Chibis1986

Разобрать ВФГ 67М20В

11 повідомлень у цій темі

Добрый день. Хочу сделать ревизию головы 67М20В. Кто-то может подсказать тактику и ход событий при ее разборке. Конкретно хочу заменить шпонки конических шестерен.

16211920957005654979919518024463.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивно, а чим Вам шпонки не угодили? 

Шестерня та що не на шпінделі знімається легко- для цього треба відкрутити і повернути всю голову разом з плитою від станка (як для заміни на горизонтальний хобот), позаду в ямі буде видно циліндричний корпус великий який прикручений до плити на болтах під шестигранник. - його відкручуєте, а далі витягуєте на себе поступово з усіх сторін, воно сидить на посадці як для підшипника. Шестерня сидить на валу цього корпуса і вийде разом з корпусом. Далі там в принципі буде все зрозуміло.

Щодо шестерні на шпінделі - шпонку можна зняти без повного розбирання, не треба буде чіпати регулювальні гайки підшипників. Для цього відкручуєте кришечку спереду, далі на самому шпінделі буде деталь з двома гвинтами. Ця деталь- дві півшайби яки можна знати окремо. Гвинти відкручуєте, і в цих же деталях є два інші пусті отвори з різьбою - в них закручуєте якісь болтики, тим самим болтики будуть випирати ці шайби від шпинделя. Простіше кажучи їх треба зняти. Потім, треба стягнути шайбу-втулку яка вище від цих напівшайб вниз, і тоді шестерня опуститься вниз, шпонку можна зняти.

Детальніше писав тут

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Ще таке питания. Як вимкнути тормоз шпинделя при натисненні кнопки СТОП. Наскільки мені пояснили, в двигун подається струм сповільнення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если шпиндель свободно вращается, торможение мотором постоянкой. Там вроде муфты тормозной нет?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В шкафу повинен бути трансформатор з обмотками по 82В, з нього проводи ідуть на діодний мост, для того щоб відключити тормоз потрібно відключити два проводи (А5 А6) після діодного моста які я позначив хрестиками. Обов'язково обидва. 

З ВФГ вдалось?

 

тормоз.png

Змінено користувачем jenkins
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, jenkins сказал:

В шкафу повинен бути трансформатор з обмотками по 82В, з нього проводи ідуть на діодний мост, для того щоб відключити тормоз потрібно відключити два проводи (А5 А6) після діодного моста які я позначив хрестиками. Обов'язково обидва. 

З ВФГ вдалось?

 

тормоз.png

Дякую, з ВФГ все, як Ви писали)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вирішив питання. Оскільки щось не стикувалось, знайшов другу схему. Все, як і хотів - тормоз не працює, але і не працює проворот.

 

sketch-1623091717071.png

Змінено користувачем Chibis1986
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проще управление К20 отключить но и качание тоже не будет работать! А зачем торможение убирать?

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, ig3757 сказал:

Проще управление К20 отключить но и качание тоже не будет работать! А зачем торможение убирать?

Коли зупиняєш станок на великій швидкості, то йде удар. Мені це давно не подобалося вирішив закрити питання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напругу торможения подобрать. Где то уже это было. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Еще время торможения влияет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку