14 повідомлень у цій темі

Вот что у меня получилось 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодець, шо сам зробив, але  це дуже опасний дівайс кран. Робити його потрібно  при наявності  креслень  і розрахунків. Я  такого  типу кран проєктував  на 2т (як що не помиляюсь), так він набагато  складніше робиться. Картинку викладу пізніше.  Товщіна  стінок,  це не є гарантія...  -твій кран не витримає  і  0,5т.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Anatol сказал:

Молодець, шо сам зробив, але  це дуже опасний дівайс кран. Робити його потрібно  при наявності  креслень  і розрахунків. Я  такого  типу кран проєктував  на 2т (як що не помиляюсь), так він набагато  складніше робиться. Картинку викладу пізніше.  Товщіна  стінок,  це не є гарантія...  -твій кран не витримає  і  0,5т.  

Чекаю на фото. Проектував по ескізах накреслених в автомагазині з китайського крана. Витримував 600 кг. Але це напевно "предел" Витримувало все, але на 600 кг почав подаватися пальчик гідравліки. Його замінити на товстіший і буде все ОК.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось мобільний  розборний  кран  з номінальною  вагою  під`йому 1Т.

Кран звук в СБ.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хороша штука, мотор з машини витягне спокійно, до теми можна тільки додати що гідроциліндр бачив десь в продажі готовий не шибко дорого, а про креслення на драйвi є змальована схемка гідного крана вроді на 5т чи то на 3т, в магазині самий гавняний кран від 5тис. грн коштує, якщо робити самому то максимум за половину тих грошей можна спаяти годний девайс 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Uncle Russell сказал:

хороша штука, мотор з машини витягне спокійно, до теми можна тільки додати що гідроциліндр бачив десь в продажі готовий не шибко дорого, а про креслення на драйвi є змальована схемка гідного крана вроді на 5т чи то на 3т, в магазині самий гавняний кран від 5тис. грн коштує, якщо робити самому то максимум за половину тих грошей можна спаяти годний девайс 

Дякую, Якраз для мотора я його і робив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я теж збираюсь таку штуку паяти але товстий метал мій автомат не бере треба ще електродний інвертор купувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дозволю і собі влізти, може кому стане в нагоді...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.02.2017 в 10:53, Igor Shimanskjy сказал:

Дозволю і собі влізти, може кому стане в нагоді...

 

Непогано

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Taras, мне кажется, колесики слабоваты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Vicoff сказал:

Taras, мне кажется, колесики слабоваты.

Та ні. Бетонна стяжка рівна, колесиків 6 штук. За три роки проблем з колесиками не замітив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я хотел делать тоже самостоятельно, но вот комплектуха по деньгам у меня получилась как готовый кран. В общем купил готовый. Если есть желающие скопировать конструкцию, то могу снять нужные размеры

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.12.2016 в 12:55, Uncle Russell сказал:

в магазині самий гавняний кран від 5тис. грн коштує, якщо робити самому то максимум за половину тих грошей можна спаяти годний девайс 

За половину тех денег вы купите гидравлику. Когда я приценивался, то у меня получилось как то так:

Гидравлика https://odessa.prom.ua/p216566215-gidrotsilindr-dlya-krana.html

Готовый кран https://odessa.prom.ua/p197587153-kran-gidravlicheskij-tonny.html

По ценам там +- можно подобрать что то, но особо смысл от этого не меняется.

А там ещё профильные трубы. Трубы не простые, а с толстой стенкой. Я узнавал у нас про такие и мне сказали под заказ и тоже не дешевое удовольствие. И эти трубы должны подходить одна в одну, что бы не болталось как карандаш в стакане. Короче морока. А ещё колесики, подшипники, крепеж разный, сварка, раскройка и время, а ещё доставка всего этого барахла из разных магазинов тоже стоит денег. В общем в лучшем случае то на то и выйдет, а то и дороже. Есть конечно варианты мудрить из круглых труб подобранных на металлоломе и прочего. Гидравлику заменить на домкрат найденный на металлоломе. Но то всё на свой страх и риск. Не хотелось бы экономя на мелочах уронить дорогой двигатель на бетон или на ноги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку