vitalik

Чи є робота на ЧПУ фрезер ?

19 повідомлень у цій темі

Хочу запитати на скільки сьогодні є попит на чпу фрезерні роботи ? Чи вартує звязуватись із чпу станками  ?

Я розумію що однозначної відповіді немає , але взагальному цікавить ситуація по Україні , 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Дайте вводные.

скажу просто в двох слова  , є можливість взяти чпу фрезер , 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vitalik написав:

скажу просто в двох слова  , є можливість взяти чпу фрезер , 

Якщо буде лишній чпу фрезер, не відмовлюся.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну если обращаешься к любым чпу-шникам и тебе говорят срок месяц, то наверное есть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос великолепный!)))

Есть кому на нём работать?

Очень уверен, что работы как воды в море, вот только "выгодной" сильно меньше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, vitalik написав:

Хочу запитати на скільки сьогодні є попит на чпу фрезерні роботи ?

Я думаю, як із усім в Україні, тут у значній мірі ідеться про "ім'я", напрацьовану базу клієнтів і "сарафанне радіо". Якщо цього немає - поріг входу може бути доволі високим. Адже саме поняття "ЧПУ" автоматично означає роботу з відносно серйозними замовниками, об'ємами і сумами. А люди мислять шаблонно і йдуть по протореному шляху найменшого опору. "Якщо продати авто - то РІА". І хоч ти все місто завішай рекламою "Машини продають на RST", а вони далі за звичкою будуть валити на РІА.

 

А коротка відповідь на ваше питання: ТАК, звісно попит на такі роботи є :)

Я чув про контору яка жене партії на десятки тисяч (ні, НЕ гривень) на закордон, і ще й перебирає замовленнями, це - візьму, а це - не візьму!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Активировал свое объявление ради интереса на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), за два дня 12 звонков, из присланных чертежей двое на мелкосерийку, да не показатель, но спрос есть....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, ZkostyaZ написав:

вот только "выгодной" сильно меньше.

Істина десь тут.По токарці майже всі хто дзвонять це люди що знають про гідропатрони,режими,вид пластинок і т.д.Напевно це такі ж чпушники які ЧОГОСЬ не хочуть робити цього замовлення а хочуть піти по шляху найменьшого опору,не робити але щось заробити.Звичайно що вони досвіду мають більше, і по ескізу вони скоріше уявляють сенс виготовлення взагалі.Також таким видом субпідряду промишляють дрібні цеховики які самі чпу не мають але своїм замовниам щебечуть що мають.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Похоже поле обработки и количество осей никого не интересует))

Для какого сегмента фрезер: реклама, мебель, машиностроение...? Бо вам сейчас насоветуют и будут правы, а у вас может фрезер под стоматологию заточен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.04.2021 в 08:57, softm сказал:

@Blitzen А сколько из них уже предоплатили?

Как показывает практика, примерно половина, но объявление выставил ради интереса, целью брать заказа небыло, т.к забит на пару месяцев в перед.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Blitzen сказал:

забит на пару месяцев в перед.

Картинка приблизно вірна. Там де я базуюся є ще декілька фірм. Серед них є і з ЧПУ. Вони усі завалені роботою, і коли мені щось потрібно штучне, але щоб на ЧПУ зробили, то я не можу втовпитися. Та й на інших , куди звертаюся, така ж  акварелька .

Кажуть, що беруть тільки серію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В домашней мастерской хорошо иметь хотя бы один ЧПУ станок, часто выручает даже на разовых заказах, если какой брать то лучше на танкетках или рельсы если заниматься серийкой 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 17.04.2021 в 23:59, ttnd3d сказал:

Якщо буде лишній чпу фрезер, не відмовлюся.

Могу продать свой

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Влад9891 сказал:

Могу продать свой

т.е. работа на ЧПУ есть, а продать ЧПУ станок возможности нет... что-то тут не так :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, 4uk сказал:

т.е. работа на ЧПУ есть, а продать ЧПУ станок возможности нет... что-то тут не так :$

Работы очень мало. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, 4uk написав:

т.е. работа на ЧПУ есть, а продать ЧПУ станок возможности нет... что-то тут не так :$

Багато людей вважають що мати роботу і мати достойну винагороду,тобто гроші,це те саме..Розчарую,це давно не те саме.Ящо хтось думає що він купить верстат і буде собі заробляти то його чекакає "нєжданчик".Станок купляється під відпрацьований виріб який має стабільний збут.Але якщо є гроші і ресурси для дальнійшого існування то чому ні,чпу це захоплююча штука..можна здобути ще одну професію а потім поїхати працювати на пана скажем в Чехію,там хороші оператори на вагу золота,правда платити багато не хочуть:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работа на ЧПУ фрезер есть всегда, только  стоимость обработки и точность станка играет большую роль 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку