BWD

SOS! Нашестя бліх в майстерню.

93 повідомлення у цій темі

Вітаю, шановне товариство! Потребую поради щодо проблеми, яка виникла. Проблема, власне, вказана в назві теми. Десь пару тижнів тому, мою майстерню атакували блохи. Мої деякі знайомі теж скаржаться на нашестя бліх в гаражних ямах та підвалах. Також, з новин дізнався, що в Кирилівці також була така проблема. З цього роблю висновок що причина не в самій майстерні а, можливо, в кліматі, або ще в чомусь. На ринку придбав засіб "Actellic" для обробки городини від різних шкідників і обробив приміщення. Допомогло на два дні, потім ще раз обробив. Знову на два дні. Харчової бази в майстерні для бліх, начебто, немає. Хіба що клієнти, які заходять. Що робити не знаю. В інтернеті радять звертатися до СЕС, але в нас тої  СЕС, начебто, вже немає. Можливо, серед форумчан є спеціалісти з таких питань, або хтось, хто стикався з такою проблемою й успішно її подолав. Розумію, що потрібно використовувати хімію, але ж хотілося й самому не отруїтися. Тому питання яку хімію краще застосувати? Ідеальний варіант побризкати на ніч, а зранку працювати без шкоди для здоров'я. Дякую заздалегідь за будь які поради.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Это "!земляные блохи". Фенаксин. Я рассыпал пару лет по всему полу и держал 7-8 месяц!

Дякую за пораду. А як Ви робили прибирання майстерні? Чи кожного разу після прибирання треба повторювати процедуру?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У ветеринарній аптеці спитайте, є в них спеціальні засоби водорозчинні. 
Блохі від спекі і вологості починають стрімко плодитися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене два звіра хозяйнують в майстерні. Розумієте яке нашестя бліх перед серпнем.

Купую "Бутокс" та з бризкалки обробляю всю підлогу , особливо всі щилини. Проблему вирішує на раз.

изображение_viber_2021-07-13_17-51-22-760.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такая же проблема каждый год.Пылевые(земляные блохи).Появляются в начале июля, лезут из всех щелей, и в мастерской и в доме, толком ничего не помогает.Пропадают сами недели через 2.

Змінено користувачем vsesam
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, BWD сказал:

"Actellic"

Фосфорорганик, с достаточно продолжительным действием, скорее всего впарили...

 

52 минуты назад, BWD сказал:

потрібно використовувати хімію, але ж хотілося й самому не отруїтися. Тому питання яку хімію краще застосувати? Ідеальний варіант побризкати на ніч, а зранку працювати без шкоди для здоров'я.

Так не получится, но вечером в пятницу, а в понедельник выйти, вполне.

Но нужно покупать нормальный препарат.

Так что первый вопрос, где можете купить?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, softm сказал:

Фенаксин.

Дуст, не лучшая препаративная форма для мастерской, но эффективна против насекомых.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

У ветеринарній аптеці спитайте, є в них спеціальні засоби водорозчинні. 
Блохі від спекі і вологості починають стрімко плодитися.

+ або в відділі "все для тварин"

Розведіть водою та все запшикайте 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Андрей642 сказал:

У мене два звіра хозяйнують в майстерні. Розумієте яке нашестя бліх перед серпнем.

Купую "Бутокс" та з бризкалки обробляю всю підлогу , особливо всі щилини. Проблему вирішує на раз.

найкращий спосіб.

Обробити бутоксом.

І кота "обробленого". тоді вся ця зараза лізе на кота, і там дохне. - Це найефективніше з усього. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикольно... Думал шо я один такой!
Меня-то они не едят (бо я невкусное "оно"). Зато "прихожан" очень любят :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Саша написав:

У ветеринарній аптеці спитайте, є в них спеціальні засоби водорозчинні. 
Блохі від спекі і вологості починають стрімко плодитися.

Як раз у мене спекотно і волого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Андрей642 написав:

У мене два звіра хозяйнують в майстерні. Розумієте яке нашестя бліх перед серпнем.

Купую "Бутокс" та з бризкалки обробляю всю підлогу , особливо всі щилини. Проблему вирішує на раз.

изображение_viber_2021-07-13_17-51-22-760.jpg

Звіри класні.

3 години назад, vsesam написав:

Такая же проблема каждый год.Пылевые(земляные блохи).Появляются в начале июля, лезут из всех щелей, и в мастерской и в доме, толком ничего не помогает.Пропадают сами недели через 2.

Мої, здається, пропадати не збираються. Тільки плодяться...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Stebium1 написав:

Фосфорорганик, с достаточно продолжительным действием, скорее всего впарили...

 

Так не получится, но вечером в пятницу, а в понедельник выйти, вполне.

Но нужно покупать нормальный препарат.

Так что первый вопрос, где можете купить?

 

Купляв на базарі. Ампула на 10 літрів - 15 грн. Завтра буду моніторити усі спеціалізовані точки продажу. Теж думав за дуст, тепер буду вивчати з рекомендованих препаратів найоптимальніший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Прикольно... Думал шо я один такой!
Меня-то они не едят (бо я невкусное "оно"). Зато "прихожан" очень любят :)

Я теж не помічав їх, бо в комбенезоні, а от коли клієнти почали якось дивно пританцьовувати і підпригувати, а деякі ще й верещати, то причина з'ясувалась швидко.

1 година назад, Bogdan написав:

найкращий спосіб.

Обробити бутоксом.

І кота "обробленого". тоді вся ця зараза лізе на кота, і там дохне. - Це найефективніше з усього. 

Кіт у ролі "троянського коня"? А як кіт почувається після його обробки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

найкращий спосіб.

Обробити бутоксом.

І кота "обробленого". тоді вся ця зараза лізе на кота, і там дохне. - Це найефективніше з усього. 

Нє їх обробляю Адвокатом . Не дешево , але ефективно проти бліх , кліщів , глистів та ще якоїсь гидоти.

Бутокс колись використовував для собаки - жодних проблем з здоровьям не було (поки не приспав її ).

 

6 минут назад, BWD сказал:

Звіри класні.

Згоден , ще піклуються за моє харчування - носять здобич (вчора був хомя"к , позавчора - горобець , а сьогодні голодую :D).

Ранком приходиш , а на тапчанчику або в дворі очикує ланч )))

изображение_viber_2021-06-20_15-39-28-213.jpg

изображение_viber_2021-07-20_10-01-20-620.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, BWD сказал:

Кіт у ролі "троянського коня"? А як кіт почувається після його обробки?

в мене також навала була. Офігів від наглості. Спочатку боровся врукопашну, потім почав вивчати питання - напудрений кіт - сама сильна штука. Проблема в яйцях, блохи плодючі, тільки насалась зараза, одразу яйця відкладе - і по кругу знову. Все обробив, кота на кілька днів - все гуд, на котові немає. 

52 минуты назад, Андрей642 сказал:

Нє їх обробляю

не бутоксом, я з абзацу і в лапках, щоб не співпадало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В 14 году ездил в гости в Кировоградскую область, село рядом с Врадиевкой. Так там всё село с этой заразой. Ночь не спали, кусаются, заснуть не возможно, даже допинг не помог, на утро домой.

Дома машину в гараж. Домой по одному, в тамбуре, перед входом в дом, раздевались догола, вещи в мусорный кулёк и завязывали.  И бегом в душ. Такие меры нужны чтобы в дом не занести эту заразу.

На следующий день по объявлению нашли контору, которая за деньги травит земляных блох.

Приехал на рено кенге парень, одел ОЗК, попросил выгнать машину из гаража и открыть смотровую яму. Достал из машины «пушку», как у охотников за приведениями и зашел в гараж, закрыв все двери. Сказал полчаса не мешать.

Через полчаса выходит из тумана. Я спрашиваю про машину и вещи.

Он сказал, что через 3 часа, когда сядет туман, яму не закрывать, поставить машину, открыть все двери в машине и оставить на ночь. На следующий день натянуть верёвки в гараже и развесить все вещи. Блохи по любому спрыгнут на пол, а там яд, и сдохнут.

Из ямы ничем вывести кроме такого радикального травления не получится. Они там откладывают яйца.

Для упрощенного травления надо купит в ветеринарной аптеке НЕОСТОМАЗАН в ампулах. Он разводится водой и заливается в брызгалку. Когда я приходил из гаража, то обрабатывал себе ноги, что бы в дом не занести эту заразу. Неостомазан применяется для обработки животных. Неостомазан яйца земляных блох не убивает, убивает только живых блох.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Андрей642 сказал:

а сьогодні голодую

То тре вже колись починати переходити на голубів.

Вони солоденькі ! :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Андрей642 написав:

Нє їх обробляю Адвокатом . Не дешево , але ефективно проти бліх , кліщів , глистів та ще якоїсь гидоти.

Бутокс колись використовував для собаки - жодних проблем з здоровьям не було (поки не приспав її ).

 

Згоден , ще піклуються за моє харчування - носять здобич (вчора був хомя"к , позавчора - горобець , а сьогодні голодую :D).

Ранком приходиш , а на тапчанчику або в дворі очикує ланч )))

изображение_viber_2021-06-20_15-39-28-213.jpg

изображение_viber_2021-07-20_10-01-20-620.jpg

З такими годувальниками взагалі можна не працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, BWD сказал:

Вітаю, шановне товариство! Потребую поради щодо проблеми, яка виникла. Проблема, власне, вказана в назві теми. Десь пару тижнів тому, мою майстерню атакували блохи. Мої деякі знайомі теж скаржаться на нашестя бліх в гаражних ямах та підвалах. Також, з новин дізнався, що в Кирилівці також була така проблема. З цього роблю висновок що причина не в самій майстерні а, можливо, в кліматі, або ще в чомусь. На ринку придбав засіб "Actellic" для обробки городини від різних шкідників і обробив приміщення. Допомогло на два дні, потім ще раз обробив. Знову на два дні. Харчової бази в майстерні для бліх, начебто, немає. Хіба що клієнти, які заходять. Що робити не знаю. В інтернеті радять звертатися до СЕС, але в нас тої  СЕС, начебто, вже немає. Можливо, серед форумчан є спеціалісти з таких питань, або хтось, хто стикався з такою проблемою й успішно її подолав. Розумію, що потрібно використовувати хімію, але ж хотілося й самому не отруїтися. Тому питання яку хімію краще застосувати? Ідеальний варіант побризкати на ніч, а зранку працювати без шкоди для здоров'я. Дякую заздалегідь за будь які поради.

Давайте посмотрим цикл развития блох. Имаго (взрослые особи) питаются (и как правило живут) на теплокровном животном (хозяине). А вот уже яйца откладывают в грунт или любой другой субстрат богатый органикой. Там же развивается личинка до куколки (в зависимости от температуры окружающей среды) от 4 недель и более. Затем ещё через неделю выходит новое имаго и начинает искать хозяина. Вот у вас этот момент и происходит. Дело в том, что у разных видов блох свои "излюбленные" хозяева и по видам хозяев эти самые блохи и называются. Есть кошачья блоха, есть собачья, есть и человеческая блоха, но в Украине она редка. У вас произошло скорее всего нашествие кошачьей блохи, но произошло это из-за того, что по какой-то причине блоха не доступны их обычные хозяева --коты.( или собаки). Обратите внимание не травил ли кто котов или собак поблизости. Ну а борьба сами подумайте. Личинки блох будут окукливаются и вылупляться в имаго на протяжении месяца. То что вы дустом или ещё чем-то вытравливаете, то вытравливаете взрослых особей, а личинки остаются в грунте живы здоровы. Так что терпеть неудобства вам ещё~ месяц придется. Но есть и положительные моменты, кошачья (собачья) блохи не живут на человеке. Только покусывают, но полноценно питаться не могут. Так, что далее размножатьс и откладывать яйца не смогут.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, vespertinus сказал:

Давайте посмотрим цикл развития блох. Имаго (взрослые особи) питаются (и как правило живут) на теплокровном животном (хозяине). А вот уже яйца откладывают в грунт или любой другой субстрат богатый органикой. Там же развивается личинка до куколки (в зависимости от температуры окружающей среды) от 4 недель и более. Затем ещё через неделю выходит новое имаго и начинает искать хозяина. Вот у вас этот момент и происходит. Дело в том, что у разных видов блох свои "излюбленные" хозяева и по видам хозяев эти самые блохи и называются. Есть кошачья блоха, есть собачья, есть и человеческая блоха, но в Украине она редка. У вас произошло скорее всего нашествие кошачьей блохи, но произошло это из-за того, что по какой-то причине блоха не доступны их обычные хозяева --коты.( или собаки). Обратите внимание не травил ли кто котов или собак поблизости. Ну а борьба сами подумайте. Личинки блох будут окукливаются и вылупляться в имаго на протяжении месяца. То что вы дустом или ещё чем-то вытравливаете, то вытравливаете взрослых особей, а личинки остаются в грунте живы здоровы. Так что терпеть неудобства вам ещё~ месяц придется. Но есть и положительные моменты, кошачья (собачья) блохи не живут на человеке. Только покусывают, но полноценно питаться не могут. Так, что далее размножатьс и откладывать яйца не смогут.

У меня в качестве индикатора появления вылупившихся блох - кошки , они перестают ходить по полу (все перемещения исключительно прыжками ). Сразу обрабатываю помещение . Бутокс выбрал по памяти еще с времен содержания собаки. Есть и поновее , помоднее средства . Вет. аптеки / интернет рекомендовать отравляющие человека средства вряд ли будут.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, softm сказал:

У меня эффективен. Много лет уже. Потому и советую. Во Львове это уже лет пять точно... ОСББ наши обрабатывают подвалы. А вот Джеки не знаю...

 

Дуст не пробовал. Будет резистивность попробую...

Арсен, то чем обробатываешь и есть дуст, и да он эффективен. Но не олько от блох, но и от людей.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Андрей642 сказал:

Вет. аптеки / интернет рекомендовать отравляющие человека средства вряд ли будут.

xD:o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго  дня !   Скажіть,  будь-ласка,  чи  має  хто   із  вас   досвід  єфективної  боротьби  з  мурахами,  в  будинку ?   Питання  трохи  не  по  темі,  прошу  вибачити,  але  ця  зараза  інколи  так  дошкуляє,  що  не  можна.  З"являються  в  літній  кухні.  Дружина  пробувала  якісь  препарати,   отримували  тимчасовий  ефект.  Чи  є  якась  хімія,  щоб  знищити  мурах  назавжди ?       

   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, инженер сказал:

Доброго  дня !   Скажіть,  будь-ласка,  чи  має  хто   із  вас   досвід  єфективної  боротьби  з  мурахами,  в  будинку ?   Питання  трохи  не  по  темі,  прошу  вибачити,  але  ця  зараза  інколи  так  дошкуляє,  що  не  можна.  З"являються  в  літній  кухні.  Дружина  пробувала  якісь  препарати,   отримували  тимчасовий  ефект.  Чи  є  якась  хімія,  щоб  знищити  мурах  назавжди ?       

   

Нам свого часу відмінно допомогли китайські крейди проти мурах і тарганів. Ще ті, що були перші, які вони зараз по якості, я не знаю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку