Reiter

Компресор холодильника

38 повідомлень у цій темі

@технократ  для аэрографа  это уже наверное излишне, хватить наверное и 20 л.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, технократ сказал:

Да.

И поэтому оте два пузырька-огнетушителя - только морока.

Как минимум - 50 литровый газовый баллон.

А лучше 100л огнетушитель (на колесах который).

Я взагалі думаю зробити з одним вогнегасником для максимальної компактності. Працював аерографом напряму без ресивера (підфарбовування деталей). Цілком вистачає :) На пил не звертайте уваги. Фарбувалось надворі - іще поліруватиметься.

 

Задача цього компрессора - максимальна мобільність, легка вага, безшумність. Аерограф  щось легенько продути.

 

Для іншого лежать деталі на компрессор з головою від Ікаруса.

 

 

20210608_163343.jpg

20210609_194801.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, но потребность в компрессоре одним лишь только аэрографом вряд ли ограничится :).

 

Вибачайте, про Ікаруса не знав ...

 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, технократ сказал:

Да, но потребность в компрессоре одним лишь только аэрографом вряд ли ограничится :).

 

Вибачайте, про Ікаруса не знав ...

 

То ж я точно й не написав, не вибачайтесь :)

 

Хочу зробити такого плану.

 

Звісно за 1500 - 2000 можна купити китайську торохтілку з ресивером на 24 л і продуктивністю в 100 л, а б/у таке чудо можна й до 1000 грн взяти, але те чудо ні туди і не сюди. Для нормального фарбопудьта чи пневмоінструменту катостофічно мало, а для аерографа і якоїсь продувки, підкачки коліс достатньо, але воно так деренчить що ну його, ще й важке :D

 

Тому для себе вирішив, що краще мінікомпресор + дорослий.

Screenshot_20210609-211954_OLXua.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запитання: чи потрібен йому повноцінний пресостат з клапаном скидання тиску? 

 

Чи компресор запускатиметься і без нього під тиском?

 

Дуже хочу поставити маленьке реле замість стандартної коробки прнсостата. Але не знаю чи запуститься компресор при 5 - 6 атм в ресивері без клапана....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Reiter сказал:

Запитання: чи потрібен йому повноцінний пресостат з клапаном скидання тиску? 

 

Чи компресор запускатиметься і без нього під тиском?

 

Дуже хочу поставити маленьке реле замість стандартної коробки прнсостата. Але не знаю чи запуститься компресор при 5 - 6 атм в ресивері без клапана....

При 4-х атмосферах у мене запускається без проблем компресор від старого холодильника але з вертикальним ротором. Стоїть реле (пресостат) звичайне чорне для насосних станцій накручене на максимум. Але диференціал мене не радує. Ввімкнення 4 вимикається 6-6.5.

Є інша біда. В холодний період буває тільки з 3-ї спроби запускається на порожній ресивер, спрацьовує реле пускозахисне. Гаустішає масло.

Змінено користувачем Yabluchko
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Yabluchko дякую. 

 

Отже стандартний пресостат ставити не буду. Поставлю реле тиску.

 

Тепер вирішую на рахунок редуктора.

 

Два варіанти: або китайський з фільтром, або РДФ 3-1, він теж з фільтром тонкої очистки, регулювання тиску до 2 атм, чого для аерографа достатньо, по якості, думаю, має бути кращим за китай.

1978429283_reduktor-vozdushnyj-afr-2000.jpg

rdf3_b.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже великий повітрязбірник (ресивер) не ставте, ці компресори тиск дають а продуктивність маленька ( якщо не помиляюсь біля 30л/хв) щось захочете продути а потім чекаєте поки підкачає. Для аерографа можна у крайньому випадку напряму з компресора працювати. Я собі зробив з якогось автомобільного ресивера (на око літрів на 40) і поставив туди чотири компресора від холодильників з різними параметрами (в результаті сприятливих обставин вони до мене попали) . Через деякий час два згоріли ( хоча були фільтри на вході і оливу періодично додавав). І зараз на двох щось продути , промити , підкачати в истачає. А підфарбувати вдається тільки щось невеличке. Пару разів пшикнув пульвером (розхід біля 200 л/хв) і чекаеш поки накачає. А для аерографа вистачить

Змінено користувачем Жорик
доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Si1ver так. Саме таке :)

 

38 минут назад, Жорик сказал:

Дуже великий повітрязбірник (ресивер) не ставте, ці компресори тиск дають а продуктивність маленька ( якщо не помиляюсь біля 30л/хв) щось захочете продути а потім чекаєте поки підкачає. Для аерографа можна у крайньому випадку напряму з компресора працювати. Я собі зробив з якогось автомобільного ресивера (на око літрів на 40) і поставив туди чотири компресора від холодильників з різними параметрами (в результаті сприятливих обставин вони до мене попали) . Через деякий час два згоріли ( хоча були фільтри на вході і оливу періодично додавав). І зараз на двох щось продути , промити , підкачати в истачає. А підфарбувати вдається тільки щось невеличке. Пару разів пшикнув пульвером (розхід біля 200 л/хв) і чекаеш поки накачає. А для аерографа вистачить

Напряму пряцював аерографом. Можна, але незручно.

Ресивер буде малесенький 5 - 6 л.

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без ресивера відчуваються пульсації.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.06.2021 в 13:19, Reiter сказал:

Такий? Дуже малий тиск видають

Screenshot_20210610-131837_OLXua.jpg

у меня такой, пользуюсь. обычный себе редуктор, но для маленьких баллонов... у меня два по 3 литра, мини резак ( пропан кислород ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

китайське кишенькове рішення :-)

 

aero.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку