі анонімізувати будь що та будь де на форумі та у барахолці , бо нікнейм теж можна визнати рекламою )))

Реклама це коли би було написано , ''купуйте тільки у мене , як у найкращого '' , тим більше , що ті ж самі ''заборонені'' написи майже тиждень були у кожного продавця в лотах , і автором їх була адміністрація !/)))

Ну как бы у меня другое мнение и это реклама. Любая информация, которую Вы не ищите специально и не запрашиваете, является рекламой. Хотя и найденная может быть голимой рекламой. Совсем не обязательно говорить, что мы лучшие и нужно покупать только у нас, достаточно просто мелькать перед глазами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще так

pre.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, softm сказал:

Владелец ресурса попросил "забрать это".

 

Все логично, кто платит -тот и музыку заказывает....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вы написали непонятное для меня сообщение. Попробуйте еще раз. И да, Ваше сообщение когда-нибудь прочитают модераторы и может быть ответят. Пока этого не случилось - прочтите ЧЗТВ еще раз. Там несколько страниц. Помощь по командам Жорика: --help
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікава об"ява висить на сайті: "Центровочные твердосплавные сверла ... акция" з таким змістом:

"Дорогие продавцы, поскольку ваши ТС сверла для печатных плат не являются центровочными, а комбинированными твердосплавными (в том числе), и я только что раз пять раз это написал в вопросах разным продавцам, в следующий раз за выставленное ТС сверло для ПП под видом центровочного  я таки уже выдам..."

Виникає декілька запитань: 1. Де акція? ,  2. Що видадуть продавцям таких свердл? 3. Чому саме крайніми виявляються продавці т\с свердл, коли на сайті переодично з"являються лоти з назвами не відповідающими за достовірність, в т.ч невпізнаний товар (хоча і є такий розділ на сайті, але цього товара там ніколи і не було), товар завідомо неправдоподібного походження (китайській вірус тут ні до чого), походження якого можливо встановити навідь тут на сайті через перегляд такого самого товара у інших продавців  і т.д.... Перш за все, це стосується м/ріжучого інструменту. Як бути в даному випадку і яка тут буде акція?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

414 Request-URI Too Large

 

При пакетной обработке 11 лотов (Оплата произведена).

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, softm сказал:

Вопросы? Предложения? Пишите. Нам герои не нужны. Так что погероичнейполаконичней пожалуйста.

 

@Одессит - пятничная тема теперь прямо здесь.

Назагал ніби все добре , ''коллєктівний разум і маразм отдєльних лічностєй'' зробили своє діло , і сайт виглядає і працює так як і мав би , респект і уважуха ''бойцам нєвідімого фронта'' ( адмінам і модерам ) за їх роботу !

Офіційно п'ятий раз, прошу зробити відгук по співпрацям у барахолці , ще до завершення співпраці , бо декого ті відгуки вже ''затрахали , і відітєлі ім нєзачім оставлять слєди на каком то сайтє'' !

Сподіваюсь на розуміння і підтримку !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, softm сказал:

 

И на каком этапе ты это видишь?

Я це бачу у момент коли система ненаполегливо просить залишити коментар про співпрацю !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

. 8
"Товар отправленТовар получил" + "оставить отзыв" + "Сделка завершена"
Завершение сделки покупателем, штатный режим -вручную
Есть также и автоматический режим завершения сделки по таймауту в ** суток.

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, softm сказал:

 

Идея понятна. Будем надеяться она когда-то станет нужна владельцу. "Да Джеймс, это значит нет" (с) Гранд Тур.

@PSK

 

Гаразд , раз так , то може для нагадування про борги по відгуках , збільшити розмір банера-нагадування , хоча б до розмірів нагадування про запитання у товарах , який у мене в смартфоні займає 3/4 розміру екрана , і щоб він відображався на всіх сторінках , які боржник переглядає !?

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

032triton, скажите, Вы торгуете ради отзывов? Я понимаю, что репутация очень важна, но у Вас уже достаточно отзывов. Я раньше на Аукро торговал, тоже переживал начет отзывов, но когда репутация перевалила за 500+ положительных - стало всеравно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Zpmservice сказал:

032triton, скажите, Вы торгуете ради отзывов? Я понимаю, что репутация очень важна, но у Вас уже достаточно отзывов. Я раньше на Аукро торговал, тоже переживал начет отзывов, но когда репутация перевалила за 500+ положительных - стало всеравно.

Якщо є бажання то поясню , мав я колись забаву на одній торговій площадці , заключалась ось у чому , покупець купував у мене досить регулярно , все було чудово , товар його влаштовував , в розмовах все  супер , знижки він отримував від мене теж постійно , але відгуки він не залишав , а я і не наполягав , бо все було чудово, і от одного разу сталась проблема з доставкою , товар пропав у ТК , а так як він просив для здешевлення вартості доставки , вказувати мінімальну страхову вартість відправлення , то при реальній вартості 4 чи 4,5 тис.грн , я вказав 200 грн , і посилка пропала , і він почав від мене вимагати або повернення грошей , або нове відправлення !

Дальший розвиток подій ви розумієте , він по всім ''заборгованим'' відгукам по співпрацях проставив ''не задоволений співпрацею'' , і мене легенько турнули з того сайту !

Тепер я думаю Ви розумієте мої наполягання , бо де гарантія , що я не отримаю такий самий сюрприз і тут !

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

 а так як він просив для здешевлення вартості доставки , вказувати мінімальну страхову вартість відправлення , то при реальній вартості 4 чи 4,5 тис.грн , я вказав 200

А нащо комусь в д... лізти? 

Чувак полегшував свої видатки, його можна зрозуміти. А Вам з того що? Гемор? Ну так Ви самі на це підписались. Може колись будуть інші обставини і знову хтось попаде і пролетить, і що тоді? Знову змінювати робочу систему, бо хтось попав через свою неуважність чи скриті інші мотиви? Голова в кожного на плечах є, тож може нехай вона почне краще працювати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, andrysir1 сказал:

А нащо комусь в д... лізти? 

Чувак полегшував свої видатки, його можна зрозуміти. А Вам з того що? Гемор? Ну так Ви самі на це підписались. Може колись будуть інші обставини і знову хтось попаде і пролетить, і що тоді? Знову змінювати робочу систему, бо хтось попав через свою неуважність чи скриті інші мотиви? Голова в кожного на плечах є, тож може нехай вона почне краще працювати?

Це досвід , і він у кожного свій !

Ми вчимось на помилках , як на своїх , так і на чужих !

Ніщо не говорило що НП загубить відправлення , тим більше що на той момент у мене відправлень бувало по 100-150 на місяць , і ні одне не пропадало , а тут  їх машина перевернулась , і відправлення пропало чи знищилось , а мені виплатили лише 200 грн !

Тому зараз вказую практично повну вартість товару ,  і у дуже виключних випадках відправляю післяплатою , так як теж мав дуже неприємний досвід !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку