жэня

Забито конусне гніздо ,під палець рулевой тяги . розмір пальця Д-25,7 д-22,2 довжина-35 мм потрібно вичислити яка потрібна розгортка .

22 повідомлення у цій темі

забито конусне гніздо ,під палець рулевой тяги . розмір пальця Д-25,7 д-22,2  довжина-35 мм  потрібно вичислити  яка потрібна розгортка .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, жэня сказал:

забито конусне гніздо ,під палець рулевой тяги . розмір пальця Д-25,7 д-22,2  довжина-35 мм  потрібно вичислити  яка потрібна розгортка .

Забито или разбито (как правило  элипсом) ?   И что даст развертка отверстия - палец пролетит на большую  глубину, нарушив кинематику  данного  шарнироного соединения. Скажу крамольную вещь, но просто затяните гайку туже и все.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чип.PNG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, жэня сказал:

забито конусне гніздо ,під палець рулевой тяги . розмір пальця Д-25,7 д-22,2  довжина-35 мм  потрібно вичислити  яка потрібна розгортка .

Промерять конус на пальце угломером.Мне кажется,так будет точнее.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

палець виступае лиш на три нитки різьби . вже в гробив три гайки . угломіра не маю .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, жэня сказал:

палець виступае лиш на три нитки різьби . вже в гробив три гайки . угломіра не маю .

поставьте под гуйку  шайбу нужного  диаметра, или пусть клиент покупает новую или  б/у деталь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если только убрать забои то можете взять сам палец и с двух сторон вдоль пальца болгаркой сделать прорези потом на наждаке заднюю стенку немного сточить, получите что то типа одноразовой развертки, приварить к ниму ручку и крутить только с масло .

Можете попробовать закалить его.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

"Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

 

.....

31.4.2

....

...г) у рульовому керуванні встановлено деталі із слідами залишкової деформації та іншими дефектами, а також застосовано деталі і робочі рідини, що не передбачені для даної моделі транспортного засобу або не відповідають вимогам підприємства-виробника....

Я согласен на все 100.

Вот только видели бы вы в каком состоянии ездит наш общественный транспорт))

Там не то шо следы деформацыи ,там рулевые тяги сваривают 

 

 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А по поводу забоин на сошке так это обычное явление ее чтоб выбить херячат кувалдой так как съемников как правило ни у кого нет и ставят назад . Затянут покрепче а ты думаешь что ходовая отремонтированна. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

   Из за незатянутьй гайки посадочное место  пальца в тяге обычно разбивается,об  этой ситуации и  думал когда писал пост выше, а теперь вроде речь о том что палец вообще не влазит в отверстие и выступает только на три нитки. Как  это так нужно деформировать отверстие не понимаю.  И не удивлюсь учитывая информативность первого поста ТС  где не указана не марка не модель авто,,  что шаровый шарнир вообще не от данной модели

  Что не так на  форуме, что не пост то нужно устраивать  допрос с пристрастием, поэтому иногда и не  хочется ничего  отвечать.

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@жэня и ещё если замят только край, то круглый напильник в руки и поправить отверстие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось наближене до конусної розгортки робив з метчіка  більшого за розміром за допомогою токарного і болгарки. Вийшло на три з плюсом, 4-х ріжучих кромок малувато щоб вона робила свою роботу.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

даний агрегат е 2птс-4 прицеп тракторний . так іе гасять сошки молотом поки не вискочить палець,а якшо палець вийшов і не побачив то получаїться все що завгодно  , забої  плюс не удобство  і поганий обзор . якось так .тут стоять наконечники з пальцями  від зіл -130 я не думаю що це проблема найти таку розгортку. я не знаю що забити в пошук . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В якості крамоли—нагрійте і старим пальцем осадіть отвір.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, жэня сказал:

даний агрегат е 2птс-4 прицеп тракторний . так іе гасять сошки молотом поки не вискочить палець,а якшо палець вийшов і не побачив то получаїться все що завгодно  , забої  плюс не удобство  і поганий обзор . якось так .тут стоять наконечники з пальцями  від зіл -130 я не думаю що це проблема найти таку розгортку. я не знаю що забити в пошук . 

Screenshot_2021-06-09-19-15-27-666_com.android.chrome.jpg

 

 

1:10 конусность по таблице же. Осталось просто подобрать диаметр развёртки.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 всім дякую . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Снимок экрана 2021-06-09 215650.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, жэня сказал:

абито конусне гніздо ,під палець рулевой тяги . розмір пальця Д-25,7 д-22,2  довжина-35 мм  потрібно вичислити  яка потрібна розгортка

 

Конусность просчитать не проблема. Разница диаметров на дине 35мм равна 3.5мм. получется конусность 1:10, И тут начинаются проблемы, так как такие развертки довольно редкие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я  думав що зіл  цеж  масовий автомобіль і знайти таку розготку буде легко . може вкого е придлагайте куплю . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку