knife_life

Відпал і гартування 40х10с2м (клапан)

10 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня.

 

Душа попросила дивного, і я купив полосу сталі 40х10с2м, відплющив з неї ніж (і хочу ще пару). Ножі будуть кухонні.

Тепер шукаю, як відносно оптимально її термообробити для ножа (не для клапана), при наявних можливостях.

Можливо, в когось є під рукою посилання на літературу, де людина без глибоких знань в металознавстві може почерпнути режими відпалу такої сталі, і такого її гартування, яке б підійшло для ножа?

Інформації на рандомних сайтах не довіряю, не раз обпікався, хотілося б знайти перевірене джерело.

 

З інструментів маю термопіч (до 1100 грів), з REX C-100, і духовку для відпуску. Гартувати можу або в мастилі, або в не дуже швидкому потоці повітря.

 

З пролетарською делікатністю уточнюю, що не хочу витягнути чиїсь секрети і ноу-хау, мене влаштує будь-який адекватний для ножа режим відпалу і гартування.

Час на читання літератури маю, але рівень підготовки не дозволяє самостійно освоїти Гуляєва, і на тій основі вибрати режими. А от рекомендований тут Раузін зайшов непогано, тільки вивітрюється з голови швидко, бо не так часто займаюсь термообробкою. Щось би подібне і по таким сталям, як 40Х10С2М було б гарно глянути.

 

P.S.

Те, що ця сталь дуже посередня, на фоні доступності значно кращих матеріалів - мене в даному випадку не турбує. Ну, просто забаганка така.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему выбрана именно эта марка? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 90% - із сентиментальних міркувань + хотілось спробувати на своєму досвіді як роботу з матеріалом, так і роботу готового виробу.

Ну, і на 10% тому, що можна при нагоді подарувати ножик знайомому "з народу", і слово "клапан" буде гріти йому серце, інфа 92% :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 А, плющили, при якій температурі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А от Будда його знає. Поки слідкував уважно - то старався, як на моє око, вище 1100 не гріти. Я в 90% випадків недогріваю метал, бо боюсь спалити. 

Але сам собі не можу гарантувати, що ніразу не нагрів вище 1100. Правда, якщо і нагрів вище - то хвостовик, не клинок.

З моменту створення теми я почитав "Отжигальщик", Рыжков Г.М., там написано: "Для стали 4Х10С2М наиболее эффективен высокий отпуск при температуре 830, но так как сталь плохо поддаётся умягчению, выдержку приходится увеличивать". Дуже збентежило, що 830 - це високий відпуск, раніше зустрічав діапазон 600-700 градусів, як визначення високого відпуску.

Ну, і режим - чи гріти з пічкою, чи класти в нагріту, скільки це в годинах: "выдержку приходится увеличивать", як охолоджувати - з пічкою чи на повітрі? Я очікував від цієї книги більшого, давно хотів почитати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клапанная сталь- не самый лучший выбор для изготовления ножей, но почему- то кто не возьмётся делать нож- обязательно склепает его из клапана.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, newengine сказал:

не самый лучший выбор для изготовления ножей

Но самый доступный, при удоволетворительном результате изделия.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, newengine написав:

Клапанная сталь- не самый лучший выбор для изготовления ножей

Так, згоден. Власне, я про це і написав у стартовому пості :-) .

 

, Stebium1 написав:

Но самый доступный

Ну, є нюанси з тим, що "місця треба знати", бо нормальний клапан (із потрібної сталі, і крупного розміру) теж не на кожній металоприйомці під ногами валяється. Тому я тупо купив полосу :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробуйте нагрів разом з пічкою до 870, витримка годину, вистигання разом з пічкою. Гартування з 1060 градусів, витримка 15-20 хвилин після прогріву, охолодження між плитами, з обдувом компресором. Далі на твердомір.

 

Напишіть будь-ласка в пп, які розміри полоси та де і по скільки брали, це прокат чи розплющений клапан.

Відпуск 160 градусів, декілька раз по годині 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Greg Verizhnikov написав:

Пробуйте нагрів разом з пічкою до 870, витримка годину, вистигання разом з пічкою. Гартування з 1060 градусів, витримка 15-20 хвилин після прогріву, охолодження між плитами, з обдувом компресором. Далі на твердомір.

 

Дякую!

, Greg Verizhnikov написав:

Напишіть будь-ласка в пп, які розміри полоси та де і по скільки брали

Написав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку