San1084

Вопрос по молотковой краске

49 повідомлень у цій темі

Всем привет. Подскажите, что я сделал не так, что эта бл...ая краска сохнет уже 2 недели и всё равно остаются следы от пальцев. Раньше красил и на второй день уже собирал. А сейчас даже трогать боюсь. Может, из-за того, что в гараже металлическом детали сохнут?))) Краска как на фото SMILE. Теперь, что опять всё чистить и перекрашивать другой фирмой?  И не могу понять, нах...на продают растворитель для неё, если она жидкая до ужаса. Я уже и в погреб её ставил, чтобы гуще. была. Это краска 2020года, а до этого года 3 назад брал такую, только 2018 года и всё было супер. Может перевелась?

20210628_190128.jpg

20210628_190009.jpg

20210628_190018.jpg

20210706_233809.png

Змінено користувачем San1084
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитайте інструкцію. 
висихання 4 год повна полімеризація 1 місяць. 
Аналогічна ситуація вже 3 тиждень сохне 

Змінено користувачем лейтенант
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наверняка изменились условия сушки по сравнению с первым разом. В закрытом гараже будит очень долго сохнуть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, San1084 сказал:

Может перевелась?

Кто то, или Вы, или продавец разбавили не тем растворителем.

Краска этой фирмы принимает не все растворители.

Вохможно кисть помыли не тем

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ещё два момента ухудшающих (замедляющих) полимеризацию.

Не родной грунт

 покраска одним толстым слоем, вместо послойной

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Красноармеец сказал:

В закрытом гараже будит очень долго сохнуть. 

Краска не сохне, а полімерізується. Для прискорення полімерізації у неї добавляється т.з. сіккатів, який прискорює це діло. Якщо на ньому зекономити, то таке може статися. Ну і як вище Степан писав грунтовка, та товстий шар за один раз. В нас маляр мінімум два рази краску ложить, а то і три. Між слоями сутки сохне.

До того ж, не люблю я оте два чи три у одному. Зачистка, грунт, краска. На кожному етапі контроль процессу. А то три у одному, а що вийшло бог знає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@San1084 если раньше красили  в этих же условиях этой краской - все нормально ,а сейчас две недели - то вариант один .

Качество . Набодяжили шмурдяка какого-то .Сейчас это в порядке вещей. Качество гуляет от партии к партии. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Возможно плохо розмешали,  было такое,  она не сохнет тогда вообще.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо за подсказки. Размешал хорошо. Красил в три слоя с выдержкой 15 -20 минут. Кисточка новая. Растворителем не разбавлял. Больше всего это качество краски такое уже. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, San1084 сказал:

Размешал хорошо. Красил в три слоя с выдержкой 15 -20 минут. Кисточка новая. Растворителем не разбавлял

Всё в пределах нормы, кроме третьего слоя.

Ну и об грунте и обезжиривании ничего не сказали.

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Краска не сохне, а полімерізується.

Таки сначала сохнет.

 

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

До того ж, не люблю я оте два чи три у одному

Да нет очень хорошая краска, сам её пользую. На улице уже 7 лет, полёт нормальный.

Правда синей ни разу не пользовался, пигмент тоже имеет значение.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користувався неодноразово фарбой, з написом "HAMMERITE" (польська), все чудово було.

А фарба з написом "посмішка" це сюрприз, мабуть :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Деталь обезжиривал перед покраской. Не грунтовал. Я всегда красил в 2-3 слоя. Краска сейчас то высохла, но она как прорезиненная. Это уже третий станок который я крашу этой фирмой. До этого было всё супер, и зимой сохла. А тут жара и капризнечает. Куплю наверное полифарб. Главное в цвет попасть.

20210706_233835.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, San1084 сказал:

Красил в три слоя с выдержкой 15 -20 минут.

 

Это вместо того, чтобы просушивать каждый слой отдельно до полной готовности ?

Это  что-то новое в техпроцессе покраски.

В результате общий  пирог получился очень толстый.

Вот вся эта масса потихоньку и сохнет,  из глубин так сказать.

2 часа назад, San1084 сказал:

А тут жара и капризнечает.

Высокая температура, как раз способствует высыханию и полимеризации..

Змінено користувачем технократ
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, технократ сказал:

Это вместо того, чтобы просушивать каждый слой отдельно до полной готовности ?

Данная краска наносится именно через 10-20 минут, до момента отвердения нижнего слоя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, технократ сказал:

 пирог получился очень толстый.

Единственное нарушение это третий слой, и вот он таки мог выстрелить.

 

1 час назад, технократ сказал:

Высокая температура, как раз способствует высыханию и полимеризации..

Тут бы попробовать или на солнышко выставить или прогреть феном без фанатизма.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, San1084 написав:

Деталь обезжиривал перед покраской. Не грунтовал. Я всегда красил в 2-3 слоя. Краска сейчас то высохла, но она как прорезиненная. Это уже третий станок который я крашу этой фирмой. До этого было всё супер, и зимой сохла. А тут жара и капризнечает. Куплю наверное полифарб. Главное в цвет попасть.

20210706_233835.png

Сьогодні працював тим поліфарбом, тільки не молотковим. Сподобалась. Вкривання дуже хороше - великий сухий залишок. Густина - те що треба з банки, не стікає і розводити не потрібно. 3 години на відлип. На фото 1 шар пензликом по шліфованій голій блясі.

 

DSC_0032.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година назад, San1084 написав:

Теперь, что опять всё чистить и перекрашивать другой фирмой

Спробувати ""запекти"" або інфрачервоним нагрівачем, газовим чи електро, або під прямими сонячними променями, щоб добряче ( 60...80*С ) прогрілось. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, YuM написав:

Густина - те що треба з банки, не стікає і розводити не потрібно.

А який саме розріджувач ви б застосовували для цієї фарби?  Практично всі розріджувачі для поліуретанових фарб являються прекурсорами і заборонені для вільного продажу. Правда не знаю як там Р-4 та Р-5, але й вони не попадались у дрібній фасовці, лише в промисловій тарі (як правило бочки 100 та 200л). Тому й дані фарби, як правило завжди відповідають потрібній в'язкості, та готові до застосування, що не скажеш за сімейну торгово-виробничу марку згадувану вище, яка лише зовсім недавно починала з водорозчинних фарб.......

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

А який саме розріджувач ви б застосовували для цієї фарби?  Практично всі розріджувачі для поліуретанових фарб являються прекурсорами і заборонені для вільного продажу. Правда не знаю як там Р-4 та Р-5, але й вони не попадались у дрібній фасовці, лише в промисловій тарі (як правило бочки 100 та 200л). Тому й дані фарби, як правило завжди відповідають потрібній в'язкості, та готові до застосування, що не скажеш за сімейну торгово-виробничу марку згадувану вище, яка лише зовсім недавно починала з водорозчинних фарб.......

Певно я чогось не знаю, бо не вдавався глибоко))))) 647 перестали продавати? В єбіцентрі є розріджув в їхній 0,5л пляшці там в т.ч. і ця фарба. Доречі р-4 р-5 можна знайти, вам націдять і 0,5...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, YuM написав:

Певно я чогось не знаю, бо не вдавався глибоко))))) 647 перестали продавати?

 

 Не варто плутати розчинники з розріджувачами..... 

При необхідності зробити речовина більш рідким, в якості розчинника складів на поліуретановій основі скористатися можна:

толуолом;
ксилолом;
ацетоном;
елюентом типу Р-4, Р-5.

https://rt82.ru/uk/rabota-pozharnogo/naznachenie-rastvoritelei-kakoi-rastvoritel-dlya-kakoi-kraski-luchshe/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

 

 Не варто плутати розчинники з розріджувачами..... 


При необхідності зробити речовина більш рідким, в якості розчинника складів на поліуретановій основі скористатися можна:

толуолом;
ксилолом;
ацетоном;
елюентом типу Р-4, Р-5.

https://rt82.ru/uk/rabota-pozharnogo/naznachenie-rastvoritelei-kakoi-rastvoritel-dlya-kakoi-kraski-luchshe/

Шановний Олександр, Ви привели неповну цитату з вигрібної ями рт82ру. Повністю це виглядає так:

Чимало виконується лаків на поліуретановій основі і на основі води. Ця хімія для паркету різниться екологічністю і нетоксичність.

При необхідності зробити речовина більш рідким, в якості розчинника складів на поліуретановій основі скористатися можна:

толуолом;
ксилолом;
ацетоном;
елюентом типу Р-4, Р-5.

Згадана і застосована мною вперше фарба поліфарб є з ряду алкідно-уретановивих (УРФ-1128, УРФ-1101.........), та як пише тирнет, просто розріджується якісним уайт-спіритом. Там ж про те,що всі виробники стараються зробити фарбу готовою для використання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, YuM написав:

Згадана і застосована мною вперше фарба поліфарб є з ряду алкідно-уретановивих (УРФ-1128, УРФ-1101.........),

Виходить, що навіть на етикетці дурять нашого брата)))) Я щось думав, що згадувані вами УРФ....фарби належать скоріше до алкидних фарб, ніж до поліуретанових.

 А цитату, чи то частину цитати ..я привів з огляду вказати  чим саме розріджуються поліуретанові ЛФМ  І не звертайте увагу на термін "паркетний лак", бо коли він по походженню поліуретановий, то відрізняється від аналогічної за походженням фарби лише відсутністю кольорових пігментів та дріб'язком  не суттєвих додатків.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем за подсказки. Вот сижу на работе и думаю. Попробую прогреть феном строительным одну мелкую деталь. Я всегда красил в 3 слоя. И качество было на высоте. Всё же думаю начали бадяжить краску и экономить. Заказал синюю полифарб. Может попадёт в цвет с моей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@San1084 Вот не даёт мне покоя ваша проблема.

И что надумалось.

Жарко, три слоя, что имеем.

Верхний слой быстро высох и полимеризовался.

Образовалась плёнка, которая препятствует высыханию нижних слоёв.

Из-за этой поверхностной плёнки они не могут высохнуть до того состояния, когда начинается полимеризация.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 Є така штука: один товстий шар сохне довше і має меншу міцність, ніж три тонших. Автомобільні майстри в тому шарять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку