oleg992

Шестерня на ИЖ611 m1,25z40

52 повідомлення у цій темі

1 час назад, KOLIAN75 сказал:

Спасибо!Желание  и возможность  есть.С удовольствием потестируем!Но  опять же-тестировать лучше стандартную шестерню под метрику,т.к.она то как раз работает  99%станочного времени,по крайней  мере у меня так.

Отлично, значит - в понедельник сделаю и отправлю)

На ТВ16 работают отлично, уже много раз делал знакомым и знакомым знакомых. Но хочется проверить на больших нагрузках, а доступа к "взрослым" станкам нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.08.2021 в 10:45, oleg992 сказал:

Спасибо, очень интересно! Если Вы ещё её не выбросили, отправьте, пожалуйста, осколки обратно мне (за счёт получателя), пощупаю, подумаю.

Но результат в принципе меня радует: как для недорогого заменителя для редкого использования это отлично, для постоянной работы - нет.

Для ТВ16 и аналогов вообще, по сути, все печатать можно. Там нагрузки гораздо меньше.

Не знаю чи актуально. Але можу висловити і свої роздуми після розглядання зламаної шестерні. А саме. Після виготовлення на ступиці можливо було достатньо тіла для роботи і тих зусиль що виникали в зоні шпононочного пазу. Але під часу установки на станок вона не влізла і була проточена-прослаблена. Є пропозиція послабити ще на 0.5 мм і завтулити зверху втулкою з товщиною стінки 0.5 мм. Думаю це буде дешевше і можливо поверне жорсткість деталі до проточеи а може і більше. 

Змінено користувачем Yabluchko
Клятий т9
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку