kolish

Підкажіть інфу по 67М20В...

16 повідомлень у цій темі

Трапився (можливо для покупки) станок 67М20В ,почав шукати інормацію по ньому..  всюди якась різна інфа.. Можливо хтось користувався, або є власником такого станка, опишіть в загальних рисах.. 

Які хода? Який стіл? Чи можна викинути шафу і перевести на частотник? оскільки в мене тільки 220..

І ще, як мені сказали що станок не запускається ,по глюкнула якась плата .. Що це за плата може бути.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигун шпінделя звичайний асинхронний - частотник можна. Двигун подач - постійного струму, для нього повинен бути привід постійного струму який стоїть в шкафу окремим блоком. Якщо цей блок несправний то подач не буде ніяких окрім ручних. Або ставити асинхронник але з понижаючим редуктором + частотник, або шукати інший привід постійного струму, або ремонтувати плату, або ставити сучасний серводвигун. 

Хода і стіл легко гугляться. В двух словах - це інструментальний точний станок для відносно невеликих за розмірами деталей. ІСО40. Один іх останніх версій з епохи СССР.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по ходах зрозуміло.. а з столом не дуже .. в описі вказано 3Т пази ,по фото 5 пазів..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Довіряйте фото

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, kolish написав:

по ходах зрозуміло.. а з столом не дуже .. в описі вказано 3Т пази ,по фото 5 пазів..


Про 3Т пазів то мабуть про вертикальний стіл, а горизонтальний на 5 пазів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Придбав я цей станок, ось декілька фото. 

IMG_20210612_182153.jpg

IMG_20210612_182100.jpg

IMG_20210612_182216.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.06.2021 в 17:50, jenkins сказал:

Двигун шпінделя звичайний асинхронний - частотник можна. Двигун подач - постійного струму, для нього повинен бути привід постійного струму який стоїть в шкафу окремим блоком. Якщо цей блок несправний то подач не буде ніяких окрім ручних. Або ставити асинхронник але з понижаючим редуктором + частотник, або шукати інший привід постійного струму, або ремонтувати плату, або ставити сучасний серводвигун. 

Хода і стіл легко гугляться. В двух словах - це інструментальний точний станок для відносно невеликих за розмірами деталей. ІСО40. Один іх останніх версій з епохи СССР.

З двигуном шпинделя зрозуміло.. А з двигуном подач ,є питання.. Чи можна на нього поставити сучасний привід постійного струму? і що краще / і дешевше.. сучасний привід постійного струму до наявного двигуна, чи серводвигун? Також цікавить як зробити щоб працювали кінцевики, зажим інструменту.. і все від 220... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю! Шафа до нього є?

Станок пробували включати?

Раджу повністю перебрати систему змащування і всю електрику. У мене там було достатньо сюрпризів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шафа є .. бракує однієї плати.. не вмикав, не було можливості..  Хотілося б перебрати , поки що вивчаю теми, щоб заодно і зробити /модернізувати.. По геометрії горизонт хід  2 сотки , вертикальний хід , стіл "падає" в перед на 1,5 десятки (( але якщо руками піджати за стіл (досить легко) то  ті 1.5 десятки якби стаають на місце.. Думаю і надіюсь що то клин.. 

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рідний привід постійного струму працює тільки від трьох фаз. Найдешевший варіант це знайти рідний привід і його трансформатор. Сучасний привід поставити можна і до цього двигуна але хороший привід не дуже дешевий.

Інший варіант це асинхронник+редуктор+частотнік. 

Сервопривід хороший варіант.

Іще варіант це великий кроковий двигун. 

Загалом тут потрібно мати можливість регулювати оберти від 0 до приблизно 1000 об/хв при потужності десь 600...1000Вт.

Але я б спочатку зробив все інше а мотор залишив би на кінець. Вам треба ще перевірити муфти спочатку. Якщо вони несправні то толку від двигуна там небагато.

Кінцевики ну це просто частина загальної схеми. В інтернеті десь бачив схему всього станка спрощену.

Зажим інструменту.  Для початку подивіться всередину конуса. Там повинно бути видно 4 кульки. Якщо їх там не 4 то почати треба з цього.  Вручну інструмент міняти можна знявши верхню частину на ВФГ - там буде видна велика гайка. Її і треба крутити.  Зауважте що тут треба не зовсім стандартний штревель. Звичайний не влізе.

Щоб автозажим працював від електрики - в принципі все просто. Потрібно +110В постійної напруги, потужність до 100Вт. Там простенький двигун постійного струму. Подаємо + - закручується. Подаєм - + відкручується.

Якої саме плати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, jenkins сказал:

Якої саме плати?

З тої шафи якоїсь.. Я в електреці не дуже.. Тобто сама плата є , але не робоча..  її зняли з тої шафи,але не відремонтували.. Просто я її ще незабрав.. Щодо трьох фаз, то їх немає.. і поки що непередбачається.. Я зроблю фото тої шафи з середини, може гляните поверхнево, чого бракує..  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото шафи...

IMG_20210620_114458.jpg

IMG_20210620_114503.jpg

IMG_20210620_114507.jpg

IMG_20210620_114515.jpg

IMG_20210620_114522.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене шафа трошки інша. Але так схоже що все є. Але ця шафа без 380 ніяк. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выбросить весь шкаф и сделать на современной базе. Вся автоматика поместиться на станке. Привод подач серва или ЧП. На эту тему было много чего- и разборка, и переделки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.06.2021 в 11:30, jenkins сказал:

Зауважте що тут треба не зовсім стандартний штревель. Звичайний не влізе.

Вопрос по штревелю на 67М20В, какой он формы? Вот такой как на фото?

5ea4337ecf7f8_BT40-45.jpg.b8af50eae86a4f42d16fe66b6e2a4144.jpg

5ea4337d9a2c6_3.jpg.720a2da76bbec15b1addcf41a0f8a515.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я не можу точно сказати про 67М20, але на 6720 ( це його попередня модифікація ) - не підійде без переробки.

Критично важливі розміри - діаметр грибка треба сточити до 12.8 , а ножка грибка 8.8. Інкше воно не влізе взагалі. Я цей вузол розбирав детально тому впевнений. Іще перевірте чи в зажимі присутні всі 4 шарики ( якщо дивитись всередину конуса їх видно ) -без них теж не працює.post-43890-047780700 1340117250.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку