PROTOLaB

Станки дома, нормы законов.

246 повідомлень у цій темі

Я знаю випадок, коли сусід дошкуляв перукарю, що працював на дому. Жодних порушень той не допускав. Із обладнання - лише крісло, інструмент, стерилізаційний шкаф і раковина, все чисте, дезинфікується, і то, сусід завалював безглуздими скаргами, мовляв у перукаря жахлива антисанітарія, скупчення клієнтів, розкидав сміття біля хвіртки, фотограував і представляв це як "докази" того, що клієнти смітять, і тому подібне. Перевірки ходили до нього багато разів, там швидко зрозуміли що до чого, але сусід не угомонився, і продовжує гадити. Можна собі уявити, який армагедон почався б, якби у того хлопця була майстерня зі станками! 

Стосовно приміщення - для себе вирішив, що найкращим варіантом буде оренда, не потрібно заглиблюватися в пучину крючкотворчості цих недозаконів, і вираховувати суми податків на землю, та відстані від жилих будівель і т. п. Будівля нікому не заважає, і 99% що найближчі 15-20 років її зносити не будуть, а до того часу можна встигнути і змінити країну на ту, де закон понад усе, і однаковий для всіх.

Змінено користувачем Jason_dinAlt
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Rabotyaga сказал:

Если я укажу свой домашний адрес - это будет противоречить законодательству, которое запрещает дома что либо производить. 

Я когда-то столкнулся с этой проблемой и начал унывать.Но моя жена, по собачим каналам, надыбала тетку с исполкома и описала проблему. Тогда в исполкоме предпринимателям выдавали т.н. "зеленые карты" и для этого надо было там же получить лицензию на определенный вид деятельности . Подать для этого наборчик документов. Так тетка та  подсказала , что напишите выездное обслуживание в графу где адрес по которому деятельность осуществляется. Я тогда в основном варил заборы, так что все было похоже на правду. Пару раз меня дергали начальнички с налоговой, мол давай документы на то где работаешь? А я им в рыло карту зеленую с печатями, подписями и выездным обслуживанием. Больше никогда не интересовались, а сейчас им и то не интересно, мне так кажется. Но сейчас мне уже это не надо. Аренда в держустанові, настоящий договор с киевскими печатями. Усе тепер прозоро.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

не обязательно быть вороной!

Вороной можешь ты не быть, но негодяем быть обязан.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, softm сказал:

 

Я вот не могу понять, денег со стука не капает, шум от той перукарни - минимальный, одеколоном пахнет, чо не так?

а жаба? она не спит!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Я вот не могу понять, денег со стука не капает, шум от той перукарни - минимальный, одеколоном пахнет, чо не так?

"Ні що так не радує серце українця , як проблеми сусіда !!! "/)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та нічого там не заважає, шум створюють хіба що машинки для стрижки, та фен, але їх шум не долинає на вулицю, та й відстань від будинку до паркану метрів 5. Клієнти - всі культурні люди, бо шпана в таких майстрів не стрижеться, (цінник не той, їх під нолик або 3-6мм машинкою за 50 грн стрижуть) не смітять, не ламають нічого. І перукар, і члени комісії ламають голови над тим, що з сусідом не так. Але схоже, що на це питання може відповісти лише психіатр.

До чого я це пишу - Ви можете як завгодно добре відноситися до оточуючих, але це не вбереже Вас на 100% від подібних неадекватних персонажів. Це типові "чорні лебеді", що можуть зруйнувати практично будь-яку справу.

І на питання - чи можна станки в приватний сектор, нема однозначної відповіді, воно по-закону якби не можна, але ж по тому ж закону мусорам не можна вбивати 5-ти річних дітей, і гвалтувати дружину затриманого в сусідньому кабінеті. Так що або емграція в цивілізовану країну, або лавірування із "зеленими картами" для підприємців, фальшивими станками, і т. п.

Змінено користувачем Jason_dinAlt
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Rabotyaga сказал:

Огромное спасибо. Все четко рассписано, но у меня вопрос. Если регистрировать ФОП нужно обязательно указывать "место осуществления предпринимательской деятельности". Если я укажу свой домашний адрес - это будет противоречить законодательству, которое запрещает дома что либо производить. 

 

При реєстрації ФОП ви можети вести підприємницьку діяльність по всій території України.  "Юридичною адресою" буде ваше місце реєстрації проживання. І Ваш контролюючий орган ДПІ (податкова) буде в тому районі де ви "прописані".  Тобто Прописані Ви в Києві, а живете в Харкові і гараж в Вас в Харкові. Місце реєстрації ФОП буде Київ. в податкова теж буде в Київі. І податки ви будете сплачувати теж в Київ.  Звіти можна відсилати укрпоштою, або через електронний кабінет платника податків. Реєстрація через ДІЮ. В Київ їздити потреби немає.

Змінено користувачем Iron333
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Имхо а ссылку на закон,где нельзя так и не дали.

 

Кстати, если вы перехотите платить налоги как фоп, также просто кнопочкой через дию, это не выйдет :-)

Тут те шо дозволено , а раз не заборонено , то це не означає що дозволено ))))

Якщо хоч один із пунктів закону порушується , то напевно що не дозволяється використовувати верстати в ''побуті''

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0327-14#Text

П С Знаю точно , що роки два тому , хотіли ввести обов'язковий облік верстатів , бо тоді були випадки з переробкою /доробкою/ ремонтом вогнепалів та не вогнепалів і подальше їх використання у злочинах !

 

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@032triton

 

А где именно в том приказе написано про запрет размещение скажем сверлильного станка за пределами производственных зданий? И где расписано - какие санкции при таком нарушении?

Немає прямої заборони на встановлення як ''артоб'єкту'' , але є ''обмеження'' на правила використання , яких мало хто дотримується.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

"Самый страшный НКВД-шник у вас в голове, следит за вами 24 часа в сутки и рассказывает что нельзя делать"

Не помню где я это прочитал, но то таки правда.

А от хто у тебе відповідальний за техніку безпеки !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Приходи с мандатом, тогда расскажу :)

Якщо , не дай Боже , щось станеться , то ''компітєнтниє'' органи спитають )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ссылка на охрану труда, причем здесь станки дома? :0f848c:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если нет наемных работников при чем охрана труда? Даже если что случиться, спрос с самого себя, бытовая травма! Хоть в огороде, хоть на станке. Если только травма произошла в рабочее время и Вы занимались этим самовольно или по распоряжению начальника у себя в мастерской. И то там куча вариантов.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку