Андрей642

Кто знает вес стола 7б35 ?

44 повідомлення у цій темі

Доброго Всем.

Может кто знает вес стола 7б35 ? Хоть на "хлопский розум".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если известны его очертания и габариты, то на крайняк можно посчитать по объему.

 

Правда, не каждая нервная система может это выдержать.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, технократ сказал:

Если известны его очертания и габариты, то на крайняк можно посчитать по объему.

 

Правда, не каждая нервная система может это выдержать.

 

Иа совсем не знаком с такой системой (нервной):D

Хочу чет с него снять для уменьшения веса до 1600 . Эвакуатор , что берет стрелой до 1600 может заехать во двор и закинуть сразу в помещение .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну раз он есть в осязаемом наличии, можно примерно прикинуть вес по габаритам.

(Тем более это для манипулятора, а не для аптечного рецепта).

Там же все элементы - в виде кубиков, это ж не аэроплан.

Мясо - набор кубиков с плюсом,

Воздух пазов, вырезов - набор кубиков с минусом.

Отверстия под болтики - можно пренебречь.

Кубический метр зализа  весит 7850 кг.

Замеры и расчеты делать лучше сразу только в метрах. 

То есть, кубик 300 мм х 150 мм х 40 мм -

записывать нужно 0.3 х 0.15 х 0.04 = 0.0018 м. куб х 7850 = 14.13 кг.

А то запутаешься, и на выходе получится вес крейсера Авроры.

 

Вот только перемножать и складывать эти кубики - нужно иметь крепкие нервы.

Начинать бухгалтерию лучше с утра, и закончить очень желательно до обеда.:D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу. Хоч і не маю 7б35, та є ОД-61-7, стіл трохи довший, та загалом схожий, розбирав та випадково важив ( не питайте як та для чого, довга історія), стіл, якщо не помиляюсь, 270кг, давненько було. Розумію, що різні конструкції, та може хоч чимось ця інформація допоможе... Поздоровляю з придбанням, гарна цяцька, я свій брав тільки під одну задачу ( яка так і не відбулася ), та не шкодую ні разу, строгальні- це недооцінений інструмент, не дарма у закордонних майстернях вони часто зустрічаються, а капіталісти гроші рахувати вміють, не потрібне стягувати не будуть... Та і й без економічної складової- просто гарний станок, від роботи на якому отримуєш не тільки гарні деталі, а ще й трохи задоволення від процесу ( хоча це сугубо індивідуальне)...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарно дякую !

Ще не придбав - торгуюсь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, скинув стол и ползун отминусуете 500-600кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судя по всему и стола хватит скинуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім!

Доторгувався до прийнятної ціни та притягнув собі страшка.

Питання облегшення верстата вирішив власник малого евакатора - поїхав на відпочинок )))

І от , страшко на подвір"ї .

 

изображение_viber_2021-07-05_14-30-06-218.jpg

изображение_viber_2021-07-05_14-30-07-799.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не втримався , а може не хочу зайвого бруду в приміщенні - трохи продув , трохи пошкрябяв шпателем та добре все залив лампадною олією (ще нікому не заважало вазелинова олива :D).

Страшко перетворюється на досить охайного парубка.

Сліди роботи видко , але слідів якогось криминального зносу не знайшов поки що (Иа оптиміст!).

Покрутив від руки двігло - щось там почало рухатись та показало на направляйках нашкрябаний напис . Ще не зрозумів чи то він мав таке ім"я (верстатник) , чи йому повзун нагадував цей прибор ?

Люди , а що їх шабрили ? Строгалі ? Де інде зустрів характерні сліди .изображение_viber_2021-07-05_14-30-04-241.jpgизображение_viber_2021-07-05_14-30-05-671.jpgизображение_viber_2021-07-05_14-30-04-054.jpg

изображение_viber_2021-07-05_14-30-05-329.jpg

изображение_viber_2021-07-05_14-30-02-895.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Строголеводи , а може бути таке що зливна пробка 7б35 сантимів на 8 вище за дно ?

Хто як оливу зливає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу.

2 години назад, Андрей642 написав:

криминального зносу

мабуть і не буде, площа напрямних мабуть дає своє, зі змащуванням таке зносити треба постаратись...  Шабровка також місцями присутня, хоч і станок не ранніх років випуску. Зливна пробка на моїй моделі ( нагадаю, вона не така, як Ваша) практично внизу підошви, по паспорту станка в кресленні фундаменту присутня виямка ( квадратна, здається) нижче рівня підлоги, як я розумію для ємності при зливанні відпрацьованого мастила, коли забирав строгального при покупці, ця виямка була як раз під зливною пробкою. В мене ж зараз він стоїть просто на підлозі, мастило вичерпував, заодно і дно від гамули почистив, потім ще й солярою промив, про всяк випадок. Хоча  зливати, впевнений, було б зручніше... По надпису на напрямній- ну що поробиш, хотіла людина залишити по собі пам"ять, та фантазії та виховання на більше не хватило... Назвати ті букви "масляними карманами" для самозаспокоєння та й по всьому, ніхто ж форму тих "карманів" не регламентує, чому б їм не бути в такому вигляді... Ще раз поздоровляю з покупкою!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дошкрябайте ще сім буквів, й буде не соромно то друзям показувати, місця там вистачає, й мастило краще затримуватись буде)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, стани сказал:

мастило вичерпував, заодно і дно від гамули почистив

Та кращє в Турцію поїхав би ..... скільки там всього , навіть вороток з плашкою на м10 знайшов. Ще штіфт конусний та круглу деталь - тепер думаю звідки то є.

2 часа назад, стани сказал:

Ще раз поздоровляю з покупкою!

Дякую.

 

2 часа назад, Y.fowler. сказал:

Дошкрябайте ще сім буквів

І так сАйдет )))

 

Все обшукав - злив або забули , або прої..ли зробити. Може сам зроблю або забью.

Шестерні всі цілі , насос якось тре зняти , щоб сітку почистити - на піску біля моря , ехх .....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По перше - вітаю.

 

А по друге - щоб не було сумно: 

Ось тобі аналогічна бувальщина про лишню деталь.:D

3 часа назад, Андрей642 сказал:

Ще штіфт конусний та круглу деталь - тепер думаю звідки то є

 

http://lib.ru/WELLER/mauzer.txt

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, технократ сказал:

По перше - вітаю.

 

А по друге - щоб не було сумно: 

Ось тобі аналогічна бувальщина про лишню деталь.:D

 

http://lib.ru/WELLER/mauzer.txt

Дякую.

Нє , до псіхозу ці зайві (або ні) деталі не доведуть - вже давно мій псіхоз зійшов з розуму від мене.

Хлопці , якщо карчером з хімією для двигунів помию ззовні та в середині - підшипи не повбиваються ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б так не робив.

 

Потоком нанесе в подші пісок, бруд та лишні запчастини.

Навіть якщо зараз подші в нормальному стані ( все лишнє вже повимивалось та попритиралось)

то після  тако їпроцедури може бути тільки гірше. 

 

З внутрішніх полостей чугунного литва (ті що повинні бути зафарбовані червоним)

- струмінь повідбиває залишки формовочної маси, а то є пісок.

 

Зрозуміло, що хотілось би обійтися малими затратами, але тільки не це.

Якщо немає наснаги повністю перебирати, то лиши як є.

Обмежся марафетом зверху.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, технократ сказал:

Потоком нанесе в подші пісок, бруд та лишні запчастини.

От іа і очкую саме цього. На дні вистачає намулу , стружки ...

Тоді ок , обмежусь "омовением" декалітрами соляри .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почуваю себе власником старенького мАсквіча - просмердівся бензином (соляри нема - їзжю на ній) , але нутрощі строгаля відмив на трійку з плюсом.

По ходу пьєси вивалився вал механізму подач різцетримача , а так все гуд. Зливного отвору таки нема зовсім ))))

Пообідаю та можна затягати в приміщення - добре , що хоч не тяжкий верстат.

IMG_20210705_141924265.jpg

IMG_20210706_134422199_HDR.jpg

IMG_20210706_134435268_HDR.jpg

IMG_20210706_134449375_HDR.jpg

IMG_20210706_134458011_HDR.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вроді затягнув на постійне місце проживання .

Розслабився , що верстат не тяжкий та має низько центр ваги - ага звичайно. Він вирішив з"їхати з рокли на свіже повітря . Все одно затягнув.

Руки , ноги гудять ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То нічого, затягується раз, втома на ранок ( або через день) пройде, а задоволення від працюючого верстату ( не тільки строгального, будь якого іншого) залишиться на весь час, доки будете на них працювати... Ну і помічник це не зайвий, спростить деякі роботи та можливо розширить список послуг майстерні. Можливо повторюсь, але на цих станках можна працювати паралельно ще з якимось станком, наприклад коли ставлю на строжку якусь площину ( головку двигуна, наприклад), то можу на токарному робити інші деталі, не часто, але таке трапляється. А можна просто посидіти поряд та подивитись на його роботу, щось схоже на релаксацію, але це мабуть на любителя, не всім підійде...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речи , на русацькому чіпі знайшов відповідь на своє перше питання . Може кому згодиться .

Если судить по 7б35:

Ползун 150-170кг.

Стол кубик 150кг.

Плита поперечки к которой крепится стол 40кг.

Крестовина стола 170-200кг.

Эл. Мотор 70кг

Шкив с фрикционом 35кг.

Суппорт с откидной доской 30-35кг.

Таке питання : якщо зніму прижимні планки ползуна - нічого крімінального не стане ? Хочу подивитись , що під ними живе чи хто .

изображение_viber_2021-07-06_21-11-40-666.jpg

изображение_viber_2021-07-06_17-25-18-515.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу.

1 година назад, Андрей642 написав:

прижимні планки ползуна

на своєму знімав, також піднімав до гори і сам повзун, не знімав, а просто припідняв талькою. Потім підклав два чистих дерев"яних бруска, розташованих поперек направляйок, на які й опустив повзун, бруски  розмірами приблизно 100 на 150мм, ну і довжина щоб вистачило поперек направляйок станка. Мета цієї затії- роздивитись стан направляючих на предмет задирів та іржі. Бруски ж для страховки, не дуже хочеться лізти руками під таку залізяку ( як і під будь яку іншу) , коли воно просто висить на тальці... Єдине, з чим потім прийшлося поморочитися- це виставляння зазору між повзуном та прижимними планками, в літературі вказано тільки зазор, 0,03мм, а от як його виставити- точного опису не знайшов, щуп такої товщини залипає на мастилі, важко витягнути, тому встановив індикаторні стійки  збоку повзуна, на початку та на кінці направляючих станини, штовхав вправо- вліво та виловлював отой зазор... Через деякий час впіймав, здається працює... Хоча б від оригінальної схеми регулювання не відмовився, цікаво, як завод оте задумував рерулювати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так само хочу провести огляд направляйок. Не дуже тішить цей зазор потім виловлювати.

Все , Іа поламався . Вирішив штовхнути верстат на роклі вже тютя-тютя на місце , піднатужився і в м"язі ікри щось прохрумкотіло . Норм ходити вже не можу. Розгинаю ногу і щось там трошки (до сказу) болить . Переміг 7б35 ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будь ласка, по акуратніше там... На нас запчастин не виробляють, на відміну від станків. Все в одному екземплярі і сугубо індивідуальне... Заліза на наш вік вистачить...  Хоча також грішний, зірвав спину, вхопивши та невдало вставляючи коробку реверсу на 6н11, потім в лікарні деякий час довелось відлежати, інколи досі гикається, хоча і до цього зі спиною не все гаразд було... Взагалі із всіх моїх станків тільки строгальний і ще можливо свердлильний ( не впевнений, то бірка року випуску чи ремонтний шильд) молодші мене, всі інші старше. Тих людей, що робили їх та на них, можливо ( а із старим токарним мабуть точно)  вже й на цьому світі немає, а станки й досі на ходу. Речі переживають людей... Видужуйте!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку