Artem

Двигатель на наждак

64 повідомлення у цій темі

, Alexson написав:

А я заприметил в одной лавочке такой, но цена меня остановила. Заломили 1300 украинских денег. Потом пошарился в нете, нашёл за 700. Раз говорите, что инстрУмент год отработал, значит мона брать! У него шпиндель так само (в смысле как у болгарок) М14?

Там М10, і диски потрібні спеціальні, мініатюрні.

Ідея з більшою гайкою дасть можливість використовувати спрацьовані диски від 115-125 мм болгарок, вони якраз зточуються до 70 мм, максимального робочого діаметру диску для міні-болгарки :)

Можна виточити посадочну та притискну гайку під М14, і але підозрюю, що працювати огризками великих дисків буде не так зручно, бо гайка М14 більша за діаметром, і заважатиме роботі у важкодоступних місцях, крім того, перекриватиме більший радіус диску, зменшуючи його робочу поверхню. 

Ось малишка Ройс в порівнянні зі 125 мм Макітою:

20210525_215052_800.jpgi.gif

 

Змінено користувачем Jason_dinAlt
додавання фото
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@Jason_dinAlt А диски почем/где берете?

Брав одразу з болгаркою пачку 20 шт, не пам'ятаю як називається сайт, треба ритися у старих замовленнях шукати. Вийшов на нього через пром.юа

У неї є також цанговий патрон 3 мм, насадки до нього не купував, бо їх удосталь. Знімаєте захисний пластиковий кожух, щоб не заважав, накручуєте цанговий патрончик, ставите насадку (вся операція займає не більше хвилини) - і вперед. Кутовий гравер, на відміну від прямого, для деяких операцій зручніший. 

Змінено користувачем Jason_dinAlt
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Jason_dinAlt сказал:

Там М10, і диски потрібні спеціальні, мініатюрні.

А если забацать колечко Ф 14/10 мм, для правильной центровки обычного диска, так он же по идее родной гаечкой должен поджаться?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexson написав:

А если забацать колечко Ф 14/10 мм, для правильной центровки обычного диска, так он же по идее родной гаечкой должен поджаться?

Піджатись то воно підіжметься, от тільки чи не загроміздка це буде конструкція? Якщо затівати це для того, щоб використовувати зношені диски від великої болгарки, то навряд чи це доцільно - робочої зони у диска лишається не так багато, а якщо зменшувати зовнішній діаметр притискної гайки, то диск триматиметься гірше (сопромат ніхто не відміняв) і шанс його руйнування зростатиме, мабуть, експоненційно. 

Малишка Ройс - доволі специфічний інструмент, і юзати її як утилізатор дисків навряд чи мудра ідея. У неї надто потужний двигун, і надто малі розміри, тому розсіювання тепла вкрай нікудишнє, вона швидко перегрівається. Крім того, її потужність таки менша, ніж у стандартної болгарки, і різати лист сталі у 3 і більше мм їй уже важко, вона не для цього призначена.

, softm написав:

 

Спасибо, я уже нашел. 15-ть грн штука. Хорошо, что диски подойдут к китайской беспроводной аналогичной "болгарке".

Коли я її купував, вони були, здається, по 12 грн, якщо не менше, бо брав упаковкою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Jason_dinAlt сказал:

 Потужності у 140 Вт (заявлених) надто мало, станок можна зупинити навіть спічиною! Я користувався таким з 2012 року, і рік тому продав, здихався, чому дуже радий. Натомість придбав звичайний наждак і кутовий гравер.

Потужності трохи маловато, сірничкою його навряд зупинити, а вот чимось стальним можливо. Гнучкого вала у мене нема, але маю ручний гравер з валом, валом користувався вроді лиш 2 рази. Звичайне точило використовую майже завжди і для сверл і всього іншого, пластик, дерево, метал. А це маленьке точило з алмазним кругом дуже рідко, але коли треба підправити твердосплав то ним підправляю, або щось дозаточити після наждака.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, softm сказал:

Меня немного смущает мелкота вала для цанг в 3.15 мм

Так там не вал 3.15, а хвостовик инструментА.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, softm сказал:

 

То викликає заздрість. Досі не вмію заточити свердло на точилі з тою точністю щоби мене задовільняла менш ніж повністю. 

Я колись тоже невмів загострювати сверло. Мені легше було купити нове ніж загострити старе. Навіть хотів купити таке точило суто для сверл. Але потів на ютубі переглянув пару відео і з того часу сам загострюю сверла. В основному у мене Ф6 і Ф8 сверлю. Ну а дрібні сверла якраз на тому маленькому свому точилі з алмазним кругом підтягую. Напевне треба спочатку 2-3 сверла суто спустити в стружку щоб відчути і набити руку при загострюванні сверла :) Ну і сверла стараюсь купляти щоб на них маркіровка була іменно вибити, а не намальована. Як не як тоді таке сверло при виробницьтві дороще буде і якісніше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, softm сказал:

То викликає заздрість. Досі не вмію заточити свердло на точилі з тою точністю щоби мене задовільняла менш ніж повністю. Ось роблю ще одне ... якесь по рахунку точило, для окремої роботи. Цього разу з профілем. І до нього планую монітор і мікроскоп.

 

Приспособление ВЗ-318.П10 Не знаю толком, как устроена приспособа, в сети есть только общие фото и несколько видео. На данный момент - наилучшая, которую я видел для заточки сверл. При перевороте сверло остается на том же месте. Думаю такой варинат точнее, чем переворот самого сверла в стандартной приспособе. Правда она для заточных станков, потому на точило нужно будет городить поперечную подачу, теоретически млая продольная с какого-то станка подойдет.

 

 

Змінено користувачем IvanR
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я пытался на Али найти такую приспособу для свёрел, но увы на Али их нет. Только Ebay, Amazon и прочее. Весьма удивлён, что китайцы не сделали такую вполне неплохую вещь.

321.jpg

Drill Grinding Attachment. На упаковках пишут: сделано в Германии, США, Великобритании, на самом деле Taiwan. На Староконке видал б/ушную, ПРОДАВАН хотел 1300 гривен.

Змінено користувачем Alexson
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, softm сказал:

Бо пока мне надо дно сделать к тому точилову.

 

Какое дно? Основание или подставку?

Где  и как точило будет стоять? Может лучше основание сделать таким образом, чтобы заходило типа внутрь не касаясь кожухов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Alexson сказал:

но увы на Али их нет. Только Ebay, Amazon и прочее. Весьма удивлён, что китайцы не сделали такую вполне неплохую вещь.

 

Так они для  Ebay и Amazon делать не успевают, зачем им на Али. Али то уже вчерашний день, они уже полным ходом на Ebay и Amazon сидят.

И да, на Али оно может и есть, только ж его там попробуй найти)) Будет называться как-нибудь типа тасилька для металлический карандаш))

P.S. На Ebay видел товары из Китая даже дешевле, чем на Али!

Змінено користувачем IvanR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

Еще надо место для подручника сделать...  и  подсветку поместить ...

 

А если сделать подставку корпусного типа, из толстого металла, примерно, как в школьных заточных? Туда можно и проводку всю спрятать и кнопку и светильник к ней прикрутить и подручник, и к столу ее прикрутить можно.

e21225cf5a57.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, softm сказал:

А идея неплохая. Может так и сделаю. Правда расход дюраля будет воистину кошмарный

 

Так не обязательно из дюрали, можно из швеллера подходящего размера сделать или даже из двух кусков, сварить их типа в трубу/короб и с торца заварить.

А в самом моторе есть лапы?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не люблю показувати не завершені проекти, але цей вже майже готовий, основні частини готові, залишилися допоміжні. Я вже пробував заточувати на ньому. Із незавершеного лишився захисний кожух (креслення і заготовка справа на фото, корпус самого кожуха поки не робив, бо ще не знайшов в металобрухті метал потрібної форми та розміру), поставити вал продольної подачі і зробити підручник. Система модульна, підручники, тримачі можна робити які завгодно, наскільки вистачить фантазії, при бажанні можна втулити хоч голову від Декель Со.

Двигун колекторний від пральної машини, але захований у майже герметичний кожух, із ущільненнями у всіх можливих місцях, щоб його не вграла алмазна пилюка. Охолодження здійснюється не циркулюючим повітрям, а теплообміном через стінки. Корпус зроблений із двох шматків 200 швелера, доварені "лапки" із 10 мм сталі. Робив нашвидкоруч, щоб був хоч якийсь алмазно-заточний, із того, що було під рукою, поступово прикидаючи в соліді як воно буде, і підбираючи потрібні матеріали. Із недоліків - є люфти у горизонтальній подачі, вибираються клином, але в подальшому хотілося б зробити горизонтальну на ластівчиному хвості, та підозрюю, що доведеться робити нормальний станок, а це посміховище буде для заточки різців чи сверл, може ще якихось фрез для другорядних робіт.

 

9639920210526_213555_800.jpgi.gif

20210526_213522_800.jpgi.gif

Регулятор обертів знятий, видно, що у нього "внутрє" (с) - нижня частина корпуса із горизонтальною подачею відділена від капсули двигуна, сполучається лише 12 мм отвором (із ущільнювачем) для проводів. Задня кришка на фото не прикручена, болти лише наживлені, бо вона буде зніматися для встановлення регулятора. Регулятор цифровий, з індикацією обертів. Він отримує сигнал із тахогенератора, і підтримує потужність двигуна на потрібному рівні, щоб не просаджувались оберти.

20210526_213631_800.jpgi.gif

Змінено користувачем Jason_dinAlt
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку