Одессит

А поговорим за Covid-19...

192 повідомлення у цій темі

Кошеня не пройшло еволюційний процес, родилось в високій зоні ризику. У людей ці щеплення взагалі нівелюють його. Тісно…

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Я про відсоток смертності серед усіх хворих

Є певні категорії хворих, які переносять COVID досить важко і потребують обов'язкового стаціонарного лікування. В моєму колі спілкування (колектив ~500 осіб) таких можу пригадати близько 20. 4-5 осіб з них провели на ШВЛ близько 2-3 тижнів. Два з них не змогли відновитися на протязі півроку. Ще двоє померли в лікарні, один - вдома. Це все трапилося на протязі 3-4 діб.

До чого я веду. Усі ці люди вимагали невідкладної уваги медиків, чим збільшували навантаження на медичні структури в цілому і позбавляють людей, що не хворіють на COVID можливості отримати лікування. В деяких випадках це призводить до вельми серйозних наслідків.

Особисто моєї сім'ї це стосується тим, що дружина не отримала можливості провести планову артроскопію коліна і зараз має ускладнення, яке вже виливається в значне погіршення якості життя.

Змінено користувачем Zalizovskiy
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

Але в одних випадках ви нехтуєте цими імовірними загрозами, а в інших - надзвичайно прискіпливо ставитеся до них. В чому різниця?

В одних случаях я не могу избежать действия и как результат выхожу на улицу, Во втором могу.  И в первом и во втором я подхожу к вопросу осмысленно, вот и всё.

 

14 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

Не зрозумів про що йдеться

Про то что учёные создавшие Модерну сами не знают что да как, таких вакцин ещё не было, построенных по такой технологии, а может Файзер (устал, могу путать)

А Астрозенеку нужно вводить предварительно отсосав жидкость из мышечной ткани, иначе тромбоз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Суть не в левых или правых вакцинах, суть в том, что вакцины прошли полную проверку. И вакцины применялись от болезней приносящих смерть или тяжёлую инвалидность с вероятностью более 10%

Дефтерия, оспа, ДЦП. При этом не прививались люди с противопоказаниями. И государство при несчатных случаях, хоть как, но поддерживало пострадавших.

 

 

 

 

Степан , от ти чув при СеРиСеРи що хтось десь ґиґнув від ОБОВ'ЯЗКОВОЇ !!! вакцинації  та ще й отримав компенсацію !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А Астрозенеку нужно вводить предварительно отсосав жидкость из мышечной ткани, иначе тромбоз.

Ви були свідком вакцинування вакциною Oxford/AstraZeneca?

 

, Stebium1 написав:

Про то что учёные создавшие Модерну сами не знают что да как, таких вакцин ещё не было,

Comirnaty та Moderna одного типу - мРНК. Цього типу вакцини почали розроблятися в 90-х роках минулого сторіччя і зараз серійно випускаються багатьма виробниками. Приклад типових РНК-вакцині - протигрипозні, проти цитомегаловірусу, Зіка і т.д. Тобто цей тип відносно новий (Пастер ними точно не користувався), але і з вашим твердженням я не погоджуся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton А ви багато чули, в реальному часі, що там в есесер було того, що не повинні були чути звичайні пролетарії?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Усі ці люди вимагали невідкладної уваги медиків, чим збільшували навантаження на медичні структури в цілому і позбавляють людей, що не хворіють на COVID можливості отримати лікування. В деяких випадках це призводить до вельми серйозних наслідків.

Особисто моєї сім'ї це стосується тим, що дружина не отримала можливості провести планову артроскопію коліна і зараз має ускладнення,

Очень печальная ситуация с вашей женой, сочуствую! Но скажите каким боком ортопед к инфекционному отделению? Ни какимм. Просто опять вылазит недальновидность и халатность наших чиновников.

У нас была больница, 120 лет была, а уже неделю нет, реформа. Более 30т человек должны ездить хз куда.

14 минуты назад, 032triton сказал:

Степан , от ти чув при СеРиСеРи що хтось десь ґиґнув від ОБОВ'ЯЗКОВОЇ !!! вакцинації  та ще й отримав компенсацію !?

Даже знаю инвалида детства, после прививки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

каким боком ортопед к инфекционному отделению

Ортопедичний стаціонар було передано під інфекційку для утримання ковідних хворих.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Ви були свідком вакцинування вакциною

Я по этой причине и спросил тех кто прививался, что делали во время прививки.

1 минуту назад, Zalizovskiy сказал:

Ортопедичний стаціонар було передано під інфекційку для утримання ковідних хворих.

А куда делись деньги на постройку Ковид-госпиталей из фонда не задавались вопросом?

И где обещанные модульные госпиталя?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Я по этой причине и спросил тех кто прививался, что делали во время прививки

Вакцина Oxford/AstraZeneca не вимагає "предварительно отсосав жидкость из мышечной ткани". Я подібних процедур не спостерігав ні під час введення, і не читав про них у інструкції до препарату. Переноситься вона досить легко навіть людьми із досить серйозними хронічними хворобами на зразок діабету чи серцевої недостатності. Діабет у моєї мами, проблеми із серцем - у одного із операторі мого підрозділу. В останньому випадку щеплення робилося в умовах стаціонару.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Вакцина Oxford/AstraZeneca не вимагає "предварительно отсосав жидкость из мышечной ткани". Я подібних процедур не спостерігав ні під час введення, і не читав про них у інструкції до препарату

Давно читали? Хотя может у нас и не пишут, но вот по миру прошёл ряд смертей от тромбоза, провели исследования и опубликовали рекомендации. Наталкивался примерно месяца полтора - два назад.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Давно читали?

27.08.2021

 

, Stebium1 написав:

но вот по миру прошёл ряд смертей от тромбоза, провели исследования и опубликовали рекомендации

А можна посилання?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.theguardian.com/australia-news/2021/apr/15/authorities-investigate-death-of-nsw-woman-who-developed-blood-clots-after-covid-vaccination

Порядку 4 чоловік на мільйон. Із них 1 скоріш за все буде летальним при умові вікової категорії 50+.

Як про мене, це допустимий ризик, якщо врахувати середню смертність від COVID (https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

@032triton А ви багато чули, в реальному часі, що там в есесер було того, що не повинні були чути звичайні пролетарії?

У мене дружина працює в департаменті охорони здоров'я ще з радянських часів , і мене тоді дивувало , от нахєра у них сидить особіст , а напевно щоб пересічний громадянин ''країни рад'' не знав скільки дітей/людей померло від ''найкращих вакцин у світі'' зроблених у ''найкращій країні'' світу !

Те що тоді приховували мало свої плюси , бо народ не знав про проблеми ( а зараз знає ) , і люди навіть не ставили під сумніви вакцинування !!!

Я сам особисто в радянській армії готувався до служби інструктором по контракту в Африці , і був привитий від купи всяких африканських мерзотних зараз , в результаті температура пів року 37,5 , і бажання їхати туди відпала сама собою !

Стосовно ковіда , з вакцинацією немають проблем люди які перехворіли ковідом , а от серед померлих від вакцини немає попередньо перехворівших !

Дивина  !?

А от і ні !

Я вакцинувався Пфайзером маючи антитіла 6,97 , що саме собою практично мало би захистити мене від повторного зараження , но у мене батьки досить похилого віку , і мені хочеться з ними спілкуватись не лише по телефону , але і напряму !

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикольная тема (как обычно).
Сегодня мои наблюдения за окружающей средой принесли новые впечатления!
Привет всем любителям "народной медицины"!
 

Есть у меня родственник. Коленки у него болят.

Деформирующий артроз.

Таке... Всё ему прописали (включая диету).

Сегодня выдал "на гора" рецепт НАСТОЙКИ (ему некая "травница" присоветовала).

Присаживаемся поудобнее. Запасаемся стаканом прохладной воды.

Рецепт:

1. 10 швейных игл;

2. 10 лезвий для бритья (нужно уточнить "Нева" и "Жиллет");

3. Стакан (200мл) уксусной эссенции.

Настаивать семь дней.

Втирать до полного удовлетворения.

Не благодарите!

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Stebium1 сказал:

Даже знаю инвалида детства, после прививки.

А что на весах стоит?
Оно понятно, что ласты завернуть (или стать инвалидом) никому не охота.
Тут ты недавно высказывался за "иммунитет сильнейших"...
Есть у нас в Одессе волонтёр - Катя Ножевникова. Чёт у меня не возникает мысли не верить ей (чисто по процентным соотношениям)...
Кто скучает за обычными ОРВИ и прочим гриппом? Их есть!
Заходите. Я вам соплей отсыплю :)

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

242126197_1526635074348203_5832110441567011188_n.png

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Одессит сказал:

А что на весах стоит?

@Кулибкин Создать препарат при большой удаче можно за день! При больших деньгах за месяцы.

Проверить только за несколько лет и то не полностью.

Если сомневаетесть намберите Талидомид, история. Глифосат, события.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1. Ни капельки не сомневаюсь ни в чем.

2. ... Кто эти люди ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Кулибкин Создать препарат при большой удаче можно за день! При больших деньгах за месяцы.

Проверить только за несколько лет и то не полностью.

Если сомневаетесть намберите Талидомид, история. Глифосат, события.

Степан , ця вся іформація вже застаріла , бо є така штука як прогрес ( в простонародіі ''кібєрнєтікє'' ) , все набагато простіше , дешевше і прогнозованіше завдяки комп'ютерам та нанотехнологіям !

Світ рухається уперед завдяки мудрим головам  , які є ''мудрими'' завдяки багатим !/)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Одессит сказал:

Рецепт:

 

От зараз малиновому варенню було прикро :(

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Stebium1 сказал:

 

Я противник непроверенных вакцин, противник компанейщины и принуждения.

Вот почти всё. Ещё только бы избавиться от ослов в чиновничьих кабинетах.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Karmadon , для поціновучів шляхетних напоїв калину придумали))))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 записались в "кролики-лаборанты" по разные стороны "шприца" :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку