Alexeyi4

Коллектори по недійсному кредиту

15 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Давно бачив тут цей розділ, та не думав шо станеться. Історія така- в грудні 20-того року на мене взяли кредит в мфо, алібі у мене 101% тому я навіть не переживав. після скарг в нбу та кіберполіцію банк просто видалив запис із моєї кредитної історії і на цьому все закінчилося. Майже. Сьогодні прийшов замовний лист "віддати особисто в руки" від коллекторської компанії з "акцією" ніби я можу виплатити лише половину тієї, вже видаленої заборгованості. Нової нема, кредитну історію перевірив. Так от таке питання до знаючих: мені заяву зразу писати? Розмовляти з ними великого бажання не маю. Дякую за увагу!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конечно писать!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НБУ разведет руками и предложит подавать в суд.? Проходил, знаю. Пошлите коллеторов подальше, из писем можно самолетики сделать. Фигня это. Или если есть нервы, время и деньги подавать в суд на банк и вымогателей.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну лицензии их не лишат.. там кантора скандальная, кэшбери если шо, работают они давно, я не первый. Просто формально кредита уже нет но его всеровно продали получается. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ты, а шо и такое бывает!? 

А как бы сбить денежку с коллекторов за такое? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Alexeyi4 сказал:

Ну лицензии их не лишат.. там кантора скандальная, кэшбери если шо, работают они давно, я не первый. Просто формально кредита уже нет но его всеровно продали получается. 

Ну и забейте, письма в мусорку. Если будут звонить (врядли)- в черный список. Можете наехать на банк, но они дурака включат. Два варианта- забить или в суд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не позвонят) когда и кредит висел не звонили, у них номера нет и небыло :D в общем суть я понял, переживать нечего. Спасибо!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexeyi4 написав:

не позвонят) когда и кредит висел не звонили, у них номера нет и небыло :D в общем суть я понял, переживать нечего. Спасибо!

Я чув, що в Україні працює база боржників. Тобто якщо на тобі висить справжній кредит від організації з ліцензією, ти світишся в цій базі, можна себе перевірити. Якщо не світишся, то це просто розводняк. Раніше людей розводили на персональні дані, щоб отримати доступ до банківського рахунку, відновлювали на себе чужий номер телефону, то тепер просто просять грошей.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Наливайко я там теж дивився, мене там немає, та і не було, хоча в кредитній історії борг висів, можливо мфо до ції бази не може вносити зміни

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вас турбують колектори, а Ви не маєте часу на розмови з ними - сміливо ставте переадресацію на діда! Це відомий пранкер, який рофлить з колекторів, та записує ці розмови. Потім можна буде послухати та поугорати! Нижче він роз'яснює про борги перед банками та МФО, і як себе поводити з колекторами. Юристам можна пропустити, а хто не в курсі - буде корисно прослухати.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Alexeyi4 "забить стрелку" с теми недоколлекторами в ближайшем отделении полиции :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

@Alexeyi4 "забить стрелку" с теми недоколлекторами в ближайшем отделении полиции :)

Або на кладбищі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку