Iron333

В чем различие алмазных кругов Львовского и Полтавского завода?

24 повідомлення у цій темі

Добрый вечер.  Решил заменить круг на заточном автомате. 125 чашка 125\160. Поискал, в продаже круги Львовского завода и Полтавского. На вид одинаковые а по цене отличаются в среднем грн на 200. Львовского дешевле. В чем разница то?  Они, что хуже?  У кого нить есть опыт? :)

Размеры и связки одинаковые... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може концентрація алмазів різна? Зі свого досвіду можу сказати що алмазні інструмети Львівського заводу , якими я користувався, мені не сподобалися. Колись користувався алмазними шарошками, так вони ніяк не брали матеріал і связка сипалася.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну десь так і думав.... Завтра заїду до представників Полтавського заводу і візьму. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львовского завода уже давно нет. Много лет ребята во Львове делают круги и чашки, в которых алмаза очень мало, потому они и "зализывают", а люди "грешат" на неправильно подобранное зерно... В полтавских коробках тоже появились подделки.. Так что верно, лучше брать у официальных представителей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо будете брати то звеніть увагу на процентне відношення алмазу і звязки. Чим більше алмазу тим твердіший матеріал швидше обробляється. Беріть Полтавські алмази дуже хороші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гелен написав:

Львовского завода уже давно нет. Много лет ребята во Львове делают круги и чашки, в которых алмаза очень мало, потому они и "зализывают", а люди "грешат" на неправильно подобранное зерно... В полтавских коробках тоже появились подделки.. Так что верно, лучше брать у официальных представителей.

Ну на рахунок ''очень мало алмаза'' то трошки не так , діамантів туди ''сиплють'' нормально по вазі , а от був час коли матеріал брали де попало , і в результаті отримували його пересортиці та невідповідність по розміру зерна та по номенклатурі/марці зерна , а так як своїх сит не мають , то довіряли на слово постачальникам !

Зараз матеріал отримують , від постачальників , з гарантованою якістю , тому круги зараз не гірші за ''совітські'' !

А от ''полтава'' вже теж гонить брак , бо я мав проблеми з їхніми кругами , і в результаті отримав ''возврат'' з Сербії , де круги з вмістом діамантів 150% , не дотягнули до 60 % реального вмісту !

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Это официальный представитель продал такое???

До ''офіційних представників'' клієнт ще не доріс з цінами , але круги були класу ''EXPERT'' , повезло що взяв лише по 2 круги ∅150 з різним ''зерном'' , но вльот вийшов не веселим !

Взамін дав львівські , то люди залишились задоволеними !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

До ''офіційних представників'' клієнт ще не доріс з цінами , але круги були класу ''EXPERT'' , повезло що взяв лише по 2 круги ∅150 з різним ''зерном'' , но вльот вийшов не веселим !

Взамін дав львівські , то люди залишились задоволеними !

За Полтавою теж став помічати незрозумілі недолікі.

Хотів спитати, а де можна поцікавитись львівським кругами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

За Полтавою теж став помічати незрозумілі недолікі.

Хотів спитати, а де можна поцікавитись львівським кругами?

Нажаль так сталось , що у Львові вже немає заводу , частину обладнання вивезли до Вінниці , а територію заводу вже нібито продали !

Зараз круги робить ''кооператив'' , я їх використвую сам і продаю , то ніби нарікань немає . 

Час від часу , попадаються ще радянські залишки , але це вже рідкість .

Багато  львівських кругів привозили з Прибалтики , куди їх вивозили на переробку ( деякі круги мали великий вміст палладію !)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Полтаве вроде бы как и "кооператив" уже давно закрылся)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я брал Полтавский круг, у нас в Барахолке.

Вроде режет. Но сравнить не с чем.

IMG_20200121_064307.jpg

Змінено користувачем Marafon333
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это и есть кооперативное изделие.

Не путать с заводом в Полтаве, что на весь мир изделия выпускал https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Полтавский_завод_искусственных_алмазов_и_алмазного_инструмента

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Возможно я не прав, но это изделие из Поднебесной на заказ "кооператива" .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в одном из цехов завода был кооператив до 12 года и тот закрылся. Возможно и не прав. Надо у Полтавчан спросить они точно должны знать)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, 032triton сказал:

Багато  львівських кругів привозили з Прибалтики , куди їх вивозили на переробку ( деякі круги мали великий вміст палладію !)

 

А звідки і нащо в кругах палладій?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, softm сказал:

:):) Как нащо, чтобы его оттуда добывать и продавать :) 

 Да то я понял. Меня больше интересует - как он туда попал)) Впервые слышу про палладий в алмазных кругах. Может и я со своих кругов палладия наковыряю)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, IvanR написав:

 

А звідки і нащо в кругах палладій?

Для підвищення стійкості та продуктивності інструменту , покриттям кристалів металом добиваються кращої якості ''прикріплення'' діамантів  , і палладій найдорожчий і найрідкісніший з них , бо були ще прсріблені і ще були покриті нікелем !

Вміст дуже конкретний , і перевищував по вазі вміст діамантів !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь полтавськими кругом та чашкою,якістю роботи задоволений. О львівських і не чув ніколи:)

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этот завод точно работает https://www.diamondtools.poltava.ua/ (директор живет рядом через 10 домов), но с их продукцией как то не сталкивался, а может и сталкивался но не предал значению о производителю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кому сильно интересно почитать про Завод, зайдите на сайт: https://pdt.tools/

Это завод, а в Терешках  кооператив.

На фото - оригинальная упаковка.

Сам лично ездил, общался в отделе сбыта.

чашка.jpg

Змінено користувачем Кулибкин
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки купил сегодня чашку. Полтавской не было в наличии нужной зернистости. Пришлось брать львовскую чашку... 160\125 125мм... Поставил на заточной. Заточил за день матриц 30 к ТРАМПФУ.  Я доволен результатом. Круг не бьет. чистота хорошая. Согласно режимам резания на данную зернистость 2 сотки на проход под сож снимает. Да и на взгляд чашка сделана хорошо. Связка бекелит. Завтра возьму вторую про запас.  Цена - скромные 350 грн налом.

Змінено користувачем Iron333
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку