Одессит

А поговорим за Covid-19...

192 повідомлення у цій темі

Перший раз перехворів рік тому ,за тиждень до карантину ще ніяких тестів не робили температура 37,5 протрималась тиждень всі костомахи відчував в тілі,пропав тільки нюх.Загалом пролежав у ліжку 12 днів ,на початку липня здав іфа на антитіла ,були високі.Вчора закрив лікарняний перехворів другий раз дуже легко т 37,7 була добу на третій день здав плр-діагноз ковід температура 35,5 пропав нюх і відтінки смаку ,відчував тільки солодке і кисле ,але ще через три дні всі відчуття повернулись .Якось так ,на роботі з 8 захворівших за два тижні четверо в лікарні

Змінено користувачем boris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Індія, наслідки епідемії.  

Перший раз перехворів у грудні ( перехворів увесь наш цех КВП майже одночасно) , температура 38 три дні, ламало все тіло жахливо,геть пропав нюх, притупилось відчуття смаку, експрес-тест не показав короновіруса, серед перехворілих співробітників теж у кого позитивний ,а в кого ні. . Разом зі мною хворіла і дружина - симптоми такі ж, експрес-тест у неї виявився позитивним. На початку березня схоже перехворів у друге - тиждень була температура 37,несильний сухий кашель, і знову притуплення сприйняття запахів. Зараз самопочуття нормальне, але нюх повністю не відновився, але вже оцет від води відрізнити можу. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення, граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, сімейний лікар казав, що антибіотики непотрібні, на вірус вони не діють. Було призначено вітаміни "D","C" ,"B-6","B-12", нікотинову кислоту і рібоксин. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Brovar сказал:

Впринципі нічого серйозного , слабкість , кашель, за тижденнь  пройшло.

На антитіла здавали тоді? Може толі не ковід19 був? А от на другий раз зхоже на нього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.04.2021 в 16:05, IgorChe сказал:

Или теперь большинству сидеть и не рыпаться,

Мені казали, що у німетчину без дозволу на проживання не пускають. Може брешуть, але я чомусь не рипаюсь.

Казали що ізраіль закривали глухо. Навіть репатріантів не приймали. Як зараз не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В сегодняшнем  вечернем выпуске ТСН как раз был сюжет про поездку наших журналистов в Израиль. Наши тесты не проходят. Всего   журналистам сделали 4 теста, сидят в  гостинице  ждут результатов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТСН взірець об’єктивності))))

тут знайомі намагалися зробити щеплення китайською вакциною, часті відвідування чайни пов’язані з бізнесом, кажуть, з іншими виникають проблеми.. В деталі не вдавався.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок масок - маска захищає не мене, а ВІД МЕНЕ, тобто, якщо я заразний, щоб не розпльовувати заразу навколо. .... звернув увагу : чхнув на яскравому сонячному світлі - шлейф розпилених соплів було помітно понад два метри! При кашлі, думаю шлейф крапельок мокроти не менший. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Куляста_Блискавка сказал:

На рахунок масок - маска захищає не мене, а ВІД МЕНЕ, тобто, якщо я заразний, щоб не розпльовувати заразу навколо. .... звернув увагу : чхнув на яскравому сонячному світлі - шлейф розпилених соплів було помітно понад два метри! При кашлі, думаю шлейф крапельок мокроти не менший. 

Абсолютно вірно кажете, повітряно крапельний шлях - це найперше джерело росповсюдження.  Тільки от зараження відбуваеться здебільшого не в тих місцях про які нам талдичать кожен день уже більше року. Ймовірність заразитися в транспорті і в магазині є , але вона не така вже й велика. А от якщо ви сидите в поліклініці в черзі щоб зробити  рентген ,  а довкола вас людей як тюльки в банці , і серед них гарантовано є ковідні хворі (адже саме туди їх направляє сімейний лікар) , то ви хоч три маски одночасно надіньте і руки мийте кожні п'ять секунд , а шанс заразитится зростає в порівнянні в десятки разів. Теж саме стосується і амбулаторій первинної медицини , не знаю як зараз , може вже схаменулись , а от в літку минулого року заходив і бачив що там було набито людей і вони до того ж всі між собою сварилися , бризкали слюною так , що летіло не на два метри , а на всі п'ять. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Brovar написав:

Абсолютно вірно кажете, повітряно крапельний шлях - це найперше джерело росповсюдження.  Тільки от зараження відбуваеться здебільшого не в тих місцях про які нам талдичать кожен день уже більше року. Ймовірність заразитися в транспорті і в магазині є , але вона не така вже й велика. А от якщо ви сидите в поліклініці в черзі щоб зробити  рентген ,  а довкола вас людей як тюльки в банці , і серед них гарантовано є ковідні хворі (адже саме туди їх направляє сімейний лікар) , то ви хоч три маски одночасно надіньте і руки мийте кожні п'ять секунд , а шанс заразитится зростає в порівнянні в десятки разів. Теж саме стосується і амбулаторій первинної медицини , не знаю як зараз , може вже схаменулись , а от в літку минулого року заходив і бачив що там було набито людей і вони до того ж всі між собою сварилися , бризкали слюною так , що летіло не на два метри , а на всі п'ять. 

А Ви вважаєте , що транспорт меньш набитий людьми , у яких є явний або прихований ковід , чи може вони на ренген  в поліклініку  на килимі-літаку туди прилітають !?

Маска в першу чергу потрібна хворому , але і здоровому вона необхідна , бо коли маска є в обох контактних осіб , то шанси заразитись зменьшуються у рази .

Я по лікарнях не швондявся , але активно їздив у громадському транспорті , де дебілоіди носили маску лише на підборідді , от і отримав ковід , хоча і був у масці , но без захисних окуляр !

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нужно радоваться, ведь все простудные заболевания во всем мире исчезли, кроме коронавируса.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Montis написав:

Нужно радоваться, ведь все простудные заболевания во всем мире исчезли, кроме коронавируса.

До речі , прогнозований на цей рік ''страшний'' грип пройшов мимо всіх , саме дякуючи маскам !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, 032triton сказал:

А Ви вважаєте , що транспорт меньш набитий людьми , у яких є явний або прихований ковід , чи може вони на ренген  в поліклініку  на килимі-літаку туди прилітають !?

Я так не вважаю , бо сам ймовірно заразився саме від поїздки до Києва на суспільному транспорті , хоча до цього завжди їздив на своїй машині.  Але того разу треба було їхати в суд , а суди та інші адміністрації в нас в центрі міста знаходяться , а там для водія пекло, от і прийшлось. Але ж це є непореборні обставини, а я написав про рукотворні обставини що створені нашою медичною системою. У нас в поліклініці номінально ти береш талон на проходження рентгену на конкретний час. А по факту - жива черга ,  і людей дуже багато у невеликому приміщенні. Причому велика кількість із них просто чекає щоб забрати результат. А первинну медицину (якщо її взагалі можна називати медициною) треба взагалі виключити з вирішення питань , що стосуються ковід19.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.04.2021 в 16:46, 032triton сказал:

Вакцинація це класно , але вона чомусь у нас має різний результат !

Тут вообще тёмный лес...
Во-первых: невозможно изготовить вакцину за один год (особенно с учётом мутаций того вируса).
Во-вторых: эффективность и побочные эффекты вытекают из "во-первых".
Статистики недостаточно.
Например: в поликлинике, где работает супруга, вакцинировалась часть персонала. Включая главврача. 10 человек.
9 из них сейчас болеют с течением "тяжелее среднего". Главврач три дня тому умер. Ну тут хоть на возраст можно списать (72 года).
Хотя...
Лучшей "рекламы" и не придумаешь.
И хотелось бы "уколоться" но как-то ссычно. Может та "АстраЗенека" только на индусов работает?
Генотип человека пока никто не отменял (чукчи жрут тухлую рыбу, и даже срачки у них нет).
Информации - ноль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, тригер сказал:

Каждый работник от врача до технички работают как единый механизм! Кислородный аппарат почти у каждого! Я о своем городе.

А я о своём. Но таки-да! Отделение работает как швейцарские часы. Жинка (медработник всю жизнь) была удивлена рвению (особенно молодых специалистов). Завотделением вообще - барышня 28 лет. Носится с каждым пациентом, как с родным!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎30‎.‎04‎.‎2021 в 02:26, 032triton сказал:

Маска в першу чергу потрібна хворому

И это правда

В ‎30‎.‎04‎.‎2021 в 02:26, 032triton сказал:

але і здоровому вона необхідна

Как зайцу стоп сигнал, только увеличивает вероятность заболевания. ИМХО подкреплённое не только собственными знаниями и собственной статистикой...

Но сурьёзные люди вложились в бизнес, ничего с этим не поделать.

Спасти может только изолирующий костюм с таким же противогазом.

Самоё стрёмное место для заражения - лифт.

54 минуты назад, Одессит сказал:

И хотелось бы "уколоться" но как-то ссычно. Может та "АстраЗенека"

Ну вроде ка и не она, а "кови шилд", который не проходил ни какой сертификации и проверки, у нас, на момент начала использования.

Суть в том, что понятие аналог, для лекарств не пременим. Каждое производство должно проходить свою сертификацию и регистрацию, тем более рассположенное не в стране происхождения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Stebium1 сказал:

Самоё стрёмное место для заражения - лифт.

Кстати, у меня лифт перевели в интересный режим (уже больше года).
Приезжает на этаж и стоит там с открытыми дверями до следующей поездки (вызова). Это таки правильно!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Одессит сказал:

Приезжает на этаж и стоит там с открытыми дверями до следующей поездки (вызова). Это таки правильно!

Супер!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Stebium1 сказал:

Ну вроде ка и не она

Таки она...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Одессит сказал:

Таки она...

Астра Зенека не в Индии производится.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

Астра Зенека не в Индии производится.

Да и не важно где! Вопрос совместимости.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Одессит Уже завезли фирменную? Я не слежу за этим.

3 минуты назад, Одессит сказал:

Да и не важно где!

Архиважно! Тут и контроль производителя не поможет, это вам не сталь варить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Stebium1 сказал:

@Одессит Уже завезли фирменную? Я не слежу за этим.

Архиважно! Тут и контроль производителя не поможет, это вам не сталь варить.

На самом деле мы говорим одно и то же... Если ты не заметил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.04.2021 в 15:50, Иванович сказал:

Интересно, сколько бомжей, алкоголиков, наркоманов померло от ковида, кто то владеет  такой информацией ?

Наверное никто, хотя интересно было бы узнать такую статистику.  Из того что я заметил -  из переболевших людей которых я знаю (правда их не много)  все ... не курят.  Может это случайность а может вирус не любит никотиновой смолы)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Stebium1 написав:

И это правда

Как зайцу стоп сигнал, только увеличивает вероятность заболевания. ИМХО подкреплённое не только собственными знаниями и собственной статистикой...

Но сурьёзные люди вложились в бизнес, ничего с этим не поделать.

Спасти может только изолирующий костюм с таким же противогазом.

 

Степан , виявляється ти об'єктивно мудріший за радянських інфекціоністів і бактеорологів , які постійно в зонах спалаху якихось інфекційних хворіб ,  працювали у масках і не просто масках , а під самі очі ватно-марлева пов'язка  , і зараз лікарі працюють з ковідниками у масках і распіраторах , то вони тупіші за диванних експертів і мали би працювати без масок і взагалі цьоматись у дьосна з хворими !?

Китайці перемогли ковід у себе за допомогою авторитарного правління , та суворого дотримання дисципліни і загальної гігієни спілкування між суб'єктами , і це без вакцинації !!!!

При всій повазі , цей загально невігласький маразм про безкористність масок вже задовбав !

Ліфт нічим не стрьомніше місце за громадський транспорт , в ліфті ми одну хвилину  по 2-3 пасажирів , а більше по одному їздимо, а в громадському транспорті 30-40-50 хв !!!!

і по 40-50 людей , які  не завжди в ''намордниках'' !!!

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку