vitalik

Строгач 7б35

34 повідомлення у цій темі

Їздив дивитись поперечно строгальний станок , оприділив його як 7б35 (всі бірки замальовані). Включав, робочий , стіл з однієї сторони в жахливому стані .

Суть питання : чи розвиртається в даній моделі стіл під 90 градусів щоб можна було його самостійно прострогати ?

20210422_121511.jpg

20210422_121524.jpg

20210422_121533.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в этом станке стол не поворачивается, а поворачивается резцедержатель

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Верхнюю часть прострогаете и будет Вам счастье) Если не дорого берите и не парьтесь за плохие боковые стороны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виникло ще одне питання :

Станок залитий в бетон , на скільки важко буде його відбити ? , хто проходив таку процедуру ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Насколько сложно отбить бетон - это измеряется по сути одним фактором - цена на станок уже сформулирована или его ещё будут взвешивать.

А если серьезно - все сильно относительно. Я как- то хотел почистить подошву 2г125(думал в центре остался песок от опоки). Упёрся в перфоратор - а оно не идёт, вовремя ещё сообразил, что это не песок, а часть бака сож))))

Лучше взять весь инструмент что имеется, а там видно будет.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все , станок переїхав до мене , далі буду розбирати і чистити 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20210427_203430.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю с приобретением!

Бетон поддался сразу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, ZkostyaZ написав:

Поздравляю с приобретением!

Бетон поддался сразу?

З бетоном пішло відносно не важко .

В процесі розборки виявив декілька проблем які пропустив при огляді 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vitalik ну, при осмотре всего не увидеть.

По фото заметил, что нет упора(с длинным скосом) для наезда кулачка автоподачи салозок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За 15 років користування жодного разу бокові сторони не були задіяні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

відсутній упор я помітив , а от відломаний кусок ластохвоста різцетримача виявив вже в процесі розборки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20210429_211137.jpg

20210429_211130.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это печально. Но, думаю, можно +- быстро найти нужные детали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розгляну варіанти , якщо є на продаж такі запчастини

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов на дні маслобака , не розумію де вона там могла стояти ? чи можливо шо вона не від того станка ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20210430_210133.jpg

20210430_210111.jpg

20210430_210127.jpg

20210430_210119.jpg

 

 

 

додам шо різьба двохзахідна

 

 

 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вроде винт поперечной подачи двухзаходный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може трохи не по темі , але можна запитання : - а яка взагалі цінність подібних строгачів? Яку унікальність він має в порівнянні з фрезером? Ну паз під шпонку зрозуміло що можна набити , а що ще? Був на металлоприйомці там стоїть подібний, може старіший, і ніхто його не бере, наче комплектний.

20210420_172435.jpg

20210420_172912.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Brovar на Ваш вопрос очень хорошо  на своём канале отвечает МВ (если не путаю Михаил Владимирович).

А по факту на серийных производствах в СССР от них избавлялись в сторону малой производительности. А в частной мастерской он совсем не лишний.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Brovar сказал:

а яка взагалі цінність подібних строгачів?

Все, що нижче 7307 (Г, ГТ), 7Е35, 7305 (Т) -- металобрухт для ентузіастів, фрезер аж ніяк не можна порівнювати зі строгачем.

7Б35 нормальний (на початок 1970х) строгач, але треба стояти поряд та подавати стіл вручну, при цьому я в курсі, що є автоподача суппорта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Brovar написав:

ніхто його не бере

Прийму участь  в обговоренні... В темі про майстерню Дениса Берегового вже описав переваги строгального, коротко повторюсь... Це не повна альтернатива фрезерному, це цого майже альтернатива і хороший помічник. Може й не такий швидкий, як фрезерний. але якщо не вдавати з себе Стаханова, то це не критично. Спробуйте на фрезерному обробити ( обдерти) поверхню після газового різака. А потім заточити фрезу по всіх потрібних поверхнях ( ціна цієї роботи, якщо немає свого універсально- заточного мабуть не порадує) або змінити пластини, що також не дуже дешево, навіть якщо пластини повернути на одну позицію. Строгаль же дозволяє зробити це одним різцем, у мене наприклад напаяним будь з чого та заправленим на точилі. Скололо- заправимо ( хоча сколів, як не дивно, практично немає, одним різцем можна обдерти дуже багато) ще раз, з фрезою таке не пройде. Дешеві розхідники- також не мало... Робота по площинах, у фрези багато поштовхів за рахунок обертів та врізання, у стогального лише один, при вході різця в матеріал, зусилля розподіляються по різному, тонші заготовки простіше обробити. Ну і залежить від специфіки майстерні... Маю і фрезерний і строгальний, при можливості використаю строгаль, спокійніший він, та й можна зайнятися іншими справами, поки він працює, від фрезерного просто так не відійдеш... Я брав його просто під роботу, одне замовлення, але воно не спрацювало. Але не шкодую ні разу, на цю машину в мене робота є.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Brovar сказал:

Може трохи не по темі , але можна запитання : - а яка взагалі цінність подібних строгачів? Яку унікальність він має в порівнянні з фрезером? Ну паз під шпонку зрозуміло що можна набити , а що ще? Був на металлоприйомці там стоїть подібний, може старіший, і ніхто його не бере, наче комплектний.

20210420_172435.jpg

20210420_172912.jpg

Я за нього пропонував 400$. Але продаван не зовсім адекватний. І це було в 2019. Назва його Klopp. 

Змінено користувачем Сергей1986
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, toolmaker написав:

Все, що нижче 7307 (Г, ГТ), 7Е35, 7305 (Т) -- металобрухт для ентузіастів, фрезер аж ніяк не можна порівнювати зі строгачем.

7Б35 нормальний (на початок 1970х) строгач, але треба стояти поряд та подавати стіл вручну, при цьому я в курсі, що є автоподача суппорта.

Вибачте, але трохи не згоден. Маю ОД61-7, теж що і 7307гт, тільки стіл специфічний, подати плавно повзун до якоїсь точки- цікаве заняття, кнопка підгонки поштовхами на станку є, але плавним це не назвеш, або "вкл", або "викл"... Не пробував працювати на старих станках, але думаю, що фрикціон був би не зайвим у плані точної підгонки... Мені наприклад це було потрібне при обробці площин кареток та суппортів токарного, коли замість різця стоїть індикатор і потрібно його поставити над базовою площиною, щоб обкатати деталь. З тією кнопкою або недоліт, або переліт, поки втрапиш. Але це тільки моя думка по такій роботі, електромагнітні муфти звичайно річ не погана...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, стани сказал:

подати плавно повзун до якоїсь точки

Спробуйте плавно та точно подати супорт на 7Б35.

 

Вважаю ідеальним строгачем свій 7307 або його (у зворотну сторону) закордонні аналоги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку