Саша

Тенденції , ціни , олх , барахолка ....

184 повідомлення у цій темі

Наша барахолка самая дорогая из всех известных мне мест и хороша только тем, что сидя на диване можно выбрать разнообразный товар  (ассортимент слава богу) не мотаясь по разным торговым барахолкам с земли. Можно купить какие-то обрезки  метала с уже известными  за ранее размерами, можно даже договорится о размерах.  Есть ещё преимущество  узнать о продавце или покупателе заочно. Не покупаю здесь Китай, так-как он на Али как правило в два раза дешевле. Не переживайте за жабу  наших профторбешников,  цену  которую они потратили за свой товар, всегда получат сдав его в  металлолом. Свободный рынок, Господа! Покупаем или отходим, не создаём давку. Хороших покупок как здесь, так и вдругих местах!!

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Cracker сказал:

думаю мировая тенденция к б,у шному барахлу имеет не большое отношение. Если имеет ли вообще какое-то

Очень глубоко заблуждаетесь, торговля БУ огромный сегмент мирового рынка. И именно тут важен временной демпфер в оплате, для возможности всесторонней проверки. Тот же лизинг, это оплата не только потом, но ещё и частями. Насколько мне известно, все крупные самолёты находятся в лизинге. А он бывает первый, второй...десятый. Межу каждым из них, капремонт, борта. Крупные компании, используют первый, второй, Потом борт идёт в более мелкие, мелкие, мелкие. То есть после первого, это уже БУ. Тоже самое с тракторами, грузовиками, станками, запчастями с бу техники.

 

10 часов назад, Cracker сказал:

Тут  вроде обсуждение местной барахолки в сравнении с 

о л х  .

А какое отношение, ОЛХ имеет к местной барахолке?

Имеет.

ОЛХ это существенно более крупный бизнесс, для которого наша барахолка помеха.

Так вот эту схему, с отсрочкой платежей, придумал крупный бизнесс, для ущемления мелкого и отжима его потоков.

6 часов назад, технократ сказал:

 

6 часов назад, технократ сказал:

Так то где-то там, в мире ....

Мы здесь причем ?

.

 

А мы на марсе живём?

Крупный бизнесс уже давно у нас.

Он уже много лет работает над уничтожением всего нашего производства, а торговля это часть производственного процесса. Важнейшая часть.

6 часов назад, технократ сказал:

В постсовковых социумах  еще не вытравился вороватый  менталитет,

прикрашенный тюремно-воровской "романтикой".

Вот его и вытравливают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо врахувати , що ОЛХ це лотерея 50/50 , та ще й і не завжди дешевше аніж у ''нашій'' барахолці , де краще , дешевше , безпечніше та майже із 100 відсотковою впевненністю у продавцях , можна придбати потрібний товар !

Тенденції з ОЛХ є прогнозовані , бо як би не було , але там більша ''аудиторія'' , хоча багато з тих , кого мені вдалось ''запросити'' на чіп через ОЛХ, дякували за підказку цієї площадки !

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Якщо врахувати , що ОЛХ це лотерея 50/50 , та ще й і не завжди дешевше аніж у ''нашій'' барахолці , де краще , дешевше , безпечніше та майже із 100 відсотковою впевненністю у продавцях , можна придбати потрібний товар !

Тенденції з ОЛХ є прогнозовані , бо як би не було , але там більша ''аудиторія'' , хоча багато з тих , кого мені вдалось ''запросити'' на чіп через ОЛХ, дякували за підказку цієї площадки !

 

 

Я помітив ще одну прикру тенденцію в нашій барахолці - почастішали випадкі, коли продавці не відповідають на питання по лоту. Отже стає неможливим дізнатися про стан лоту, чи якісь розміри. Тому теж винакає почуття що наша барахолка стає лотереєю 50/50. Мене це стримує, я волію відмовитись від лоту в таких випадках. Бо мовчанка продавця для мене звучить так : - "бери те, що є і не вимахуйся..."

Змінено користувачем Саша
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При капитализме и рыночной экономике называть "ИЗМЕНОЙ" смену одной торговой площадки на другую как минимум странно. Меняете одну сеть заправок на другую - тоже измена? Эпицентр на Метро? :D

В вайбере есть ГРУППА СТАНКИ, там 2.5к участников...  Куча лотов самых-разных... Измена? B| А если оснастка узкоспециалированная и ни здесь, ни на ОЛХ, и прочих ресурсах ее нет и с большой вероятностью не будет а она чисто случайно всплыла у соседа который рылся вчера на чермете и предложил глянуть тебя что оно такое но он его купил и не против продать с минимальной наценкой... То что тогда?! Конец света?! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, 032triton сказал:

Якщо врахувати , що ОЛХ це лотерея 50/50 , та ще й і не завжди дешевше аніж у ''нашій'' барахолці , де краще , дешевше , безпечніше та майже із 100 відсотковою впевненністю у продавцях , можна придбати потрібний товар !

Тенденції з ОЛХ є прогнозовані , бо як би не було , але там більша ''аудиторія'' , хоча багато з тих , кого мені вдалось ''запросити'' на чіп через ОЛХ, дякували за підказку цієї площадки !

 

Я сам неоднократно притаскивал сюда покупателей с ОЛХ, но только для того, чтоб не отправлять наложкой без предоплаты. Некоторые из покупателей уже были здесь зарегистрированы, но к сожалению не посещают ни форум ни барахолку. А вот почему, я как-то не стал расспрашивать. Но задуматься об этом стоит...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Alexson сказал:

 Некоторые из покупателей уже были здесь зарегистрированы, но к сожалению не посещают ни форум ни барахолку.

      Насильно мил не будешь, конфет гостям не раздают. Если  человек  работает 20 лет сантехником  при театре это не значит, что он станет заядлым театралом. Пусть каждый находится там, где  сам определился.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой сосед сосёт у соседа напротив.
Ну и пусть сосёт - я не против :)

Тенденции очень просты: ресурсы дорожают - барахло дешевеет (но не всегда и не везде).
Некоторые штуки я здесь вообще не выставляю в продажу. Не тот контингент (просто им эти штуки не интересны, т.к. это вне формата форума и большинства его пользователей) и спрос.
Без обид: кусочек алмаза в составе "алмазного карандаша за 100грн" стоит примерно 2 грн. А такой-же по размеру кусочек (только правильно заточенный) стоит уже от 200-т евро...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Саша написав:

 

Я помітив ще одну прикру тенденцію в нашій барахолці - почастішали випадкі, коли продавці не відповідають на питання по лоту. Отже стає неможливим дізнатися про стан лоту, чи якісь розміри. Тому теж винакає почуття що наша барахолка стає лотереєю 50/50. Мене це стримує, я волію відмовитись від лоту в таких випадках. Бо мовчанка продавця для мене звучить так : - "бери те, що є і не вимахуйся..."

Так то воно так , але не так !

Не завжди приходить повідомлення про якісь броні чи запитання , і це чесно кажучи дивує !

2 години назад, Богдан28 написав:

При капитализме и рыночной экономике называть "ИЗМЕНОЙ" смену одной торговой площадки на другую как минимум странно. Меняете одну сеть заправок на другую - тоже измена? Эпицентр на Метро? :D

В вайбере есть ГРУППА СТАНКИ, там 2.5к участников...  Куча лотов самых-разных... Измена? B| 

, Одессит написав:

Тенденции очень просты: ресурсы дорожают - барахло дешевеет (но не всегда и не везде).
Некоторые штуки я здесь вообще не выставляю в продажу. Не тот контингент и спрос

 

Так , у групі ''Станки '' багато учасників , і модером там є  ледь терпимий тут О.Ш , но група одна з найнайкращих !

Але не можна порівнюватм сталу площадку нашої ''барахолки'' та постійно змінювану групу у вайбері , де постійно пхаються ''циги'' та зальотні ''пассажири'' !

Попри всі нібито ''недоліки'' , для деяких учасників сайту , ''барахолка'' є майже ідеальним механізмом , хоча кожен би хотів ще якось ''покращити'' її під себе коханого )))

 

Є багато лотів , чкі я зараз можу купити дорожче у оптовиків , ніж я зараз продаю у барахолці , ніби то дивина , але це тенденціїї загального здорожчання не тільки товару , але послуг та комуналки , продуктів та пального , а це все здорожчання відповідно впливає на кінцеву вартість товарів !

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

При капитализме и рыночной экономике называть "ИЗМЕНОЙ" смену одной торговой площадки на другую как минимум странно. Меняете одну сеть заправок на другую - тоже измена? Эпицентр на Метро? :D

В вайбере есть ГРУППА СТАНКИ, там 2.5к участников...  Куча лотов самых-разных..

Да и что не сообщение то рекламма всякого дерьма,не имеющего ни какого отношения к станкам.....

Меня там забанили.... После того как надоело смотреть на всякую чужь.....я взял и написал вопрос: А что это за станок такой, я что то не могу понять? Сверлильный или долбежный? На этой фотографии.....:D(сплошная реклама нижнего белья)

И они меня сразу и заблокировали....:D

 

Прихований текст

IMG_20210517_082918.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 5/15/2021 в 21:04, Саша сказал:

Що ви думаєте з цього приводу?

Лбдям очень нужны деньги. Достают всё отовсюду и готовы делать что угодно, абы продать. Хочу напомнить, что очень много людей переболело или болеет долбаным ковидом. Сколько это стоит начиная со средней тяжести... Ну кто не знает - дай Бог, чтобы и не узнал. Вал подобного скарба кончится в течении года вместе со скарбом.

У нас тут человек знает что продает, кому и для чего. И знает, что все равно продаст.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є ще один ньюанс який впливає на ціноутворення. Багато хто , крім віртуальної торгівлі в барахолці чи у вайбер групах має свої торгівельні точкі на ринках чи міських крамницях . Тому ціна формується з огляду на цей процес фізичної торгівлі. 
Дійсно, як згадав Одесит деякі позиції легше, скорше і приємніше продати поза барахолкою.

Адміністративно—командними методами на ціноутворення в барахолці вплинути ми не зможемо, це зрозуміло. Єдине, як можна повпливати — збільшуючи кількість продавців і асортимент. 
А як прикликали нових продавців? Ваші ідеї?

Мені лише одне в голову приходить - через збільшення покупців. Є в описі лотів такий інструмент як опис світлин до лотів. Цей інструмент покращує індексацію в пошукових системах. Може варто його розвивати. Це і буде одним з пасивних механізмів розвитку барахолкі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, softm сказал:

 

Дык то долбильный станок Шустрова Олега група?

Да я уже и не помню чья група была, вроди как станки и оборудование  называлась. (это еще прошлым летом было).. Но станков  я там почти и не видел (кроме этих что на фото)....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А Ви сер брехун !

Бо то не ''кусок'' ЛАТРа , а повноцінний автотрансформатор на 20 ампер 220 вольт !

Прошу ''об'єктива'' надати ціни з інтернету , де дешевше !

І ціна у мене виставлена не 5500 , а 4900 !

 

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, softm сказал:

 

Ленька партнер а не сер!  2500 и 5500 - то точные цифры? И про претензии с падающими продажами  - то правда?

Де ти бачив у мене ціну 5500 !?

Докази , або вибачення !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

 

Ленька партнер а не сер!  2500 и 5500 - то точные цифры? И про претензии с падающими продажами  - то правда?

 

 

А да, прошу прощения не могу помнить все, анонимус пытался за 2500 продать, а выставил в барахолку за 4900 :) И  у него падают продажи :)

1.Де докази що є дешевше !?

2.Тобі хотів віддати по ціні , по якій мені його запропонували , но ти ''Галя'' , яка дуже балувана )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, 032triton сказал:

1.Де докази що є дешевше !?

''

36 минут назад, 032triton сказал:

1.Де докази що є дешевше !?

 

36 минут назад, 032triton сказал:

1.Де докази що є дешевше !?

І де докази !?

А про ціноутворення від мене , не потрібно переживати , бо я ціни скидую регулярно ( аукціон навпаки ) , бо ніхто не знає на скількох товарах продавець виходить в ''ноль'' або навіть в ''мінус'' , от і потрібно ''відбити'' вкладення у інші товари , та повір , нести ''агрегат'' вагою 14 кг , дуже сумнівна радість !

Як кажуть у нас в Україні ''хто як хоче , так і дроче'' !

Тому не треба мене звинувачувати у тому , що у мене ціни завищені , або надумані зі стелі !

Перш ніж виставити той самий ЛАТР я пронишпорив інтернет , і не знайшов ціни на нього , дешевше за 10000 грн !

Але я все чекаю від @softm  його об'єктивної роботи по пошуку такого ж девайсу з нижчою вартістю !/

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, softm сказал:

Ти не улибайся , а шукай !/))

:_57b74571e19a8156a3e74504__002:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, softm сказал:

@032triton

Стоимость - 2500, :) А супер продавцы продают по 10 тыщ :) 400% ! Вот потому и падают продажи :)

Не пересмикуй !

Це ціна була як для мене , а я вже по своїй доброті наівній вирішив запропонувати тобі ( більше такої помилки не зроблю !!! )

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

:) Вот я про то и говорю, что если продаешь в 4-ре раза дороже, то продажи будут падать, правда у тебя и будут :):):)

А ти не вважаєш , що продажі падають з інших причин !?

У тебе є можливість побудувати графік продажів за рік-два-три , то зроби , заради об'єктивності !!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, softm сказал:

 

В том то и дело что продажи падают только у тебя :) 

Не вірю , бо я спілкуюсь з продавцями , і твої слова підтвердження не мають !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, softm сказал:

 

Дык про то и тема, почитай ее сначала, может не стоить загибать так цены?

Дик !

Так у мене дуже багато товарів , які продаються по року/два , і рік тому вони продавались на ура , а зараз якась срака , хоч ціна не виросла , а навіть ''впала'' на тіж самі товари !

У покупців банально немає коштів , і ця тенденція не лише тут у барахолці , а і на інших площадках , і на ринках та базарах , у вайбері та телеграмм группах продажі теж впали !

Народ "дякуючи" карантинам збіднів , і переоцінив пріоритети !

Змінено користувачем 032triton
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на чіпі багато неадекватних продавців.. неадекватних своїми хотілками.. такі ціни ставлять))) що аж смішно. це є таке да... Сам куплю то на лох юа то в ФБ в групі... Є речі які коштують грошей, згоден.. але у нас в барахольці різці по 150 грн це дічь... ціна якому 40

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

@Alex_Shine Мне больше нравится прикол с пром.юа :) Такое впечатление что в наличие есть половина товаров :)

Оптіміст !

Там невідомо чи хоч чверть товарів є в продавців , бо решту вони знають де взяти, або в кого вони є !

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Alex_Shine сказал:

на чіпі багато неадекватних продавців.. неадекватних своїми хотілками.. такі ціни ставлять))) що аж смішно. це є таке да... Сам куплю то на лох юа то в ФБ в групі... Є речі які коштують грошей, згоден.. але у нас в барахольці різці по 150 грн це дічь... ціна якому 40

А недвижимость?! Продает бабка пол дома - 40 тысяч меньше не подходи... Хотя ей все говорят - бери 30 и радуйся, сколько там тебе еще осталось, у тебя же еще квартира есть!... Но нет же! Будет последний Х без соли доедать, а меньше не ступит и... не продаст.... Потом бабка через год-два-три умирает и уже родственники продают хоть за скоко-то... Той тридцатке рады как малые дети и то еще готовы уступить... 

Змінено користувачем Богдан28
граматика
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку