softm

Питання щодо сайту / вопросы по сайту

2 995 сообщений в этой теме

1 минуту назад, Y.fowler. сказал:

То взагалі навіщо той розділ, кримінал? Зараз виглядає як дошка об’яв)))

Такая-себе предупреждалка/напоминалка.
А шо не так?

0

Поделиться сообщением

Все ок...

0

Поделиться сообщением

У мене знов лот не піднявся, але то було вчора чи позавчора. 😩

Тобто лот піднімається в топ в моїх лотах, а в загальний топ він не попадає. Але то не так важливо, можливо з часом причина віднайдеться.

А друга моя пропозиція стосується сайту. Оскількі сайт поступово переходить на самоокупність за рахунок продажів в барахолці, варто якось рівень тих продажів збільшувати. Збільшувати треба асортимент, кількість продавців, конкуренцію задля зменьшення цін.

Може варто заради цього відкрити ще одну тему з пропозиціями від користувачів барахолкі. Щоби самі користувачі радили що і як варто змінити.

Одразу вношу свою пропозицію на розглад : може варто щось робити з лотами, що піднімаються 30-40 разів. Вони всім давно вже знайомі але не користуються попитом. Я не пропоную іх обмежувати, але можливо обкладати додатковою платнею, щоби власник якось привабливо іх оформив чи скинув ціну ,  чи вписав графу : "пропонуйте вашу ціну", з метою продажу такого лоту. Тобто щоби в барахолці був якісь рух і ротація пропозицій.

0

Поделиться сообщением

, Саша написав:

У мене знов лот не піднявся, але то було вчора чи позавчора. 😩

Тобто лот піднімається в топ в моїх лотах, а в загальний топ він не попадає. Але то не так важливо, можливо з часом причина віднайдеться.

Можливо, у Вас в особистих налаштуваннях стоїть параметр "Показувати тільки нові", тоді Ви свої старі лоти в загальному топі не бачите,  але ті, в кого такого налаштування нема, бачать ваші підняті лоти в топі. Особисто в мене завжди так було :blush: 

0

Поделиться сообщением

, Maple написав:

Можливо, у Вас в особистих налаштуваннях стоїть параметр "Показувати тільки нові", тоді Ви свої старі лоти в загальному топі не бачите,  але ті, в кого такого налаштування нема, бачать ваші підняті лоти в топі. Особисто в мене завжди так було :blush: 

Мова не зовсім про бачити чи ні давні лоти. Я хотів звернути увагу на те, що давні лоти займають місце на сервері і таким чином збільшують платню за хостінг. 

0

Поделиться сообщением

51 минуту назад, Саша сказал:

А друга моя пропозиція стосується сайту. Оскількі сайт поступово переходить на самоокупність за рахунок продажів в барахолці, варто якось рівень тих продажів збільшувати. Збільшувати треба асортимент, кількість продавців, конкуренцію задля зменьшення цін.

Може варто заради цього відкрити ще одну тему з пропозиціями від користувачів барахолкі. Щоби самі користувачі радили що і як варто змінити.

Одразу вношу свою пропозицію на розглад : може варто щось робити з лотами, що піднімаються 30-40 разів. Вони всім давно вже знайомі але не користуються попитом. Я не пропоную іх обмежувати, але можливо обкладати додатковою платнею, щоби власник якось привабливо іх оформив чи скинув ціну ,  чи вписав графу : "пропонуйте вашу ціну", з метою продажу такого лоту. Тобто щоби в барахолці був якісь рух і ротація пропозицій.

це все від лукавого... в першу чергу відвідуваність сайту. чим більше зайшло тим більше потенційних клієнтів/форумчан .. і непотрібно ніяких танців з бубнами, ринок сам себе відрегулює... Можна почати з реклами в тих ж соц мережах .. , для початку 20-30 дол в місяць з можливістю відсортувати по віку ,по статі.. потенційну аудиторію.. Буде висока відвідуваність сайту виникне інтерес з боку потенційних рекламодавців тут на сайті.. та і сам сайт буде поповнюватись новими темами.. 

1

Поделиться сообщением

42 минуты назад, Саша сказал:

Мова не зовсім про бачити чи ні давні лоти. Я хотів звернути увагу на те, що давні лоти займають місце на сервері і таким чином збільшують платню за хостінг. 

Деколи достатньо по новому перевиставити/переоформити древній лот , з двома-трьома десятків підйомів , і клієнти його вже по іншому оцінюють для себе !

0

Поделиться сообщением

2 часа назад, Саша сказал:

Одразу вношу свою пропозицію на розглад : може варто щось робити з лотами, що піднімаються 30-40 разів. Вони всім давно вже знайомі але не користуються попитом. Я не пропоную іх обмежувати, але можливо обкладати додатковою платнею, щоби власник якось привабливо іх оформив чи скинув ціну ,  чи вписав графу : "пропонуйте вашу ціну", з метою продажу такого лоту. 

Скажу на своем примере.Покупатель,который заинтересован в покупке лота,если спрашивает у меня возможность скидки,зачастую ее получает.И вот есть к примеру у меня пара лотов,которые в избранном у 12-19человек.И это не первый месяц они висят,эти лоты.Если бы кто то захотел купить,то наверняка спросил бы в личке о возможности скидок?И наверняка,я бы подвинулся по цене,в разумных пределах.Но лоты продолжаю поднимать каждый месяц,в избранном они примерно у того же количества людей,а никто не покупает....

0

Поделиться сообщением

3 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Покупатель,который заинтересован в покупке лота,если спрашивает у меня возможность скидки,зачастую ее получает.И вот есть к примеру у меня пара лотов,которые в избранном у 12-19человек.И это не первый месяц они висят,эти лоты.Если бы кто то захотел купить,то наверняка спросил бы в личке о возможности скидок?И наверняка,я бы подвинулся по цене,в разумных пределах.Но лоты продолжаю поднимать каждый месяц,в избранном они примерно у того же количества людей,а никто не покупает....

Николай, поверьте мне на слово, не все умеют торговаться, это раз, второе, это своего рода аукцион на предмет не первой необходимости. Скорее всего у этих людей в избранном могут быть подобные лоты от других продавцов, вот и ждут, кто первым сбросит цену. А может просто копят деньги или забыли.

3

Поделиться сообщением

@Stebium1 ну да. Согласен. У меня в "избранном" под сотню товаров. Но это "избранное" больше как напоминание о том, что мне может понадобится. Или не может...  

3

Поделиться сообщением

5 минут назад, Одессит сказал:

@Stebium1 ну да. Согласен. У меня в "избранном" под сотню товаров. Но это "избранное" больше как напоминание о том, что мне может понадобится. Или не может...  

Да,я согласен,что и для меня избранное-это и напоминалка в том числе,помимо всего прочего.

19 минут назад, Stebium1 сказал:

Николай, поверьте мне на слово, не все умеют торговаться, это раз, второе, это своего рода аукцион на предмет не первой необходимости. Скорее всего у этих людей в избранном могут быть подобные лоты от других продавцов, вот и ждут, кто первым сбросит цену. А может просто копят деньги или забыли.

Та я тоже особо не умею торговаться...Да,в избранном у себя постепенно кое что удаляю,кое что покупаю,особенно,стараюсь мелочевку брать у одного продавца-дабы не платить лишний раз за доставку. просто озвучил на своем примере,как это я вижу.

0

Поделиться сообщением

3 часа назад, Саша сказал:

У мене знов лот не піднявся, але то було вчора чи позавчора

рекомендую выключить все режимы (слева), тогда на вчера на 10:40 барахолка выглядит вот так:

Screenshot_2.jpg

сейчас лот в районе 20-й страницы...

И цену за поднятие лота - не вопрос ввести.

И вопрос - а во сколько вы цените свое время по вводу нового лота?

0

Поделиться сообщением

, softm написав:

рекомендую выключить все режимы (слева), тогда на вчера на 10:40 барахолка выглядит 

И вопрос - а во сколько вы цените свое время по вводу нового лота?

Дякую.

Ви маєте на увазі, що застарілі лоти будуть заново оформлювати щоби не платити? Так, це буде.

І ще таке питання- а вузьконаправлену рекламу барахолкі  силами наших форумчан провести можна? Ось, дуже мені подобаються харківські продавці. Ціни у них помірні, якість добра але іх обмаль у нас. 

Така думка в мене виникла. Якби харків'яни роздали надруковану на принтері рекламу продавцям на ринку Барабашово чи подібних у Харкові. Звісно таким продавцям які відповідають критеріям  нашої барахолкі. 

І ще одна ідея. Нехай би була можливість для продавця покласти сплату комісії на покупця.  Бо комісія відлякала деяких продавців. Може повернуться під комісію з покупця?

0

Поделиться сообщением

7 минут назад, Саша сказал:

І ще одна ідея. Нехай би була можливість для продавця покласти сплату комісії на покупця.  Бо комісія відлякала деяких продавців. Може повернуться під комісію з покупця?

Простите, но это вытяжка из Armorácia rusticána, комиссия и так на покупателях. Некоторые продавцы в связи с комиссией в 2% подняли цены куда на больше.

0

Поделиться сообщением

Конечно было бы неплохо. Ведь это кардинально расширяет рынок сбыта и им и нам.

28 минут назад, Саша сказал:

По сути это комиссия с покупателей и есть. и ее надо включать в цену. Вы ведь комиссию банка, которая такая же, включаете куда-то?

28 минут назад, Саша сказал:

Ви маєте на увазі, що застарілі лоти будуть заново оформлювати щоби не платити? Так, це буде.

Ну да, поэтому цена должна быть сопоставима.

0

Поделиться сообщением

У мене в ізбранному майже 300 товарів. Частину з них тримаю там в якості закладок, щоб не шукать коли буде треба. Іншу частину купив би, якби було дешевше ( торгуватись не хочу). Як варіант для продавців: може було б непогано влаштовувати аукціон. Скинути на товар ціну до мінімально можливої і тим,  у кого цей товар в ізбранному розіслати повідомлення про аукціон на данний товар.

1

Поделиться сообщением

І ще одна ідея. Нехай би була кніпочка "зписати з мого балансу" для невеличкіх комісій у 1.5,  2, 3 ... гривень. Так воно виходе логічно: забросив собі на баланс 50 або 100 гривень і далі просто списуемо з цього балансу.

, Stebium1 написав:

Простите, но это вытяжка из Armorácia rusticána, комиссия и так на покупателях. Некоторые продавцы в связи с комиссией в 2% подняли цены куда на больше.

Не всі так вчинили, я такого не робив.

1

Поделиться сообщением

Идея неплохая. между прочим.

За

Решает проблему баланса на покупателях

дает покупателям, оплатить комиссию за продавцов, которые ему импонируют.

принесет профит в виде симметричности обязательств?

против

Покупатель таки итак за все платит

Дешевые лоты и так имеют мелкую комиссию.

сложность - надо доделать очень многие места системы.

профит системе это не принесет.

Усложнит систему - она и так уже сложная

0

Поделиться сообщением

16 минут назад, Саша сказал:

.

Не всі так вчинили, я такого не робив.

По этой причине и написал НЕКОТОРЫЕ, но все включают в цену свой интерес.

И как мне кааца, но могу и ошибиться, он куда больше 2%.

0

Поделиться сообщением

18 минут назад, Stebium1 сказал:

По этой причине и написал НЕКОТОРЫЕ, но все включают в цену свой интерес.

И как мне кааца, но могу и ошибиться, он куда больше 2%.

Можно и не поднимать цену.

Просто забрать товары с более дешевой ценой

:59e4e99ab3463_ninjatekos:

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу