jenkins

Довідник по кресленню - порадьте

7 повідомлень у цій темі

Підскажіть книгу по кресленню в якій буде стисло, толково, без надмірної теорії описані правила креслення, норми, нюанси і все що з цим пов'язано. 

Дякую. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотря какие у Вас начальные знания? Может, имеет смысл поставить на комп Компас и курить его мануал, заодно видяшки из Интернета изучать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю ось таку книгу 

Якщо візьмете цей лот, то в якості бонуса можу віддати ще підручник для технікумів Селиверстов М.М. Черчение, 

Но он побывал в пожаре и край с одной стороны немного обгорел, но содержание (текст и рисунки) кажется не пострадали. Вот такой внешний вид у этого учебника

IMG_9016 Черчение, селиверстов (учебник).JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, newengine написав:

Смотря какие у Вас начальные знания? Может, имеет смысл поставить на комп Компас и курить его мануал, заодно видяшки из Интернета изучать.

 

Початкові знання є, та і ВУЗ-івські теж є, автокад знаю. Не все так погано :) 

Просто це не моя тема, але доводиться інколи робити креслення, хочу робити їх більш якісно, і зрозумів що потрібно почитати трошки літературу. Але читати все підряд не варіант, думаю повинні ж бути якісь "класичні" хрестоматійні книги по цій темі? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел на ваши книжки... руки тянутся к кульману..

:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене вчили по такому. 

Справочник по машиностроительному черчению

Федоренко В.А., Шошин А.И.

Але то було дуже давно. Деякі норми вже змінені. 

Але на які ДСТУ, та DINы треба орієнтуватися зараз не знаю. Може вже є міжнародно визнана система, норми котрої треба використовувати. "Компас" наче по московським сучасним ГОСТам зроблений. Досить зручно у ньому робити креслення, та при тому вивчати сучасну інженерну графіку Москви. Мені завжди вистачало "Компаса", а як там у світі справи з цим, мені невідомо поки ще?

От приклад кркслень які я отримую часто від замовників, які інженерну графіку не вивчали.

Та приписка. Що б виглядало як на першому фото. Ото і уся графіка інженерна. Намагаюся якось обслуговувати і таких, бо вони ж замовники, але осад звісно залишається.

IMG-710fd0ebfd7f4c61d887c5d2c51f828e-V.jpg

 

IMG-dc93366fba72da3216b1d3384925787e-V.jpg

Відповів йому :"Как же тебя понять когда ты ничего не говоришь?"

Змінено користувачем Дядя_Уеф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку