NDU

Купівля фрезерного верстату 675. Допомога форумчанина Alexson.

6 повідомлень у цій темі

  Не жданно не гадано, купив фрезер 675. За це дуже велика подяка форумчанину Олександру (Alexson)!!!!!!

  Колись в якійсь із тем написав - "Сам теж мрію про дорослого (типу 675) фрезера, але неспішно шукаю за доступну ціну (хоча розумію, що з кожним днем станків стає все менше), поки маю нгфа."   І Саша знайшов в Житомирі мені як раз 675 (підходить для мойого хоббі, не маю 380, але маю пару частотників, 16б05п з таким же двигуном працює від перетворювача частоти) за дуже хорошу ціну, при цьому зарезервував та оплатив верстат. Чесно кажучи однією з "головних болей" при купівлі станків вважаю доставку та завантаження/розвантаження, і кинувся шукати авто, але виходить дорого, перевізники за такий вантаж теж беруть  великі гроші, вирішив, що не "судьба", знову буду без верстата, але Саша за пів дня (через попутну доставку) знайшов авто та ще й з гідробортом (обійшлося в 2000 грн.). І станок стоїть у мене вдома - не ідеал, армянчик, але за дуже гарну ціну.  Буду докомплектовувати, розбирати, фарбувати та відновлювати.

 Так, що форум та Олександр допомогли мені в придбанні верстата.

 

  Ще раз - дуже велика подяка Олександру!!!! Привіт в Одесу!!!

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мечты сбываются! Но что действительно правда, так это то, что хороших станков с каждым днём всё меньше и меньше. Нет,  хорошие конечно-же ещё проскакивают, но ценник как правило не демократичный. 

@NDU Олегу желаю терпения и настойчивости, чтоб вложенные средства приносили удовольствие и моральное и материальное. Я думаю, что другие форумчане также откликнутся на твою просьбу по поиску недостающих элементов и деталей.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Alexson сказал:

Я думаю, что другие форумчане также откликнутся на твою просьбу по поиску недостающих элементов и деталей

На днях выложу альбом быстроизнашивающихся частей для 675-го.
Там, в общем-то, всё, кроме несущих частей.
Но не прямо так шоб быстро. Нужно изыскать время на сканирование и обработку 83-х страниц...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добридень форумчани!

Це мій перший фрезерний верстат, який буду відновлювати (не враховуючи НГФ, там все просто), так що буду запитувати в шановної громади допомоги.

Зробив попередній огляд придбаного верстату та підключив його до 220 через частотник.

"Вилізли" дані недостатки;

1. Відсутня захист та кришка направляючої, та що з правої сторони біля ручки продольної подачі (можливо в когось є по адекватній ціні!!!).

2. Відламані кріплення на кронштейні продольної подачі, яка кріпиться до супорту (фото 2, буду ремонтувати, зараз підставлені шайби).

3. Відсутні кришки (ВФГ, мотора, ременів, передня нижнього гвинта, буду виготовляти).

4. Не працює коробка подач - не має подач (шестерні крутяться, але при переключенні толком не двигаються та  не крутить нижній вал, хоча прискорені подачі працюють (буду знімати коробки та розбиратися).

5. В коробці швидкостей відламаний кронштейн, що тримає ручку зажиму скоростей (приколхожено, прижата 2 гвинтами, буду нарізати різьби та реанімувати).

6. Не працює плунжерний насос, обламана трубка, що йде на коробку скоростей.(ремонт та відновлення).

7. Відсутній кінцевий вимикач на хоботі станка (на фото, можливо хтось має - придбаю). Чи не підійде від 676 іркута?

8. Не має ні однієї ручки зажиму супорта та іншого.

9. Інше, але буду перебирати та запитувати. 

 

 

 

 

675 1.jpg

675 2.jpg

675 4.jpg

675 3.jpg

675 6.jpg

675 7.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно захисної кришки направляйте, то в мене її не було зовсім, стояли лише скребки, як на токарних, зробив з оценковки

кінцевик на хоботі не складно виготовити самому, конструкція проста

Не так давно закінчив перебирати свого 676, тому ще досить свіже в пам'яті, будуть питання звертайтесь або заходьте в гості

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yurik_b написав:

Стосовно захисної кришки направляйте, то в мене її не було зовсім, стояли лише скребки, як на токарних, зробив з оценковки

кінцевик на хоботі не складно виготовити самому, конструкція проста

Не так давно закінчив перебирати свого 676, тому ще досить свіже в пам'яті, будуть питання звертайтесь або заходьте в гості

 

 

Дуже вдячний за відповідь земляче, якщо не проти зайду - напишу в особисте, буду радий знайомству.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку