Y.fowler.

Отакий слоник...

13 повідомлень у цій темі

Німці, вони й в Африці німці...

Слоник, ой, столик, з комплектного устаткування рухли фув 250 в мить з 675-го робить якогось 6р))) Правда, мого діда нагнув на 0,1 на 200мм, але то вписалося в технічне завдання.

Рекомендую для схожих цілей дивитись на столи з заточувальних.

631D08D9-21BB-4EAA-B9C3-3946A02CC2BA.jpeg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ам.. круто, але мене більше цікавить, на станку типу розміру 675 стіл, який би можна було повісити нижче для збільшення висоти при розточуванні. Якщо у вас або в когось є приклад подібної конструкції стола з елементів УСП чи переробка штатного стола, то я буду дуже вдячний за фото або ідею.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На жаль такого досвіду нема.

675 то для мазохістів, постійна  боротьба за міліметри..,не уявляю як з тими нгф живуть)))

... Сам виріб - ложе для F-class, там стріляють з 308 на 1км (800-1000 ярдів) в «чашку». Завдання обробити три площини з однієї установки й ще купа дрібниць, спиціфічних...

DD1EBEE4-0471-4ACA-97DB-BEA6277BEEEB.jpeg

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, AStorm сказал:

Ам.. круто, але мене більше цікавить, на станку типу розміру 675 стіл, який би можна було повісити нижче для збільшення висоти при розточуванні. Якщо у вас або в когось є приклад подібної конструкції стола з елементів УСП чи переробка штатного стола, то я буду дуже вдячний за фото або ідею.

 

IMG_20210416_003329.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Константин Е сказал:

 

IMG_20210416_003329.jpg

При даній конструкції можна виграти плюс мінус 5 см,а для розточки хотілось би стіл на рівні нижнього краю вертикального столу, тоді висоти буде достатньо для борштанги + висота середньої деталі.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Y.fowler. сказал:

 

... Сам виріб - ложе для F-class, там стріляють з 308 на 1км (800-1000 ярдів) в «чашку».

"Нифига не понял, но оочень интересно" :)

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, AStorm сказал:

При даній конструкції можна виграти плюс мінус 5 см,а для розточки хотілось би стіл на рівні нижнього краю вертикального столу, тоді висоти буде достатньо для борштанги + висота середньої деталі.  

Можно перевернуть угловой стол, изготовить новый разумеется, с такой возможностью установки. Это добавит ещё 10см к тому результату что уже получен. Но, проще приобрести соответствующий станок, если преобладают работы с габаритами "не по зубам" для 675. Если таких работ мало, то проще отказаться от них.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, AStorm сказал:

"Нифига не понял, но оочень интересно" :)

В армії завжди так нічого не зрозуміло, але усе правильно. Зроблю фото свого столика, при нагоді , тоді покажу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Константин Е сказал:

Но, проще приобрести соответствующий станок, если преобладают работы с габаритами "не по зубам" для 675. Если таких работ мало, то проще отказаться от них.

 Верстат більше для хоббі, ніж для роботи. Хочеться вичавити з його можливостей максимум, а не купляти, скажімо розточного, який буде потрібен раз на рік.

 Думка про столик з елементів УСП гуляє в мене в голові вже певно рік. В принципі складного в ній нічого немає: УСП12 плита 360х360, два кутових кронштейна і пара болтів.

 Зараз підвернулась тема про розширення функціоналу стола і я подумав, що хтось вже мабуть таке робив, ось і запитався

Змінено користувачем AStorm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Зроблю фото свого столика, при нагоді , тоді покажу.

Був би вдячний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Y.fowler. сказал:

Слоник, ой, столик, з комплектного устаткування рухли фув 250 

А який його розмір ? в мене є щось схоже розмір 760х280х40

01.jpg

02.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

990х140х55

В його ще є поворотна вісь, щоб виставляти під кутом, якщо ставити вдовж на 675 потрібно робити отвір в столі, або ж випресовувати вісь. Вдовж ставити ще недоводилось. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

8CA0E497-B2BF-4D29-A9CA-23D2ED05183B.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку