podsn

Народжені в СССР

381 повідомлення у цій темі

2 часа назад, Саша сказал:

Але ж Ви то не поїхали за кордон заробітчанській хліб їсти. Отже ви людина розумна , здатна розвиватися і заробити і тут.

А я не такий розимний як Ви і мав такий період в житті коли поїхав спробувати той хліб.

І мене там навчили запрягатися в роботу, швидше міркувати, не шкодувати сил на саморозвиток і помилки. Тому я повернувся і працюю тут.

У мене вийшло як в тій приказці : за одного «битого» двох «небитих» дають.

Так і в них так само вийде. А хтось там «приліпиться» .

Це як вихід еврєїв з Египту з Моїсеєм. Лише Біблія не каже, що не всі евреї вийшли тоді з Моїсеєм.

Багато евреїв і тепер живуть в Египті. І нормально себе почувають, морські акваріуми в себе в хатах тримають.

Саша, если отбросить политическую составляющую вопроса, лично я не поехал на заработки потому, что изначально считаю, что не глупее мы той же Европы и Америки. И на кусок хлеба, ( пускай и тяжело ) мы можем заработать и в родной стране. Отсутствие самоуважения к самим себе и к своей Родине - основная беда современного общества. И в 18 лет... или в 30 это самоуважение уже не воспитать. Это с малых лет нужно прививать.  Это для меня принципиально!!! Если бы нам только не мешали... Но это отдельная тема.

И пускай они из Европы и Америки к нам едут - на заработки или в гости.

Когда это произойдет? Возможно никогда... Но такое точно не случится до тех пор , пока в стране свободно ходит иностранная валюта ( и ценится выше национальной ), пока "люди в сером" из-за кулис, отрабатывая четко прописанный сценарий, рассказывают нам и нашим детям каким путем должна идти наша страна и как нам будет лучше.

Самоуважение это касается и той чертовой гайки  в начале темы - ни один уважающий себя токарь, фрезеровщик, мастер ОТК такое не выпустит и даже!!! продавец такое "Г" никому не предложит! 

С уважением!

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не раз работал на монтаже производственных линий. Наши старые спецы иноземным значительную фору дают! И по смекалке, и по профессионализму. Только иноземцы когда узнавали уровень наших з/п- были в шоке, как сказал один- ваша з/п за месяц, день моих командировочных. 

Только спецы эти в 'злочынном' совке учились...

Змінено користувачем ig3757
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все верно...Самоуважение,квалификация.Вот только эти качества ещё и реализовать где-то нужно.

Руководитель,конструктор,инженер,токарь фрезеровщик,могут воплотиться на заводе и сотворить,трактор,автомобиль,мотоцикл,станок...

Машиностроение нужно,а к нему металлургию разнопрофильную бы добавить,а ей в свою очередь горнодобывающая промышленность необходима...Полный цикл производства,дающий серьезную добавочную стоимость,отсюда и зарплаты высокие,и пенсии достойные,и медицина с образованием бесплатная и жилье работникам строилось бы..А какая добавочная стоимость с кукурузы да подсолнечника?!...Но это уже совсем другая страна была бы. А она ведь была,мы ее умудрились уничтожить а надо было реформировать...Не хватило ума,ответственности перед собой,детьми...Обманули нас,и продолжают это делать,судя по постам некоторых шароварных псевдо-патриотов...

 

Змінено користувачем Dorognik
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Dorognik сказал:

Обманули нас,и продолжают это делать

А кто а этом виноват?,что (эти все)дожив до седых волос позволяют себя обманываьь

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто виноват,вопрос риторический:)

Главное по Чернышевскому...Что делать?

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Dorognik сказал:

Кто виноват,вопрос риторический:)

Главное по Чернышевскому...Что делать?

только хотел написать, что тему нужно переименовывать в "кто виноват и что делать"

но Вы меня опередили...

происходящее в Украине никак не изменим моё негативное отношение к совку

по этому знающим "что делать" лучше открыть новую тему

Змінено користувачем Serbond
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Dorognik сказал:

Но это уже совсем другая страна была бы. А она ведь была,мы ее умудрились уничтожить а надо было реформировать...Не хватило ума,ответственности перед собой,детьми...Обманули нас,и продолжают это делать,судя по постам некоторых шароварных псевдо-патриотов...

правильно говорите, только вот не говорите кто уничтожил?

а уничтожили все те же комуняки, перекрашенные и нет, которые остались при власти с совка...

все миллионные предприятия перешли в частные руки в первую, максимум вторую пятилетку независимости.

и не было тогда при власти ни кондитеров ни клоунов...

эти пришли позже, доедать крохи после первых

 

что делать вопрос не риторический, а насущный.

одно знаю точно , начинать нужно с себя

хочешь иметь - иди что то для этого делай, будешь ныть "все пропало" - так и будет

и вот это...

2 часа назад, камасутра сказал:

Самоуважение это касается и той чертовой гайки  в начале темы - ни один уважающий себя токарь, фрезеровщик, мастер ОТК такое не выпустит и даже!!! продавец такое "Г" никому не предложит! 

делай свою работу качественно! Уважай себя и окружающих!

 

п.с. буквально на днях был в Киеве, зашли в макдональдс

персонал, все молодые ребята, все трудятся, жужжат аки пчелы

все приветливы и опрятны...

я думаю они понимают, зарплата зарабатывается, и что на работе работают, и просто так ничего не платят.

и как зеркальное отражение посетительница, дама родом явно из СССР, довольно прилично одета

поела, встала и пошла...

вот и вся сущность совка, все ваше хваленое образование и воспитание...

я не постеснялся одернуть её и культурно напомнить что это ресторан самообслуживания

благо моя комплекция и седая борода отбили у женщины желание спорить, и она убрала за собой...

...но случай показательный, совок зло, у меня на него изжога...

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Верно...Перекрашенные,как вы их называете коммуняки,учуяли вкус огромных денег...Пожирая несусветные средства ,вплетая в экономику" "эхвективных" частных собственников",читай олигархов,все натирали нам уши о "незалежностi", и "ринкових відносинах", ввергли в конце-концов естественным образом,после таких-то "рехформ", обнищавшую страну в руки спекулянтов из "инвест-фондов" и воротил из транс-национальных корпораций...Латинская Америка получилась или новый колониализм.

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Serbond сказал:

 

...но случай показательный, совок зло, у меня на него изжога...

 

 

Могу привести сотню примеров поведения не совков! И на предприятии, и в быту. Не слышали как сопляк, топ-менагер, мажорчик с седым токарем общается? Или хозяйчик с персоналом? Или на дороге, черт возомнивший себя богом, только потому, что папашка ему тачку крутую подарил? Или как молодняк матом общается, не не слышали? Попробуйте замечание сделать- в лучшем случае пошлют... Дык это уже не совковое поколение! При совке такому быстро жопу надрали бы, а сейчас стыдливо отворачиваються.

Жлобство- он от воспитания конкретного индивидуума, совок тут причем? Чмо оно и в Африке чмо.

Как говориться: неча на зеркало пенять, коли рожа крива...

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Serbond сказал:

и как зеркальное отражение посетительница, дама родом явно из СССР, довольно прилично одета

поела, встала и пошла...

вот и вся сущность совка, все ваше хваленое образование и воспитание...

я не постеснялся одернуть её и культурно напомнить что это ресторан самообслуживания

Насчёт "родом из СССР". Союз был страной возможностей - хотите быть человеком - будьте им. Хотите быть свиньёй - никто не сможет вам помешать.

Что до Макдоналдс - это закусочная быстрого питания. Согласно их требований уборка подноса и вынос мусора со стола осуществляется клиентом по его желанию. Со стола может быть убрано и официантом. Как раз с женой сидим в Макдоналдс - специально уточнил этот вопрос у менеджера )

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чогось мене така думка турбує, що ссср завалився бо приватну ініціативу пізно дозволили.

Як казав мій покійний тесть: «сферу послуг треба було віддавати в приватні руки».

Щодо освіти, в ссср напевно вона була занадто фундаментальною. Теоретикі були в нас з хорошою освітою, а от практиків з хорошою освітою і сьогодні бракує.

Я і досі незорумію нафіга величезну масу інженерних працівників заставляти вивчати матаналіз, теорію імовірності, квантову механіку  і філософію на додачу. 
Західні економікі теж мають «перекоси» але не такі глобальні які мав той режим. Прагматизму в усіх сферах ми ще маємо вчитися у них - західних економік. Добре якщо зможемо поєднати іх досвід з нашим потенціалом, тоді по тихеньку і почнемо вилізати з цієї ями. 

Змінено користувачем Саша
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для общего развития...

Я вот будучи экономистом-аграрием  был вынужден штудировать Капитал Маркса, на втором курсе была  политэкономия:

...За что сегодня могу только спасибо сказать тому образованию.

Сфера услуг конечно должна быть в частных руках,а вот стратегические отрасли в государственных(на мой взгляд).

Но Союз ведь и не развалился...Развалили,при активном участии сегодняшних "друзей" Украины.

 

Змінено користувачем Dorognik
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо високої кваліфікації нащих (ссср-івськіх) фахівців я теж маю великі сумніви. Ось яка проста думка примушує думати мене так.

Не є таємницею, що ссср копіював  багато західних розробок - двигуни, верстати, автівкі і таке інше. Але чогось ці копії були завжди гірше за орігінал. Де ж та височенна кваліфікація копіїстів? Чому копії не ставали «на голову» кращими за орігінал?

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здесь каждому свое...Лучшая инженерная мысль и воплощение всё-таки у немцев.А копировать,не воруя лучшее наверное не зазорно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Саша сказал:

Чогось мене така думка турбує, що ссср завалився бо приватну ініціативу пізно дозволили.

Як казав мій покійний тесть: «сферу послуг треба було віддавати в приватні руки».

Щодо освіти, в ссср напевно вона була занадто фундаментальною. Теоретикі були в нас з хорошою освітою, а от практиків з хорошою освітою і сьогодні бракує.

Я і досі незорумію нафіга величезну масу інженерних працівників заставляти вивчати матаналіз, теорію імовірності, квантову механіку  і філософію на додачу. 
Західні економікі теж мають «перекоси» але не такі глобальні які мав той режим. Прагматизму в усіх сферах ми ще маємо вчитися у них - західних економік. Добре якщо зможемо поєднати іх досвід з нашим потенціалом, тоді по тихеньку і почнемо вилізати з цієї ями. 

Навчався у авіатехнічному училищі, теорія завжди закріплялася практикою. Хто хотів, багато чому навчився. І паяли, і плати печатні вчили робити, і теорія паралельно. Причому викладали на зрозуміло інтуітивному рівні, вчили самостійності, нестантартному підходу до вирішення задач. Звісно тупа історія КПСС була зайва?.  Майже все що викладали рано чи пізно згодилося. Знаючи основи легше вивчати далі.

 Товариш матаналіз терпіти не міг, зараз, як розробнику деякої електроніки, став необхідним.

А сучасні так звані 'інженерчики' з червоним дипломом електрика закон Ома в інтернеті шукають, порахувати елементарні речі не в змозі. Механо шнагелем користуватись толком не вміє! Ескіз (та який в біса ескіз, малюночок?) примітивної детальки не зробить. А руки дійсно у багатьох не з того боку.

 Багато спілкувався із іноземними спецюлями- в основній масі вузкоспеціалізовані, шаг в сторону і стоїть шарами лупає... Наші- універсали.

Не знаю як кого, а в мене до совкової освіти тільки один позитив.

Ну а що до західного прагматизму, у нас навчилися тільки як ближнього наі...ти. 

Ну це чисто моя думка...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Надо было причесать станок, 1а616, букву не помню, с хранения. 1960 какой-то год. Так вот. Насос в коробке не работал. Неправильно стоял сальник и закушен. 

 До заднего подшипника передней бабки масло не доходило.

 В коробке подач, была стружка чугунная,окрашенная красным. То есть, после того как проделали отверстия,стружку даже не высыпали. Окрасили прям так. 

 И это только что сразу обнаружил..

  Качество...

Змінено користувачем lestad1
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все одно в мене стійке враження , що ссср технологічно і науково йщов у фарватері західних держав з певним відставанням. Так в космосі , у будівництві підводних човнів з титану і дечому ще  він іх випереджав. Але то було за непомірну ціну. 
Взяти Україну тих часів - так Україна була згодна жити разом з московією. При умові зважених рішень в політиці і економіці, напевно і жила б.
Але згадайте 79 рік, долбостарці з кпсс полізли в Афганістан… ну нафуя?

Змінено користувачем Саша
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Саша сказал:

Щодо високої кваліфікації нащих (ссср-івськіх) фахівців я теж маю великі сумніви. Ось яка проста думка примушує думати мене так.

Не є таємницею, що ссср копіював  багато західних розробок - двигуни, верстати, автівкі і таке інше. Але чогось ці копії були завжди гірше за орігінал. Де ж та височенна кваліфікація копіїстів? Чому копії не ставали «на голову» кращими за орігінал?

 

До нас у 90х приїхали зі знаменитого Інтелу, дивилися на установки, що ми обслуговували ( роботи з розварки мілкосхем- робили память, процикі. Повний автомат.). Роботи були наші, ріжані робили, ми до ума доводили. Деяки інженерні речі інтели навіть уявити не могли, були в захваті. 

Ну а тодішнім фахівцям просто не давали щось прогресивне робити (міжвідомчі приколи, бюрократія і т.д.- точно знаю, бо стикався декілька разів). Були речі убогі, були і непогані. В мене є досі "Електроніка ЕП017"- вініл крутить, навіть зараз супер, хто в темі, той знає. Та не тільки це.

Що до копіювання- то це у сучасному світі норма, промшпигунство ніхто не забуває.? 

Питання в іншому- чому отримавши так звану самостійність все замість модифікації тупо знищили, розікрали, збагативши купку кланів? Хто винен? Я чи Ви? Хто з простих міг тоді щось зробити? Хто про що знав? А заднім умом всі вумні...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, lestad1 сказал:

Надо было причесать станок, 1а616, букву не помню, с хранения. 1960 какой-то год. Так вот. Насос в коробке не работал. Неправильно стоял сальник и закушен. 

 До заднего подшипника передней бабки масло не доходило.

 В коробке подач, была стружка чугунная,окрашенная красным. То есть, после того как проделали отверстия,стружку даже не высыпали. Окрасили прям так. 

 И это только что сразу обнаружил..

  Качество...

Не показатель ни разу. Мудаков и за бугром валом. У меня в обслуживании оборудование некоей знаменитой французкой конторы- бред сумасшедшего! Даже гарантию не отрабатывает. Сертифицированные, ИСО блин. Брака откровенного выше крыши! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

До нас у 90х приїхали зі знаменитого Інтелу, дивилися на установки, що ми обслуговували ( роботи з розварки мілкосхем- робили память, процикі. Повний автомат.). Роботи були наші, ріжані робили, ми до ума доводили. Деяки інженерні речі інтели навіть уявити не могли, були в захваті. 

Ну а тодішнім фахівцям просто не давали щось прогресивне робити (міжвідомчі приколи, бюрократія і т.д.- точно знаю, бо стикався декілька разів). Були речі убогі, були і непогані. В мене є досі "Електроніка ЕП017"- вініл крутить, навіть зараз супер, хто в темі, той знає. Та не тільки це.

Що до копіювання- то це у сучасному світі норма, промшпигунство ніхто не забуває.? 

Питання в іншому- чому отримавши так звану самостійність все замість модифікації тупо знищили, розікрали, збагативши купку кланів? Хто винен? Я чи Ви? Хто з простих міг тоді щось зробити? Хто про що знав? А заднім умом всі вумні...


Географічно де це все відбувалося? В Києві! 
Так, бо хохли вигадливі і розумні. 
Ось вам і відповідь на сьогоднішні події- пукіну людській потенціал України вкрай потрібен, бо власного бракує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не так!  Зовсім! Розробка: схемотехніка, математика, дуже складна доречі, була КБТМ (Мінська), складали, збирали у Ризі, ми до ума вилизували, доводили. А вигадливі і розумні є по всьому світу.

Біда у тому, що прості люди сволоту чомусь собі на шию обирають. Сталін, Гітлер, Путлер... Та ї наші не пухнасті... А вдало поставлена на службу покидьків пропаганда свою чорну справу робить.

У жодному разі від тих комуняк не в захваті, але ж було і багато доброго. Зараз же повна дупа: тотальна корупція, знищена промисловість, сільгосп, нічого майже свого. 

Поки є здоров'я- наче і не так погано, а що далі? Лікарі-аптека? Ні яких грошей не вистачить...

 

 

Змінено користувачем ig3757
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Саша сказал:

Все одно в мене стійке враження , що ссср технологічно і науково йщов у фарватері західних держав з певним відставанням. Так в космосі... 

Довелося в ті роки працювати в одному з ведучих підприємств радянського військово-промислового комплексу - то наші  спеціалісти оцінювали відставання, зокрема в електроніці, десь до 7 років. На той час американці вже зробили крилату ракету, наші спробували зпроектувати аналог на радянській електронній базі, то та ракета вийшла така тяжка, що бойовий заряд на ній вже не було куди ставити...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, ig3757 сказал:

 

 

...У жодному разі від тих комуняк не в захваті, але ж було і багато доброго. Зараз же повна дупа: тотальна корупція, знищена промисловість, сільгосп, нічого майже свого...

 

 

 

По роду теперішньої діяльності багато співпрацюю з фермерами - принаймні в моїй окрузі нема необроблених полів, за кожен шматок землі серед землеробів мало не драка. Зерновози день і ніч зерно везуть на елеватори й в порт. Дороги в останні пару років побудували, про які раніше й  не мріяли... То ж не все так безнадійно в нашій державі, принаймні в сільському господарстві точно.   

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене в селі земля пустує, село вимерло, молодь або п'є, або на заробітках- 125км від Київа. А колись сотні корів на випас виганяли...

А як до мене їхати раніше скільки сахарозаводів було. І де вони?

Що я по справжньому ненавиджу- час так званої перебудови! Як тоді виліз- досі не розумію. 

P.S. Чому ж тоді ціни на продукти, наші українські, вже вище ніж за поребриком? Куди воно по тих дорогах їде?!

 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку